Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 105 из 337
Показано с 1,041 по 1,050 из 3370.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ну і. 54% на президентських, через півроку 20% на парламентських, тепер 3-є місце на довиборах
    я вас умоляю...

1. Победил бы представитель БПП, вы бы кричали, что выборы подтасованы!
    2. Для Порошенко довыборы одного депутата не играют никакой роли. Думаю, что он лично даже не интересовался этим вопросом.
    3. Это нормально, что на разных округах побеждают представители разных политических сил. Само по себе это никак не говорит об авторитете президента.

* * *

Катя Соколова

Прошедшая неделя очередной раз показала уровень экспертности фейсбучных финансистов и дала пищу для не очень веселых размышлений. Пока все возмущенно обсуждали поездку Порошенко в Давос в ключе "дакаконмогвстраневойна", президент Украины провел короткую, но весьма результативную встречу с премьер-министром КНР Ли Кэцяном. Итог - был дан старт запуску SWOP линии между Украиной и Китаем. Это значит, что страны перешли на перешли на взаиморасчеты в национальных валютах при обслуживании внешнеэкономических контрактов. Учитывая то, что доля Китая в товарообороте Украины составляет 7%, а экспортный объем аграрной продукции, поставляемой нами в Китай за вторую половину 2014 года составил $2,4 млрд, понятно, что данное решение поможет ослабить давление на украинском фондовом рынке, вызванное катастрофической нехваткой валюты. Своп - это одномоментный обмен валюты одной страны на другую по определенному курсу на оговоренный период времени. По договоренности между КНР и Украиной, 15 млрд. юаней будут обменяны на эквивалентную в гривне сумму и отправлены на коррсчет в НБУ, а гривны уйдут в ЦБ Китая. Привязка к эквиваленту в долларах будет происходить лишь при пересчете объемов денежной массы, непосредственно с долларом больше никто не работает. Украинским банкам не нужно будет покупать за гривну валюту, создавая дополнительный спрос на доллар, как следствие, провоцируя дальнейший его рост и девальвацию гривны. Договор с Китаем - только первый кирпичик в построение новой финансовой системы Украины. В дальнейшем, открытие подобных своп-линий с разными странами-партнерами приведет к падению спроса на доллар со стороны украинских компаний и остановке неконтролируемого падения национальной валюты. Подытожить хотелось бы напоминанием - когда наш северный сосед переходит на взаиморасчеты в нацвалютах с Ираном, Ливией, Китаем, Вьетнамом и тп - это максимально широко освещается в прессе и в стране объявляют национальный праздник из-за очередной победы. В Украине же эта новость прошла практически незамеченной крупными СМИ, а уж про блоггеров я умолчу. Может, стоит иногда вместо ковыряния в том, что у нас плохо, обратить внимание на маленькие, но такие важные позитивные изменения?

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    1. Победил бы представитель БПП, вы бы кричали, что выборы подтасованы!
    2. Для Порошенко довыборы одного депутата не играют никакой роли. Думаю, что он лично даже не интересовался этим вопросом.
    3. Это нормально, что на разных округах побеждают представители разных политических сил. Само по себе это никак не говорит об авторитете президента.
    просто - →→→. я вже не сумніваюсь, що ви тут відробляєте. багато, але непереконливо.

...стоит иногда обратить внимание на маленькие, но такие важные позитивные изменения...
    ага. обращаю. президент в інтерв'ю польському телебаченню розповідає, що треба капітулірен. вчора.
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...is,509836.html
    - Stworzyliśmy nową armię, która może powstrzymać terrorystów, ale siłami wojskowymi nie zakończymy tego konfliktu. Rosja ma milion żołnierzy, jest największą, najsilniejszą armią na świecie, nie jesteśmy w stanie się im przeciwstawić - powiedział.
    пряма мова: "Росія має мільйон вояків, це найбільша, найпотужніша армія світу, ми не в змозі протистояти їй". гарний месидж нашим бійцям в окопах і в штабах, правда, enter? неабияк поіднімає бойовий дух, саме ті слова, які має командуючий казати солдатам. не кажучи вже про те, що це - просто брехня.
    - Powinniśmy stworzyć warunki, które zmotywują Rosję, żeby usiadła do stołu i rozmawiała. Nie chodzi o jej karanie.
    "маємо створити умови, які змусять Росію сісти за стіл переговорів. про її покарання не йдеться".
    УНІАН цитує президента України:
    "Нет другой дороги, чем укреплять нашу безопасность и вести диалог с Россией. Поэтому мы должны разговаривать с россиянами и искать лучших аргументов. Мы должны найти для России возможность выйти из этой ситуации",- сказал он, отметив, что россияне тоже платят высокую цену за то, что происходит на Донбассе.

