Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5134Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 101 из 397
Показано с 1,001 по 1,010 из 3968.
    المزيد من النفط

Re: Президентство Порошенко

Купую Рошен і їм-їм-їм, щоб його підтримати!
    черешня, у Рошен найдорожчі цукерки.Це ж яка у вас зарплата на яку ви ледь виживаєте ? Чи то такий тонкий сарказм ?

Пророк

Купуючи рошеновську цукерку я: а) отримую задоволення (психологічне здоров'я покращується) , б) підвищую рівень серотоніну в організмі (теж + до здоров'я), в) допомагаю президенту (а він допоможе країні). Значить частина моєї ЗП витрачена не дарма!
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Оголосити війну, це щоб не тільки на Донбасі погано було, а скрізь. Теж вважаю, що назва "війна" тільки нашкодить ситуації.
    http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post380678
    Пророк

Назвемо війною - буде і в Полтаві війна.
    Оце діло! А давайте скажемо, що у нас мир. Тоді і войувати не потрібно і від артобстрілів ніхто не загине.
    Це щоб мою ЗП, на яку я ледь зараз виживаю, віддала всю на танки, а її по путі розкрали?
    Порошенко прослідкує, щоб вся твоя з/п повністю пійшла на танк.
    І солдат получив болтік для танка?
    А так у нас гроші матеріалізуються з думок про мир і всі до копієчки доходять до солдата?
    Кому хочеться, віддайте все зараз, підіть добровольцями на війну. Навіщо вам наказ зверху?
    Наприклад, щоб уся країна працювала на Перемогу, а не добровольці з волонтерами лямку тянули, а інші конхветки кушали і не парились.

Оголосити війну, це щоб не тільки на Донбасі погано було, а скрізь.
    Добре, не називаємо війну війною. Але отак сидіти, як наче нічого не відбувається і надіятись, що якось воно там само розсосеться - це вірний шлях дочекатися моторол, самсунгів та інших телефонів під Полтавою. І тоді вже справді буде погано.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Украинские “олигархи” ничем не отличаются от российских – ни с точки зрения честности, ни с точки зрения компетентности. Просто в новых условиях нашим бизнесменам приходится выживать – и у некоторых из них, как видим, интересы совпали с государственными. Как видим в Днепропетровске.
    Ботофорум Enter вообще с катушек съехал.... Это у Бени Коломойского личные интересы стали "государственными" ? Продажа самому себе государственной нефти по дармовой цене ? Это угрозы "обвалить банковский рынок", если ему не дадут дальше заниматься беспределом ? Это рейдерский захват нескольких предприятий в Украине после марта 2014 г... Это создание личных (!!!) вооруженных формирований (прочитайте УК насчет этого).....

Продолжать ?

Анекдот в свете последних событий....

- Петр Алексеевич, а нафига Вы, политик, поехали на экономический форум ?
    - А я туда поехал не как политик, а как бизнесмен !
    Пророк

В цьому питанні повністю згодна з Enter. Как вы лодку назовете, так она и поплывет. Назвемо війною - буде і в Полтаві війна.
    Нагадало анекдот "про йожика" та "медитацію".....

Що значить перевести повністю економіку на воєнну? Це щоб мою ЗП, на яку я ледь зараз виживаю, віддала всю на танки, а її по путі розкрали? І солдат получив болтік для танка?
    Це значить, люба, що:
    - у тебе будуть більш значні шанси не загинути на "останівці" громадського транспорту, куди влучив снаряд, тобто залишится живою (про зарплату мова не йде, отримаєш свою "пайку" з пів-хлібини та перлової крупи, не помреш);
    - той, хто "пробуватиме" щось "розікрасти", матиме шанс закінчити життя у найближчій лісосмузі біля траси, на якій він зливав бензин чи крав "болтік до танка" (за "законом воєнного часу").

Оголосити війну, це щоб не тільки на Донбасі погано було, а скрізь. Теж вважаю, що назва "війна" тільки нашкодить ситуації.
    Аякже! Власне твоїй - зашкодить.
    Але інколи треба обирати між "вмерти" та "жити".

щось робити з корупцією.
    .....догану оголосити.....Сувору, чи звичайну.
    А чо, теж покарання!
    Новачок

Везет Пете что телеканалы все под него работают. А то куда бы он не приехал его освистывают и посылают, но не домой=)

Война уже идет хлопцы. Сейчас слушаю бахи танков.
    Пророк

...Назвемо війною - буде і в Полтаві війна. Що значить перевести повністю економіку на воєнну? Це щоб мою ЗП, на яку я ледь зараз виживаю, віддала всю на танки, а її по путі розкрали? ...
    я просто бачу 1918-1921 рік.
    "Чули, куме - більшовики хліб забирають?"
    "Так це ж не в нас, це у Решетилівському районі!"
    Пророк

Ответ Сообщение от filat Посмотреть сообщение
    А то куда бы он не приехал его освистывают и посылают, но не домой=)
    Кроме проплаченных сучек, которые русским матом ругаются, никто и никуда его не посылал.
    Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Анекдот в свете последних событий....

- Петр Алексеевич, а нафига Вы, политик, поехали на экономический форум ?
    - А я туда поехал не как политик, а как бизнесмен !
    "...в форуме примут участие канцлер Германии Ангела Меркель, государственный секретарь США Джон Керри, президент Франции Франсуа Олланд и премьер Госсовета КНР Ли Кэцян."
    http://www.kommersant.ru/doc/2650703

Тоже как бизнесмены приехали?
+ Ответить в теме
Страница 101 из 397