Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8973Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 505 из 531
Показано с 5,041 по 5,050 из 5301.
    المزيد من النفط

Re: Шизофрения путинской России

Ответ Сообщение от ин-цы Посмотреть сообщение
    Международное консалтинговое агентство Brand Finance назвало «Аэрофлот» самой мощной авиакомпанией мира.Российской компании был присвоен рейтинг ААА. Аналитики агентства, имеющего штаб-квартиру в Лондоне, отмечают, что она доминирует на внутреннем рынке и опережает конкурентов по множеству маркетинговых параметров. При этом «Аэрофлот» не обладает монопольным статусом - у него нет эксклюзивного доступа к авиационным маршрутам, поэтому лидерство объясняется конкурентными преимуществами.Данная компания, генеральным директором которой является Виталий Савельев, активно инвестирует в развитие бренда, обладает самым молодым флотом самолетов среди крупнейших авиакомпаний и работает на продвижение марки на внешних рынках, в частности, в Азии.Позиции «Аэрофлота» в этом регионе очень сильны в связи с партнерством со знаменитой английской командой «Манчестер Юнайтед» - самым ценным футбольным брендом на планете.
    Ну и шо ? У меня на холодильнике тоже написано, что класс энергопотребления ААА.

Філософф

http://brandfinance.com/images/uploa...lease_2017.pdf

вы не устали жить фейками?

Россия-это такая же Украина,только дороги получше ,зарплаты повыше и народ поумнее,хотя дураков одинаково...
    Иди на хуй пидарас ватный. Без твоего свиного ебальника разберемся где лучше.
    Філософф

Жалко у пчелки...
    المزيد من النفط

я не ватный и не пи..рас)))) я Украину люблю и мне вас жалко
    А мы раху ненавидим и нам вас не жалко !!!!!!
    Філософф

Слыш кацап
    المزيد من النفط

а Польшу вам не жалко?.Потому что вы в Польшу и в Россию на заработки ездите одинаково)))
    Потому и ездим, что не жалко ! Что тут непонятного ?
    Філософф

Кацап, иди нах в ебеня
    المزيد من النفط

https://www.youtube.com/watch?v=Raz13lbZxGw&t=40s

я теперь понял-не надо мне с вами спорить
    А ты не спорь и прекрати гнездоваться на нашем форуме.
    Пророк

http://brandfinance.com/images/uploa...lease_2017.pdf

вы не устали жить фейками?
    Тоесть ты хочешь сказать что ПДФ файл непонятной конторы это круче чем данные их вики?
    Пророк

Международное консалтинговое агентство Brand Finance назвало «Аэрофлот» самой мощной авиакомпанией мира..
    мощной - это значит мощь. как ее измеряли, в килотоннах?
    читаємо:
    Офтоп:

«Аерофлот»… Моя любов…

Я не раз писав, що обожнюю літати. Мені подобається спостерігати за підготовкою до зльоту, відчувати, як стугонять велетенські турбіни літака і сила в сотні кілоньютонів тягне важезний реактивник уперед по злітній смузі. Люблю передивлятися старі голівудські комедії по personal entertainment system,[51] особливо під час дальніх перельотів, коли в салоні приглушують світло і більшість пасажирів довкола тебе засинають. Я навіть турбулентність люблю (в межах 6 балів за шкалою Ріхтера… при 6 балах ще можна пити воду з пластикової пляшки, не ризикуючи вийняти горлечком власне око).