По его словам, речь идет не только о санкциях, но также о смерти российских солдат, которые сами не знают, за что они умирают в Украине.
    http://www.unian.net/politics/103713...lasheniya.html

Знов думає про обличчя Х-ла.
    пожалів рускіх солдат...тоді як саме трупи рускіх солдат і є найкращим аргументом.

можна було б запитати презика, чому це Латвія може протистояти Росії, а Україна - ні. відповідь - бо Латвія є членом НАТО. Порошенко не збирається вести нашу країну в НАТО, він пропонує референдум через 6 років. як це все дістало. боюсь, що він теж "утратив зв'язок з реальністю".

так що чекаю від вас, пане Enter, постів про потрібність швидшої капітуляції, щоб "зберегти життя українців" і "перемогти Росію економічно". ви, може, про це ще не знаєте, але така вводна вам скоро надійде.
    Banned

Прошедшая неделя очередной раз показала уровень экспертности фейсбучных финансистов и дала пищу для не очень веселых размышлений...
    Igor Karasyov
    курс китайского ЦБ привязан к валютной корзине, которую он может менять по "решению партии", так что своповские расчеты пойдут исходя из него, что в свою очередь не светит ничем хорошим. к тому же сумма своп-линии равна объему экспорта в Китайукраинских товаров в 14-м году, т.е. давление на доллар не спадет, т.к. именно это кол-во валюты Украина получала от Китая и соответственно теперь в своем баллансе не увидит. отрицательный же балланс в торговле Китай-Украина в размере около 2,5млрд. доблестно придется гасить "вечнозелеными" (импорт-экспорт в 2014 = 2,5млрд). О каком снижении давления на курс говорят недофинансисты Гонтарева и Соколова ума не приложу. я уж молчу, что такая схема в торговле будет оказывать прямое давление на экономику миную финансовую подушку.
    ===============
    Риторика Энтера все больше и больше приобретает кремлевскую окраску, вам не кажется?
    Сперва он постит коммент, в котором высмеивает недоэкономистов кремля, а потом точно такой же в котором за тоже самое гордиться украинскими финансовыми гениями! Шизофрения?
    Офтоп:
    Шизофрени́я (от др.-греч. σχίζω — раскалываю и φρήν — ум, рассудок), ранее лат. Dementia praecox («слабоумие преждевременное») — полиморфное психическое расстройство или группа психических расстройств[1], связанное с распадом процессов мышления и эмоциональных реакций[2]. Шизофренические расстройства в целом отличаются характерными фундаментальными расстройствами мышления и восприятия, а также неадекватным или сниженным аффектом. Наиболее частыми проявлениями болезни являются слуховые галлюцинации, параноидный или фантастический бред либо дезорганизованность речи и мышления на фоне значительной социальной дисфункции и нарушения работоспособности.

Многообразие симптоматики породило дебаты о том, является ли шизофрения единым заболеванием или представляет собой диагноз, за которым кроется ряд отдельных синдромов. Эта неоднозначность была отражена при выборе названия: Блейлер использовал множественное число, именуя болезнь шизофрениями.

Этимология слова, от «расщепления рассудка», вызывает путаницу — в популярной культуре заболевание смешивают с «раздвоением личности» — неточным наименованием диссоциативного расстройства личности.

