Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8956Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 41 из 530
Показано с 401 по 410 из 5291.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Шизофрения путинской России

Любаша, ППКС Я раз намагався з родичкою з Білорусі сперечатись, та наслухався начитався, що ми тут американцям продалися. Добре, що коли почав із сестрою наводити факти, їхня буйна уява притихла. А тут кацапська ватяна вата... Мені взагалі вся Россисисия нагадує величезний філіал Кащенка ))

штатний скептик

Sky, в Білорусі, схоже, теж "вірус ненависті", ага? Сестра поспілкувалася з нашою тіткою... Точніше, НЕ поспілкувалася)) Абсолютно ні сіло ні впало - виявилося, що говорити їй більше не хочеться, просто нема про що, бо про те "как вам хорошо живется в Европе и какие у вас зарплаты" вона говорити не бажає... Хоча раніше ніяких подібних розмов між ними не було. Жодних!
    Новачок

Які ж ви дураки.Как ж вам задурили мізки бандерівської пропагандой.В Росії живе і є громадянами понад 10 мільйонів українців,більше 2 мільйонів щорічно приїжджають на заработки.А зараз в Росії приїхало понад 200 тисяч біженців (і щодня приїжджають тисячі чоловік).ви не за Україну воюеете.Вы за Америку проливаєте кровь.Не ви переможете,тому що народ,який захищає свою землю (а в Донецьку і Луганську 90% ополченців - місцеві)перемогти невозможно.Я - украинец.И я цим горжусь.Я буду захищати до кінця Україну проти Американо-Бандерівського проти фашизма.И Росії ви-моль.Российская армія сильна як зараз никогда.Хлоп...і вас нет.Если Російська армія на вас піде,то через тиждень зажене вас у Карпаты.Так що не тужьтесь.Победа буде за народом України,а не за вами,американо-бандерівськими подхалимами.Потом вам буде соромно.
    Пророк

О, нас тут уже на українській мові тролити пробують. Виходить правда хуйово...
    Новачок

Прошу вибачення,можливо щось подзабыл.Давно вже говорю російською .....А так я корінний Полтавчанин.Жил на Зигіна,навчався в 9 школі...
    Banned

Ответ Сообщение от Полтавский Козак Посмотреть сообщение
    перемогти невозможно
    Да не "невозможно", а "невозміжно", учи украинский = )
    Я - украинец
    Не украинец, а уркаинец!
    Победа буде за народом України
    Не "победа", а "по біда"
    американо-бандерівськими подхалимами
    Не "подхалимами", а "кровосісямі"

Прошу вибачення,можливо щось подзабыл
    Не "подзабыл", а "піздабіл"
    навчався в 9 школі
    Селёдку помнишь? Если нет, то ты пистун сраный!
    И какой предмет вел Леопольд и какова его вторая кликуха?
    бог
    Cool

Полтавский Козак,
    Российская армія сильна як зараз никогда.
    ...ЭТО МИФ! За 10 лет чеченской компании уже стало ясно, что уже давно нет "непобедимой" "самой современной" и "многочисленной"... увы.

в Донецьку і Луганську 90% ополченців - місцеві
    ...все прекрасно знают, что из себя представляют местные аполченцы
    перемогти невозможно
    ...ну-ну. Для начала "неможливо"...а по сути ни кто и спрашивать не будет что у раши есть чем и кому воевать, просто надерём зад и всё...

Победа буде за народом України
    ...эт точно и это будет уже совсем скоро, и ни кому не будет стыдно отправлять снова и снова 200-тый груз в Путиностан...
    Новачок

Хлопчик,я навчався в 9 школі в кінці 70-х - початку 80-х,ти тоді ще був в проекте.И Українську мову я знаю краще за тебе.

Вас заморочили пропагандой.Я сам недавно оттуда.И Полтавці серед ополченців есть.Включите мозги.Не вірте пропаганді.
    Пророк

Тю. Так ми пропаганді й не віримо
    Гуру

Хлопчик,я навчався в 9 школі в кінці 70-х - початку 80-х,ти тоді ще був в проекте.И Українську мову я знаю краще за тебе.
    Не заметно.
    Які ж ви дураки.Как ж вам задурили мізки бандерівської пропагандой.В Росії живе і є громадянами понад 10 мільйонів українців,більше 2 мільйонів щорічно приїжджають на заработки.А зараз в Росії приїхало понад 200 тисяч біженців (і щодня приїжджають тисячі чоловік).ви не за Україну воюеете.Вы за Америку проливаєте кровь.Не ви переможете,тому що народ,який захищає свою землю (а в Донецьку і Луганську 90% ополченців - місцеві)перемогти невозможно.Я - украинец.И я цим горжусь.Я буду захищати до кінця Україну проти Американо-Бандерівського проти фашизма.И Росії ви-моль.Российская армія сильна як зараз никогда.Хлоп...і вас нет.Если Російська армія на вас піде,то через тиждень зажене вас у Карпаты.Так що не тужьтесь.Победа буде за народом України,а не за вами,американо-бандерівськими подхалимами.Потом вам буде соромно.
    Давайте по сути, без лозунгов. И на том, языке, от чтения которого не дергается глаз, не надо Азаровщины.
    Мы поняли, украинский язык вы забыли.
+ Ответить в теме
Страница 41 из 530