На жаль, цього всього (за винятком турбулентності) немає в «Аерофлоті». Зате у них є сварливі літні стюардеси, що згодилися б у мами капітану лайнера, паршивенька їжа, що тхне пластмасою й автомобільним мастилом, жодної розважальної системи (навіть на рейсах, які тривають по десять годин). А ще «Аерофлот» часто падає. У прямому розумінні. І не через несправність літаків чи складні погодні умови, а через… навіть не знаю, як сказати… непередавано широкий пофігізм російської душі і сліпу віру в непохитний ще з радянських часів принцип «та, якось воно буде!». Катастрофи «Аерофлоту» не входять у десятку найкрупніших у світі, але, готовий посперечатися, очолюють рейтинг найбільш безглуздих авіакатастроф за всю історію комерційної авіації. Варто згадати катастрофу рейсу SU593 22 березня 1994 року під Мєждуреченськом Кемеровської області. «Airbus A310» звалився в штопор через те, що за штурвалом опинився… п’ятнадцятирічний син капітана. Командир аеробуса пан Кудринський, попередньо ввімкнувши автопілот, дав синочку «потриматися» за штурвал під час нічного польоту, коли всі пасажири поснули. В результаті активного смикання стійки підлітком відбулося часткове відключення автопілоту, літак почав кренитися на правий борт. Невдовзі крен сягнув неприпустимих значень і лайнер став різко втрачати висоту. Через колосальні перевантаження (4,8g – майже у 5 разів більші за прискорення вільного падіння) пілот довго не міг зайняти своє місце. Зрештою Кудринський виштовхав сина і взяв керування, проте… було пізно. Літак розбився. Загинуло 75 людей. Ще страшніша (з точки зору алогічності) катастрофа сталася 14 вересня 2008 року в Пермі. «Boeing 737–500» авіакомпанії «Аерофлот-Норд», рейс SU821, розбився під час заходу на посадку в аеропорту Велике Савіно. Причина? П’яний пілот. Навіть не так. Не просто п’яний, а практично мертвий від конячої дози алкоголю. Капітан авіалайнера не міг стулити докупи двох слів! Він плутав команди: набирав висоту до 900 м, коли диспетчер наказав знижуватися до 600, виконував лівий розворот замість правого і т. п. Запис останніх тринадцяти хвилин розмови між пілотом рейсу SU821 та пермським диспетчером є в Мережі. Це, мабуть, найстрашніший аудіоролик, який я чув за все життя. Диспетчер швидко розібрався, що відбувається в кабіні, і почав чітко диктувати команди, які мали б привести лайнер на землю. Але пілот не реагував. Відімкнувши автопілот і автомат тяги, командир повітряного судна здійснив фатальний маневр. «Boeing» виконав «бочку» (на що жоден комерційний літак не проектувався), ввійшов у неконтрольоване піке і на швидкості 470 км/год врізався в землю. Загинуло 88 людей. Турбіни та інші бортові системи працювали у штатному режимі до самого зіткнення із землею…
    Словом, ви зрозуміли, я любитель політати, але не любитель користуватися послугами «Аерофлоту» (за умови якщо те, що авіакомпанія надає, можна назвати послугами).
    ..........
    Ще один анекдотичний випадок стався вже після приземлення в Beijing Capital. Я, наче олімпійський спринтер, завмер коло крісла, готуючись рвонути вперед, щойно до борту пришвартують рукав і почнуть випускати пасажирів, коли з інтеркому долинуло царствене голосище стюардеси:

– Уважаемые пассажиры, обращаю ваше внимание, что подушки и одеяла являются собственностью «Аэрофлота» и должны быть оставлены на борту.

Під час першого польоту з «Аерофлотом» я був здивований абсолютною забороною продажу та розпивання алкогольних напоїв на борту. У той час коли інші компанії повним ходом торгують дьюті-фрі-пійлом, пропонують під час польоту дармове пиво, вино і навіть дешевеньке віскі, «Аерофлот» не дозволяє пити навіть те, що пасажири принесли з собою, оскільки вже через півгодини після зльоту починаються пісні, танці, ритуальні бійки на балалайках (хтось уже ламає хвіст літака…) і т. п. неприємності. Проте наказ залишити на місцях ковдри та подушки буквально розмазав мої мізки по стінах салону. Бляха-муха, ну кому вони потрібні? Це тільки чисто слов’янська душа може загребти з літака синтетичні подушки і ковдри, які, якщо їх гарно потіпати, у темряві нагадуватимуть наелектризовану хмару/

Це приблизно як дружина футболіста Жиркова стала міс чогось там.
+ Ответить в теме