==============
    Это как дразнить соседа за упадок курса доллара в то же самое время за это же гордиться собой или те же SWOPы

ага. обращаю. президент в інтерв'ю польському телебаченню розповідає, що треба капітулірен.
    Ну, это их стандартное поведение жалкой жертвы, я его описывал. Яйценюк также точно в раде ныл: -уйду, если не проголосуете!

так що чекаю від вас, пане Enter, постів про потрібність швидшої капітуляції, щоб "зберегти життя українців" і "перемогти Росію економічно"
    Со всем согласен, кроме этого, это просто моя мечта победить Россию экономически, но к сожалению это сделать во много крат сложнее, чем военной машиной, на самом деле гораздо проще, но придется перевешать всех поганых совков!
    Пророк

просто - →→→. я вже не сумніваюсь, що ви тут відробляєте. багато, але непереконливо.
    Понимаешь, вот именно такие выпады "тот предатель", "тот отрабатывает", "тот злодей", "все пропало" и заставляют меня игнорировать твои призывы.
    Хотя, я не исключаю, что многие вопросы, которые ты поднимаешь, уместны и действительно требуют безотлагательного решения.
    Но вот эта истеричность без конкретных предложений, вызывает скепсис.

Чтобы лично с тобой раз и навсегда закрыть вопрос об "отрабатывает", я тебе предлагаю простое решение.
    Пиши в личку телефон, я тебя приглашу к себе в гости, расскажу о себе и своей биографии, открыто отвечу на твои вопросы.
    Подходит?

так що чекаю від вас, пане Enter, постів про потрібність швидшої капітуляції, щоб "зберегти життя українців" і "перемогти Росію економічно". ви, може, про це ще не знаєте, але така вводна вам скоро надійде.
    Ну так пролапатьте форум, потрудитесь. Я хоть раз что-то подобное писал?!
    Если вы старожил, то должны знать, что я был ярым антипутинцем еще во времена, когда многие участника данного форума всерьез даже не задумывались о такой проблеме как "путин".

Кстати, на парламентских выборах я не голосовал за "Народный фронт" Яценюка или блок Порошенко, считая, что они и так получат достаточно голосов, а сильно много голосов давать им нельзя.
    Это одна из причин, по которой я голосовал за "Самопомощь".
    Но ты как-то выборочно видишь мою позицию и мои публикации.
    bvn
    йог на танке

перемогти Росію економічно
    Ага, будем скоро валить раісю з середини... ...ять.
    Пророк

Петр Порошенко ответил на письмо Владимира Путина, не приняв его предложение считать линией размежевания фактическую линию соприкосновения: президент Украины настаивает на возвращении сторон на определенные минским Меморандумом рубежи
    Пророк

