Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей150Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 90.
    Гуру

Що будемо робити?

Тільки -но на роботі підняли таку тему: " якщо завтра в Полтаві з'являться зелені чоловічки, що ми повинні робити?" І дійсно, що ми, пересічні громадяни, будемо робити, куди йти, як боронити своє місто, щоб не допустити захоплення адмінустанов, як це трапилося у інших містах?

bvn
    йог на танке

Re: Що будемо робити?

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    Тільки -но на роботі підняли таку тему: " якщо завтра в Полтаві з'являться зелені чоловічки, що ми повинні робити?" І дійсно, що ми, пересічні громадяни, будемо робити, куди йти, як боронити своє місто, щоб не допустити захоплення адмінустанов, як це трапилося у інших містах?
    Піду в ліс, виламаю дреник, зігну його добряче, натягну тетиву, вистружу кілька стріл, начіплю на них металеві накінечники і весь день буду вчитися стрілляти влучно. А коли стемніє... Перш ніж мене застрелять, сподіваюсь вбити хоча б одного москаля.

Це звісно жарт, але це моя така ідея фікс - не вмерти задарма, бо жити під москалями я все одно не зможу.
    Banned

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Це звісно жарт, але це моя така ідея фікс - не вмерти задарма, бо жити під москалями я все одно не зможу.
    Мы на районе по 20 грн с рыла уже начали страйкбол долбить во всю!
    Нам надо как то сделать что-то вроде штаба для сборки и можно офлайн пообщаться, всем, кто не безразличен, разумеется
    Пророк

Сугубо на мой взгляд - сваливать на запад, если не хочешь жить в мордоре.

Поясню: страну сдает действующее правительство. Все кто против - станут жертвами. Либо же в результате действий сепаратистов. Либо же в результате действий "родного" же МВД.

Никакой поддержки со стороны правительства нет и ждать не приходится. А сражаться голыми руками против вооруженных диверсантов - пустая затея.
    Banned

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Сугубо на мой взгляд - сваливать на запад, если не хочешь жить в мордоре.
    На западе это же правительство...
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Как раз и погибнешь зря. Для нынешнего правительства ты - террорист. И пулю схлопочешь даже не от сепаратистов, а от орлов Авакова. Вдвойне бессмысленная жертва.
    Гуру

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Нам надо как то сделать что-то вроде штаба для сборки и можно офлайн пообщаться, всем, кто не безразличен, разумеется
    Ех, згадується дитинство, як гуляли у войнушки, робили "штаб". Хіба ж могла я уявити, що це стане реальністю...
    Я підтримую ідею rasta-koy, небайдужим потрібно гуртуватися.
    kavapoltava

Маю надію що в Полтавську область вони не сунуться.
    Але... Якщо...

Вже зараз треба формуватись і присікати оті проплачені колорадські угруповування в парках.

Зелені чоловічки не прийдуть - доки їм тут не зроблять підстилку з проплаченого тупого населення.
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    На западе это же правительство...
    Устроить "крым" на западе однозначно не получится. Для этого там надо все население выселить или убить.
    Стало быть, на запад лезть нет никакого смысла.

Я вижу пока такое:
    1. либо восток оторвут и на запад не полезут
    2. либо восток оторвут, завалят киев и посадят снова януковича, и уже планомерно будут давить запад

В любом случае, запад будет сопротивляться. И никакой Аваков там уже будет не указ.
    Если уж ты решил попартизанить - то го на запад вооружаться и рыть землянки по лесам.
    part of me

З зеленими чоловічками воювати з луком не вийде. Але чоловічки використовують новітню російську технологію "живий щит" з людей, яким кажуть "ані па вам стрілять не будуть". І як бачимо дійсно "ані" не стріляють. А от, що інколи і додому піти треба, а по дорозі хтось може голову розбити, зелені чоловічки не розповідають. Без "щита" я, думаю, чоловічками сидіти буде не так весело. Головний ворог наразі - зрадник. Треба пояснити зраднику де вокзал з якого можна поїхати на волю (Расєя). І як казав один мій знайомий, якщо не доходе через голову, дійде через печінку.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя