Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24713Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 954 из 1348
Показано с 9,531 по 9,540 из 13472.
    Banned

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    https://pbs.twimg.com/media/B989FRMIEAAJoAt.png:large
    Ну мы можем шутить, но реально экономику России запад обвалил. Обвалил без военщины!
    Если бы не Запад, то воевала бы Россия в Украине и на ту войну экономике было бы чихать!
    Это только укропетухи смогли во время войны свою экономику завалить.
    Вот во Львове хорошо, там враги однозначно на востоке, а что делать Полтаве?
    А Полтава окружена с одной стороны вражиной Путиным, с другой каганатом совкоправительства в Киеве

Пророк

звичайно, можна постібатись з приводу заборони в'їзду Кобзону, але я вдруге запитаю: а де ж українські санкції, які РНБО обіцяв ввести хз коли:
    неділя, 25 січня, 2015 16:56

Рада національної безпеки і оборони України виступає за обов'язкове застосування на території України міжнародних санкцій відносно Російської Федерації.

Рада національної безпеки і оборони України виступає за обов'язкове застосування на території України міжнародних санкцій відносно Російської Федерації.

"Для посилення тиску на Росію Рада національної безпеки прийняла рішення щодо обов'язкового застосування на території України санкцій, введених країнами ЄС, Швейцарською конфедерацією, США і країнами Великої сімки щодо Російської Федерації", – повідомила прес-служба РНБО про результати сьогоднішнього засідання Ради.

Санкції проти Росії будуть аналогічні тим, що запровадили країни Заходу. Пропозиції складаються з восьми пунктів. Остаточне рішення по них вводиться в дію указом президента, передає ТСН.
    яка непереборна сила завадила Порошенкові ввести проти Росії хоча б такі санкції, які ввела Швейцарія? тільки не треба про ліпєцкій заводік, ми ж усі знаємо, що наш Президент - безсребреник і ні разу не брехло.

питання номер два: всі ми бачимо, і штаб АТО підтверджує, що ворог на маріупольському і дебальцевському напрямах атакує з використанням танків, артилерії і піхоти. ми у відповідь відбиваємось зброєю малого калібру, втрачаємо людей.

які думки з доцільності такої ситуації, і чи не загрожує вона військовою, а слідом за нею - політичною і економічною катастрофою, аж до втрати Дебальцева, Маріуполя і тисяч жертв? чи певні ви, що у нашего ГШ і Президента "все під контролем"? що слід було б робити, підставляти другу-третю-четверту щоку? скільки людей і територій ми ще маємо втратити, дотримуючись "тиши" і не маючи змоги завдати суттєвих втрат ворогу?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    питання номер два: всі ми бачимо, і штаб АТО підтверджує, що ворог на маріупольському і дебальцевському напрямах атакує з використанням танків, артилерії і піхоти. ми у відповідь відбиваємось зброєю малого калібру, втрачаємо людей.
    Пророк

бачив я це кіно. це всього лише гранатомет. АГС-17 "Пламя", якщо не помиляюсь.
    на запитання не відповідає.

Новости Мариуполя
    @0629ComUa
    #Мариуполь #новости Под Мариуполем за сутки перемирия погибли 5 военнослужащих и 22 ранены http://bit.ly/17awmQ9
    #news
    статистика, як і за активних бойових дій, навіть гірша.
    Пророк

бачив я це кіно. це всього лише гранатомет. АГС-17 "Пламя", якщо не помиляюсь.
    А далі перших кадрів - дивились? З 1:28 - теж "АГС"?

І, взагалі, що Ви пропонуєте? "Покласти" на мир, тим самим посварившись з Європою?
    Так навіть Обама координує свої дії з ЄС. Ви вважаєте, що ми достатньо сильні, щоб діяти не просто на власний розсуд, а ще й ВСУПЕРЕЧ Європі та США?
    Пророк

Ответ Сообщение от lihal Посмотреть сообщение
    Чет в этот раз совсем плохонькое перемирие получилось. Дебальцево и Горловку с лица земли потихоньку стирают. Нужно было всех этих минских балбесов закрыть в одной комнате и не выпускать пока война не кончится. Меркель с Оландом, правда, не причем, но раз уж ввязались...
    а вы, как всегда, самый умный, да?
    хватит! уже наумничались. теперь как-то без вас
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А далі перших кадрів - дивились? З 1:28 - теж "АГС"?

І, взагалі, що Ви пропонуєте? "Покласти" на мир, тим самим посварившись з Європою?
    Так навіть Обама координує свої дії з ЄС. Ви вважаєте, що ми достатньо сильні, щоб діяти не просто на власний розсуд, а ще й ВСУПЕРЕЧ Європі та США?
    на 1.28 - танк, танки не відводяться, згідно Мінських домовленостей.

я поки що запитую. пропонував не я, пропонував 14-го числа Президент: "якщо не припиняться бойові дії, то ми не будемо підставляти другу щоку, я введу військовий стан, бла-бла-бла". так що Ваше питання доречніше було поставити йому.

а моє питання таке: що нам робити за нинішніх умов, коли ворог продовжує наступ і обстріли. чи варто робити вигляд, що нічого не відбувається, залишати території і втрачати людей.
    а втрати такі ж самі, як і до 0 годин 15 лютого.

і ще я про українські санкції запитував. я розумію, що не ми з вами це вирішуємо, але ми маємо повне право мати про це свою думку.
    Пророк

а моє питання таке: що нам робити за нинішніх умов, коли ворог продовжує наступ і обстріли.
    Робити те, що власне, і робиться: триматися, по можливості, на позиціях, проводити розвідку, пострілювати у відповідь з АГС та танків (як у роліку "Азова") та фіксувати, фіксувати, фіксувати факти російської агресії. Щоб на наступних обговореннях по питанню "що робити з Росією" у західних партнерів (та в їхньої преси) були на столі не просто 6 російських паспортів, а години відео- та аудіо- матеріалів та товстелезні стоси документів.
    Завсідник

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    уже наумничались
    Слава богу, на по-умничать в тырнете разрешение пока ни от кого не требуется ;)
    Пророк

Ответ Сообщение от lihal Посмотреть сообщение
    Слава богу, на по-умничать в тырнете разрешение пока ни от кого не требуется ;)
    Как жизнь в Горловке? В смысле, работа, банки, вода, свет, тепло, продукты?
    Настрой населения?

я поки що запитую. пропонував не я, пропонував 14-го числа Президент: "якщо не припиняться бойові дії, то ми не будемо підставляти другу щоку, я введу військовий стан, бла-бла-бла". так що Ваше питання доречніше було поставити йому.
    Ну, так і Мєдвєдєв обіцяв, що "ни один крымчанин не пострадает от переходного периода", і путін триндів, що "защитим всех русских" и "наши танки за два дня будут в Киеве" - і шо?.. Політика, йопт...
    і ще я про українські санкції запитував. я розумію, що не ми з вами це вирішуємо, але ми маємо повне право мати про це свою думку.
    Санкції - питання найболючіше. Я, наприклад, припинив купляти російське вже давно, але ж я від цього майже не відчуваю незручностей. Інша справа - українська економіка в цілому, яка й так "дихає на ладан"...
+ Ответить в теме