вот именно такие выпады ... "все пропало" и заставляют меня игнорировать твои призывы.
    ... вот эта истеричность без конкретных предложений, вызывает скепсис.
    ага. пригадую "істеричність" Семенченка, який тиждень писав, що буде катастрофа в Іловайську, а йому відповідали, що "все під контролем".
    треба ставитись філософськи, правда? зрештою, потім нагородити калік - це теж зайвий плюс в очах суспільства.
    ніде і ніколи я не писав "все пропало". я пишу, що у нас всі шанси перемогти, і єдине, що може цьому завадити - зрада.
    ...без конкретных предложений...
    ну да, ви ж не "читатель", а "писатель".
    ось я писав місяць тому.
    Офтоп:
    1) Економіка. якщо коротко - не фінансувати ворога, фінансувати себе.
    - припинити постачання всього, в першу чергу електрики та газу, на окуповані території - в Крим і Донбас. за даними Уряду, Україна витратила вже мільярд доларів, щоб окупант пив гарячу каву, мав можливість ремонтувати техніку і т.ін. ці блага в першу чергу йдуть війську днр-лнр, а ніяк не пенсіонерам.
    - в умовах падіння виробництва відключення електрики в Україні погіршують ситуацію. менше електрики Криму = більше Полтаві.
    - організувати вивезення й використання українського вугілля; закупати в ПАР, Польщі, Австралії - в жодному разі не в окупанта. кожен долар окупанту - це куля в нашого солдата.
    - створювати в Криму інфраструктурні проблеми з усім. Якщо Хуйло матиме 2 млн населення в стані вічного алярму, йому буде не до долбасу.
    - Росія конфісковує активи Коломойського (але не Порошенка, хе-хе), а у нас працюють російські банки, які під міжнародними санкціями. Нах! ВТБ чи Сбербанк Росії в Україні мають перейти в руки українського уряду, хоча б як забезпечення позову за Крим; компенсувати втрати Бєнє. решту - на нашу армію і економіку.
    - майно банди Януковича має бути націоналізоване. у тч Колесников, хоча б як покриття збитків від Хюндаїв.
    2) Організація армії
    - воювати, маючи в штабах зрадників - "мартишкін труд". вони відомі. Назарова відсторонили, лишаються Думанський, Рубан, ще якісь скоти, про яких писав, зокрема, Бірюков. да, і куполов різних теж нах!
    - гнати поганою мітлою Ведмедчука
    - припинити мутки з російськими військовими. всі ці спостерігачі й посередники від РФ знаходяться у нас незаконно (без дозволу Ради), є кадровими шпигунами, розвідують наші позиції, потім сепари їх атакують.
    - змінити тактику. бити ворога там, де йому боляче. нещадно знищувати позиції при найменшому обстрілі наших військ нашою атрилерією, вести активну розвідку БПЛА і радіозасобами. зараз розвідка окремо, артилерія окремо, стріляти заборонено.
    - активно використовувати РДГ. нищити склади, техніку на марші, шляхи підвозу. потім казати - це не ми, це партизани, або внутрішні розборки, або марсіани
    - безповоротно підірвати, де це можливо, шляхи доставки ворощої техніки через кордон. хто заважав армії підірвати міст, коли вона тікала з Новоазовська? не пізно це зробити і зараз.
    - реорганізувати командування, як належить під час війни. має бути єдине військове командування. Організувати ставку (у сподіванні, що Головком не є зрадником)
    - розставити пріоритети. не "тиша" і відведення артилерії як предмет переговорів, а роззброєння і контроль кордону.
    - запровадити військовий стан і діяти згідно закону. військові комендатури на звільнених тариторіях, фільтрація і посадка підхуйлятників, замість призначення їх до керівних органів.
    - у постачанні: багато що робиться, але потрібно затягнути паски і закупати авіацію. без неї ніяк.
    3) тил, інформаційна політика, моральний дух.
    - запакувати представників сепараторів у Києві - не знаю як Ахметку, але як мінімум Єфремова і купу злодіїв, які відсижуються в Київі. про них постійно пишуть, вони відомі, матеріалу на них повно.
    - припинити прокацапську агітацію. всякі там "Вести", які в Києві досі роздають. те саме стосується каналу Україна. де бляха МінСтець?
    - те саме масово роблять попи московського патріархату. не затуляти на це очі, а діяти згідно закону. народ має бачити московську церкву тим, чим вона є - агентурою ФСБ.
    - у ЗМІ показувати ворога ворогом. всі їхні звірства. нехай люди їх ненавидять.
    - не брехати. це дуже відчувається і підриває довіру.
    - не вести з ворогом закулісних переговорів. інформувати про все першими. бо керманичі дочекаються, що армія стрілятиме по них, якщо по ворогу забороняють
    - перестати публічно казати, що "там наші люди", бо їм скрізь наші люди, крім власне України. Наші люди там повинні отримувати цільові і чималі гроші - Меджліс, українські школи в Криму (якщо ще не запізно, бо їх здається вже всі позакривали).
    - технічно припинити кацапську пропаганду по ТБ в Лугандоні. студії днр-лнр мають згоріти, вишки, які їх трансюють - завалитися, кабельні оператори - опинитись без електрики.
    - уряду і взагалі владі - ЖИТИ ПО ЗАКОНУ (а не так, як вони приймали бюджет, наприклад). інакше народ рано чи пізно скаже, що ця влада не відрізняється від Януковича.
    4) дипломатія
    - бути чесними з союзниками. вони повинні бути впевнені в Україні, бо вони втрачають на нашу підтримку мільярди. (Пєця домовляється з Ебботом про вугілля, а потім купує у Путіна. дятел. вся Україна виглядає хвойдою)
    - приєднатись до санкцій проти Росії. америка штрафує компанії за торгівлю з кримом, а у нас бізнес з окупантом
    - міжнародне переслідування банди Януковича і їхніх активів. бо Європа не бачить сенсу заморожувати їхні кошти, коли Україна цим не займається.
    - співпрацювати не лише з Заходом, а й з ісламським світом. спиратись у цьому на кримських татар. використовувати ситуацію з малайським Боїнгом на свою користь.
    - ворушитись бляха в міжнародних судах з позовами до Росії, активно говорити про це і показувати у ЗМІ!
    - перестати утиратися при кожному плювку Росії. до нас їде гумконвой? у 6-й ранку викликати Зурабова в МЗС, вручити ноту, скрізь про це трубити. і так 12 разів.
    - наловити кількадесят кацапів на нашій землі і не ховати їх, а показово судити. в крайньому випадку - обміняти на Савченко, Сенцова та інших. Того, хто відпустив полонених російських десантників, назвати поіменно і теж судити.
    Пророк

