Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 100 из 337
Показано с 991 по 1,000 из 3370.
    bvn
    йог на танке

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я вот не понимаю, тут что, действительно, многие не понимают, что это то что сейчас в Донецке творится - это чтобы вы вопросов много не задавали, показуха, я что один это догоняю?
    Честно? Я вот до таких однозначных выводов еще не дошел. Мысли такие возникают периодически, но железных подтверждений этому нет у меня. Рассуждать по принципу "кому это выгодно" я не привык, бывает так, что преступление, сделанное одним преступником, может быть выгодно целому широкому кругу лиц...

Можешь считать меня тупым, но я очень немногому из увиденного и услышанного верю... в основном только очевидным фактам, с видео подтверждениями... остальные все мысли, выводы, чувства, подозрения и догадки, я стараюсь держать при себе, если это не кухонный разговор с близкими мне людьми... И когда я говорю о догадках, я называю их догадками, а не свершившимися фактами.

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Але я розумію, що є тільки два шляхи, - той, яким ми зараз йдемо, або кровопролитна революції, з розстрілами винних і невинних, з розрухою, поділом власності і т.д.
    Незважаючи на вади першого шляху, мені він ближчий.
    Якщо ти такій розумний, то чому свій розум, знання та досвід не використовуєш більш ефективно, ніж дописи на форумі?
    Піди, зніми Порошенка, суддів, прокурорів, та наведи порядок.
    Скажіть, а третього шляху що немає? Чи обов’язково критика і тиск на Президента повинні виливатися у кроваву революцію? Мені теж перший шлях (з Ваших двох) ближчий, але я вважаю, що давити на владу потрібно продовжувати весь час...

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я за те, щоб змусити його виконувати закони, навіть якщо для цього треба йому надавати коригувальних люлєй.. я взагалі за законність. вважай, що це "третій шлях", не згаданий тобою - змусити владу (будь-яку) рахуватися з суспільством.
    О! У розумних думки збігаються

Пророк

bvn, з язика зняв!
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я проти війн і революцій, тим більше кривавих. це вимушений захід.
    я категорично проти знімати Порошенка у незаконний спосіб, особливо коли йде війна.
    я за те, щоб змусити його виконувати закони, навіть якщо для цього треба йому надавати коригувальних люлєй.. я взагалі за законність. вважай, що це "третій шлях", не згаданий тобою - змусити владу (будь-яку) рахуватися з суспільством. якби Янукович жив по закону, я б терпів навіть Януковича, до нових виборів.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Взагалі - петя на роботі, він просто менеджер, призначений народом.
    Або робить роботу на "відмінно", або "геть!".
    Ми вже давно не бачили менеджера, який би робив свою роботу хоч на трієчку... Так що, я б не був такий категоричний, щодо "геть"... принаймні не зараз і не шляхом повстання, бо це точно нічим добрим для Вкраїни не скінчиться.

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    і отримую за це "плюшку", "позитивний рейтинг"?
    Ну, чому відразу позитивний рейтинг? Рейтинг відповідний...
    Banned

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Можешь считать меня тупым, но я очень немногому из увиденного и услышанного верю... в основном только очевидным фактам, с видео подтверждениями
    - Курс обмена валют - подтверождение,
    - 5% к цене на сиги,
    - пенсия по $50,
    - клоунада эта с аэропортом,
    - не наказание никого за майдан,
    - илловайск
    - 1,5% на АТО
    - кот в мешке - секретный бюджет 2015 (за что они голосовали?)
    - уже не хочу вспоминать, плохо становится

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Але я розумію, що є тільки два шляхи, - той, яким ми зараз йдемо, або кровопролитна революції, з розстрілами винних і невинних, з розрухою, поділом власності і т.д.
    Ты эти два пути разделяешь в отдельные!!?? ..censored.. ..censored.. ..censored..
    Ты один процесс разложил на две части: второе - куда мы придем - это то, что ты типа не выбираешь, и, первое - каким путем мы туда придем - это то, что ты как раз выбираешь! Отличный выбор!
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Никак не могу разобрать что сказал дядя из зала и что кричат люди из толпы...
    Banned

Скажіть, а третього шляху що немає?
    А он до третьего не дошел, он один и тотже орган показал с разных сторон.
    Так что в нашем случае это можно смело назвать вторым путем. Что второго пути нет?
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    - Курс обмена валют - подтверождение,
    - 5% к цене на сиги,
    - пенсия по $50,
    - клоунада эта с аэропортом,
    - не наказание никого за майдан,
    - илловайск
    - 1,5% на АТО
    - кот в мешке - секретный бюджет 2015 (за что они голосовали?)
    - уже не хочу вспоминать, плохо становится
    Это всего лишь домыслы... и причины предъявлять претензии нынешней власти, но никак не доказывает того, что конфликт задуман или поддерживается специально для того, чтобы не отвечать за все про...бы.

Какие будут предложения? Развернуть стволы и вместе с Таней Монтян, Мозговым и Хуйлом пойти освобождать Киев от Хунты?
    Banned

Какие будут предложения? Развернуть стволы и вместе с Таней Монтян, Мозговым и Хуйлом пойти освобождать Киев от Хунты?
    Для начала хватит всем вместе дружно выражать неудовлетворенность, для начала критиковать правительство за дела его и не разводиться ни на какие крики про войну. "Война войной, а обед по расписанию" (с)
    Пророк

Скажіть, а третього шляху що немає? Чи обов’язково критика і тиск на Президента повинні виливатися у кроваву революцію? Мені теж перший шлях (з Ваших двох) ближчий, але я вважаю, що давити на владу потрібно продовжувати весь час...
    Немає третього шляху. Ми йдемо саме першим шляхом, - намагаємось змінити країну без кривавої революцію. А це означає, що буде й супротив й саботаж, не все буде виходить так швидко, як цього б хотілось вам та мені. Я вже неодноразово казав, що народ й ЗМІ в нас можуть критикувати владу й вимагати прийняття якихось рішень. Й влада вимушена с цим рахуватися. Для мене це важливо й дуже гарний знак.
    А з чого ви взяли, що я проти тиску на владу, та її контролю?!
    Будь ласка!
    Просто кидається у очі, як Victorious розпочинає повідомлення та закінчує тим, що Порошенко брехун, й поганий президент, та турбується виключно про свою кондитерську фабрику у Липецьку.
    А я проти фанатизму.
    Пророк

В цьому питанні повністю згодна з Enter. Как вы лодку назовете, так она и поплывет. Назвемо війною - буде і в Полтаві війна. Що значить перевести повністю економіку на воєнну? Це щоб мою ЗП, на яку я ледь зараз виживаю, віддала всю на танки, а її по путі розкрали? І солдат получив болтік для танка? Кому хочеться, віддайте все зараз, підіть добровольцями на війну. Навіщо вам наказ зверху? Оголосити війну, це щоб не тільки на Донбасі погано було, а скрізь. Теж вважаю, що назва "війна" тільки нашкодить ситуації.
    З Victorious я згодна теж в деяких речах, наприклад в тому, що треба перекрити газ-свет-воду сепарам, щось робити з корупцією. Порошенку можу тільки поспівчувати зараз. Як йому спиться? В отакому хаосі виявитись разводящим. Купую Рошен і їм-їм-їм, щоб його підтримати!
+ Ответить в теме
Страница 100 из 337