Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 988 из 1348
Показано с 9,871 по 9,880 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

наверное, сюда
    взрыв в Харькове

Пророк

...і єдиний шлях цьому протидіяти - дослухатись до тих, хто має такий досвід. наприклад:
    Советы украинцам от израильтянина
    Чтобы победить и выжить, Украина может равняться исключительно на Израиль, но никак ни на ЕС. В Иерусалиме знают секрет Победы. Могу поделиться.
    1. ИГНОРИРУЙТЕ МЕЖДУНАРОДНЫЕ ОРГАНИЗАЦИИ
    Надежда на ООН это, как незаряженное ружьё в момент, когда надо подниматься в атаку. Трёп с большой трибуны не вернет матерям их сыновей.
    2. ЛИКВИДИРУЙТЕ ВРАГОВ БЕЗЖАЛОСТНО. БУДЬТЕ НЕПРИМИРИМЫ К НИМ.
    Враг, которого вы не убили, поправится в госпитале и будет точить меч, ожидая своего шанса.
    3. ЛИКВИДИРУЙТЕ ЛИДЕРОВ И КОМАНДИРОВ ВАШИХ ВРАГОВ.
    Обезглавленная армия это стадо из быдла. Обезглавленная вражеская партия это просто толпа, которая рассосется сама, по мере открытия пивных и винно-водочных магазинов.
    4. ЛИКВИДИРУЙТЕ ПРЕДАТЕЛЕЙ В СВОИХ РЯДАХ.
    Ezra Ben Dori
    капітуляція лише заохочує агресора. бляха я не хочу здавать Маріуполь. це величезні економічні збитки. просто величезні. це два металургійних завода, Азовмаш - оборонка, великий зерновий порт...
    ні, ні. я ліпше пожертвував би Ліпєцком.
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    85%
    "Україна - не Росія" © http://www.e-reading.link/book.php?book=1024731
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Білецький, націоналіст з Харкова, організатор "Патріотів України"
    Кажуть, що він і деякі з його побратимів як раз і є справжніми фашистами... я не знаю, але якщо те, що я читав дійсно належить пєру Білецького, то воно так і є...
    В мене особисто це викликає певний діссонанс... З одного боку я великий противник подібних поглядів (чую зараз спитають, яких саме і не впевнений, що я знайду тепер, але там було щось про українську сверхнацію), а з іншого - ця людина зараз робить для України більше за дуже багатьох... О і як до цього відноситись?
    Пророк

.....................................капітуляція лише заохочує агресора. бляха я не хочу здавать Маріуполь. це величезні економічні збитки. просто величезні. це два металургійних завода, Азовмаш - оборонка, великий зерновий порт...
    На даний час уже велика кількість українців зрозуміла одну просту істину - Порошенко лише в офіціозі ПРОУКРАЇНСЬКИЙ президент...................................... За всю велику історію України, хто її тільки не здавав тим чи іншим способом! Рошен, не дурний чоловік, гадає що якщо він все буде робити "замасковано" йому зійде з рук, народ "прохаває"!
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Кажуть, що він і деякі з його побратимів як раз і є справжніми фашистами...
    я цим не заморочуюсь. є ворог, і є люди, які йому протистоять.
    коли я був на конценті "Кому вниз" на підтримку Азову, промовці від Азова - чи може якісь неофіційні особи, дотичні до Азова - казали, що ми тут на сході Європи боронимо честь білої раси і допомагаємо зажратій Європі згадати свою суть, щось таке.

з іншого боку, навряд чи покійний чоловік Тетяни Чорновол був фашистом. та й син моїх друзів з Азову, який зараз лікує поранення, ні разу не фашист.

щоб у них були конфлікти з "нашими" грузинами або чеченами, я не чув. планів завоювання чужих земель теж не озвучували. хіба що іноді ностальгували за Кубанню.

коли я був на конценті "Кому вниз" на підтримку Азову...
    а, до речі! Раста питав про фінансування. на початок концерту було продано 300 квитків по 70 грн = 21 000 грн. думаю, що після початку ще стільки ж. і такі акції в Києві, Львові, Харкові проходять постійно.
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    В Харькове очередной теракт, на этот раз во время митинга - 3 погибших, 14 раненых...
    Як повідомив прокурор Харківської області Юрій Данильченко, за попередньою інформацією, вибух біля Палацу спорту в Харкові стався в результаті спрацьовування саморобного вибухового пристрою, начиненого обрізками арматури. "За попередніми даними, спрацював саморобний вибуховий пристрій, начинений обрізками арматури. За попередньою інформацією, він був в целофановому пакеті і прикопаний в снігу", - сказав прокурор журналістам. За його словами, в якості вибухової речовини, найімовірніше, використовувався тротил.

У свою чергу начальник УСБУ в Харківській області Олександр Пивовар повідомив, що, вочевидь, аналогічний вибуховий пристрій використовувався для вибуху біля Московського райсуду Харкова, який стався 19 січня 2015 року. "За нашими попередніми експертними оцінками, спрацював такий самий вибуховий пристрій, як біля Московського районного суду. Він був також прикопаний в сніг біля дороги", - пояснив Півовар. Він зазначив, що завдяки "Газелі", що проїздила повз місця вибуху в момент спрацювання пристрою, кількість жертв менше, ніж могло б бути.

СПАСИБІ ГАЗЕЛІ, ЯКА ЗАХИСТИЛА ЛЮДЕЙ!!!!!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от lihal Посмотреть сообщение
    Начальство настоятельно рекомендовало участвовать, все коллеги проигнорировали, хотя обычно слушаются.
    Вот она - слабость демократии. Попробовали бы проигнорировать в лугандоне такие призывы. Потому и нужно ВП в таких случаях и особенно в демократических странах.
    Пророк

Нема меж маразму:..........................................

нобто - наші війська, згідно наказу Порошенка, дають себе розстрілювати ворожій артилерії......................................... .
    Сили АТО утримують усі свої позиції в населеному пункті Широкине на Маріупольському напрямку, про це повідомив комбат полку "Азов" Андрій Білецький.

За його словами, сили АТО в Широкіному "утримують всі позиції". "Але все добре. Нас обстрілюють з танків, із мінометів. Але я б не назвав це штурмом. Це як з Донецьким аеропортом: коли були реальні штурми, то про це керівництво не говорило", - сказав Білецький.

Він розповів, що "реальні штурми" були 15-16 числа. "А зараз іде просто постійний обстріл, потрохи палять бронетехніку ЗСУ. Але ми, в традиції української військової справи, не відповідаємо на провокації", - додав комбат.

Маріупольський напрямок = Донецький аеропорт №2?, тобто: план Порошенка = план Путина №2, по аналогу з Донецьким аеропортом?

PS:
    Прикрість в тім, що навіть після героїчного ретирування через тиждень-два із Широкиного, як це було на прикладі героїчного Дебальцева, світ вкотре висловить свое фе-е................. і - затихне..................., а наші горе-генерали вкотре пустять сопельку, мовляв, параша порушує.......... ай-йя-яйй.........за рошена всім і так зрозуміло......................
    Banned

Азовмаш - оборонка, великий зерновий порт...
    Я думаю, что есть люди, которые с тобой солидарны, вот как раз и узнаем кто это
+ Ответить в теме