ось - тиждень тому:
    Офтоп:
    два слова про аеропорт.
    здавали його поступово - спочатку віддали старий термінал, позиції навколо, дозволили сепарам поставити блок-пост і регулювати підвезення збрї (протитанкової там не вистачало катастрофічно), звязали руки армії, заборонили використосувати артилерію, поступово перетворили із пастки для москалів на пастку для наших.
    хтось тут казав про сепарський блок-пост - ну нехай собі буде, "головне, що ніхто не гине". прийшов час - загинули.

чи це злочинна недбалість, чи навмисна здача на виконання таємних домовленостей, чи свята наївність, я не знаю. це зрештою несуттєво, важливий результат. результат невтішний. розмови про залізобетонну оборону і переоснащену армію виявились значною мірою блефом.

виникає питання, що буде далі.

тут є, як завжди, два шляхи.

по-перше, як слід було б зробити, на мою думку. дуже просто - все прописано в законах, у програмних виступах наших діячів, у заявах президента від 2 червня (інагурація) і 29 грудня (прес-конференція). тобто варто було б дати чіткий месидж своєму народові, союзникам і ворогу, назвавши речі своїми іменами:
    - заявити, що ворог порушив мінські домовленості, що спричинило тяжкі наслідки.
    - заявити, що ніяких "секретних протоколів" не існує і ніяких територій ми здавати не збираємось.
    - надати всьому світу переконливі докази участі російських військових ОФІЦІЙНО, а не на рівні чуток і фейсбуків. наловити кацапів і показати їх по телеканалам; показати оті колони з технікою - не від блогерів з мобільника, а від нашої розвідки.
    - робити те, чого вимагає закон - "все для фронту, все для перемоги". в умовах такого "миру" і здачі територій і з таким командуванням мобілізація навряд чи буде успішною.
    - багато чого змінити в тактиці. Україні віддала ініціативу ворогу - ворог вирішує, коли, де і як ударити. це неприпустимо.
    - кадри.................. ну це взагалі провал. але почати виправлятися ніколи не пізно.

