Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей150Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 9
Показано с 51 по 60 из 90.
    Гуру

Re: Що будемо робити?

А мені здається, що навпаки - медиків у нас достатньо. Звичайно, далеко не всі з них польові хірурги, але ж іх дуже багато не потрібно. Всі інші медики можуть виступати у якості середнього медперсоналу. А от вправних стрільців забагато не буває.
    А взагалі-то, мені здається, що коли настане потреба у наданні массової медичної допомоги, то це буде означати, що ми не справилися із завданням запобігти провокаціям з боку ворога

Пророк

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    А взагалі-то, мені здається, що коли настане потреба у наданні массової медичної допомоги, то це буде означати, що ми не справилися із завданням запобігти провокаціям з боку ворога
    А взагалі-то ми тут говоримо уже про ПАРТИЗАНСЬКУ війну в умовах ОКУПАЦІЇ. Які вже тут провокації...
    bvn
    йог на танке

На данний момент актуально недопустити розповсюдження колорадської чуми... До речі, може ж таки є сенс нам об’єднуватись в оффлайні і створити свою "диванну" сотню самооборони? Я не дуже боець, може треба десь позаніматися походити, може якісь рекомендації по екіпіровці, потім принаймні обмінятися контактами, щоб у випадку тривоги всі могли швидко зібратися в одному зазначенному місці. А то я іноді боюся, що одного разу, проїзджаючи на траліку мимо ОДА, побачу над ним аквафреш... Нема ж ніякої системи оповіщення і плану дій на випадок появи ватніків. А цю заразу треба давити відразу і реагувати оперативно...
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    На данний момент актуально недопустити розповсюдження колорадської чуми... До речі, може ж таки є сенс нам об’єднуватись в оффлайні і створити свою "диванну" сотню самооборони? Я не дуже боець, може треба десь позаніматися походити, може якісь рекомендації по екіпіровці, потім принаймні обмінятися контактами, щоб у випадку тривоги всі могли швидко зібратися в одному зазначенному місці. А то я іноді боюся, що одного разу, проїзджаючи на траліку мимо ОДА, побачу над ним аквафреш... Нема ж ніякої системи оповіщення і плану дій на випадок появи ватніків. А цю заразу треба давити відразу і реагувати оперативно...
    сколько вам лет? ваш рост? вес? отношение к армии? спортивное прошлое/настоящее?
    Пророк

Сподіваюсь, не лише два десятки завсідників "Полтава-форуму" збираються боронити Полтавщину. Тому більш розумним вважаю не створення своєї "диванної сотні", а приєднання до діючих спільнот, організацій. На ту ж акцію "Українського грому" в неділю не всі люди поодинці прийшли, гуртувались же десь, напевно.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    сколько вам лет? ваш рост? вес? отношение к армии? спортивное прошлое/настоящее?
    Опа... какая анкета? Ее публично заполнять? :)
    В армии не служил, я уже писал как-то ...
    Я так понимаю, основная идея - сиди и не рыпайся? Может вы и правы...
    Тролль поганый

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Сподіваюсь, не лише два десятки завсідників "Полтава-форуму" збираються боронити Полтавщину. Тому більш розумним вважаю не створення своєї "диванної сотні", а приєднання до діючих спільнот, організацій. На ту ж акцію "Українського грому" в неділю не всі люди поодинці прийшли, гуртувались же десь, напевно.
    Я готовий давити кацапську наволоч хоч голими руками. І якщо постане питання боронити свою рідну Полтаву - піду на задумуючись.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    На ту ж акцію "Українського грому" в неділю не всі люди поодинці прийшли, гуртувались же десь, напевно.
    Знаєте? Дивна річ... Я взагалі по натурі індивідуаліст і інтраверт... Не дуже люблю живе спілкування, за виключенням вузького кругу людей... В мене є певні знайомі, з якими я познайомився на майдані, але як з самого початку, так і дотепер я хожу туди сам і уходжу звідти сам... Найбільш бойових людей не маю даже телефонів - переважно жінки та майданна інтеллігенція :)
    Тому думаю, що коли буде якийсь аврал, то мені ніхто не подзвонить... сподіваюсь, що подібні речі все ж таки будуть заздалегідь відомі, буде час списатися на фейсбуках...
    Пророк

Остання барикада приглашала всех желающих. Начните оттуда.
    Тролль поганый

Опа... какая анкета? Ее публично заполнять? :)
    В армии не служил, я уже писал как-то ...
    Я так понимаю, основная идея - сиди и не рыпайся? Может вы и правы...
    нет, наверное не правы....
+ Ответить в теме
Страница 6 из 9