ось - позавчора:
    Офтоп:
    військові кажуть: якщо не знаєш, як діяти, дій згідно уставу.
    1) виконувати українське законодавство і конституцію. там чітко визначено, коли запроваджується військовий стан.
    2) приєднатися до наших союзників, які несуть збитки, але ввели санкції проти Росії: теж запровадити нарешті санкції. припинити постачати терроистам мат. засоби і платити їм гроші.
    3) взагалі-то має бути першим: припинити зрадницьку політику. були як мінімум дві дії, які однозначно тягнуть на державну зраду - договір про постачання ЕЕ та секретний протокол до мінських домовленостей. цапи-відбувайли (Демчишин і Кучма) повинні бути заарештовані - вони зрадили Конституцію на користь ворога. насправді ми знаємо, що за ними стоїть Порошенко, але нехай боїться, сука.
    4) змінити військове командування (персоналії і систему). про це багато говорено.
    5) змінити тактику. забути про "глуху оборону" і "мирний план". можна не атакувати, але превентивно знищувати терористів артилерією та РДГ. нищити шляхи постачання. розвідувати і нищити засоби ППО, розчехлити авіацію. фізично знищувати в тилу ватажків терористів. на соромитись підривати їх на базах, разом з кацапами. (наприклад, коли Губарев "гостював" у кадирівців, варто було накрити їх усії Точкою і сказати, що це "третя сила". завдавати максимальної шкоди у живій силі, не підставляючи під удар свою. знищити (знеструмити) вороже телебачення на Донбасі.
    6) перестати БРЕХАТИ. перестати "рятувати морду Хуйла". казати правду, народ підтримає.
    7) економічні реформи. може вже пора? зробити нарешті щось, щоб в Україні було вигідно працювати. а то був в суботу в супермаркеті - російська косметика, шоколад, електртехніка, книжки... соромно
    .

не те що я такий розумний. ТЕ Ж САМЕ каже купа людей, зовсім різних: Огризко, Тягнибок, Касьянов, Гриценко, Ляшко, Соболєв, Луценко, Ярош, Білецький, Філатов, Мочанов... ну всі, окрім "команди Петра Порошенка" (Ложкін, Косюк, Медведчук і російські агенти у генштабі та на держслужбі, про яких усі знають, але Петру "не вистачає повноважень" їх прибрати), до якої чомись вирішили приєднатись і ви.
    може всі ці люди мають перед собою одну ціль, а Порошенко - іншу. я уже цілком це припускаю. тоді нас чекають біди набагато гірші за Іловайськ. якщо він вирішить капітулювати (під виглядом "мирного плану"), Рада й суспільство з цим не погодиться. а щоб змусити їх погодитись, потрібна буде тотальна військова поразка. це річ досяжна - зумів же Муженко здати аеропорт, поклавши і віддавши в полон десятки людей.

існують закони логіки. із літер Ж, О, П і А не складеш слово "ПЕРЕМОГА". до перемоги треба робити певні кроки. а коли кроки роблять у бік "жопи", на перемогу сподіватись марно. про що я власне іноді й пишу.

"наліцо" або неадекватність, у що я мало вірю, бо і в президента є освіта, і навколо люди, знайомі з історією, або зрада, у що мені не хочеться вірити.
    не можна зробити добре діло постійною брехнею. наш головком загрався. і я не певний, що він може виправитись.
    Пророк

ну да, ви ж не "читатель", а "писатель".
    ось я писав місяць тому.
    Возможно, я недостаточно ясно написал. Уточню.
    Я вижу, что вы на полтавском форуме постоянно оставляете критику и советы Порошенко. Но он не читает наш форум. Увы.

Что лично вы можете и планируете делать? Что участникам нашего форума предлагаете делать?
    Вот о чем я.

А все остальное, это обмен информацией эмоциями, мнениями. Возможно, мы влияем на мнение друг друга в большей, или меньшей мере. Формируем собственные взгляды...
    В любом случае, этот форум не рабочая площадка командиров действующих подразделений и выборы завтра не намечаются.
    Чего вы хотите добиться своими страстными призывами?
    bvn
    йог на танке

Чего вы хотите добиться своими страстными призывами?
    Да призывов-то особых вроде и не было... просто информация, чтобы народ не дремал с глупой верой, что все в шоколаде, ИМХО.

Что лично вы можете и планируете делать? Что участникам нашего форума предлагаете делать?
    А это уже конструктивно. Интересно тоже, что сейчас можно такого сделать еще, кроме того, что делается...
    Ведь, я уверен, что кто мог и готов был идти в армию воевать - уже пошел или пойдет по мере необходимости, когда прийдет его черед.
    Думаю, что все, кто может материально помогать или волонтерствовать - уже помогают и волонтерствуют.
    А вот с властями что? Кто не в Киеве, ехать в Киев?
+ Ответить в теме
Страница 105 из 337