Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24710Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 917 из 1346
Показано с 9,161 по 9,170 из 13456.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    На это никто не пойдет. Ни США, Ни Израиль, ни Украина.
    Тогда Путин на весь ООН будет орать, что это Америка воюет против мирных украинских граждан.
    А советники там и так есть.
    Приватні особи, генерали у відставці!

Україна не піде, во ж завжди краще здобути свій досвід ціною життя своїх солдат

я б і міністрів і іньших держслужбовців набрав би у тих країнах де вони вже показали що вміють на совість робити своє діло!

ну і СБУ укомплектува би колишніми керівникамі фбр, цру, анб, моссад і т.д.

Пророк

...Тогда Путин на весь ООН будет орать....
    пральна. головне - не засмутити Путіна, бо собі дороже. а оборона України - та кому воно треба.
    я правильно зрозумів вашу думку?

Любой руководитель постарается собрать вокруг себя команду из людей, которых он знает и которых считает профессионалами.
    ага. в його команді - Косюк, Ложкін, Медведчук, Кучма, Гонтарева, Демчишин, Ярема............
    він їх точно вважає професіоналами, і я навіть знаю, у якій саме справі.
    практика - критерій істини, не чули?

Ну да, нужно было Яроша, Семенченко, или Бутосова поставить во главе армии?
    да, Яроша, Семенченка або Білецького - на чолі Генштаба. або когось і командирів бригад. наприклад Микаца з 93-ї, який обороняв ДАП.
    Бутусова - на чолі Міністерства пропаганди. або Главпура. або Нацради, чи які там у нас є аналоги.
    Гриценка або Тягнибока або НАВІТЬ Ляшка - на Міністра оборони, щоб сука зубами вигризали все, що потрібно армії. щоб готували спецназ і високоточну зброю, а не орди піхотинців.
    Огризка або Дещицю або рівноцінного - на МЗС. і ніяких холуйських переговорів у Мінську, де Зурабов диктує Кучмі, що робити.

а "опора на перевірені кадри" - це менеджери з московського відділення Рошен на стратегічних посадах.
    المزيد من النفط

Тогда Путин на весь ООН будет орать, что это Америка воюет против мирных украинских граждан.
    Так он же уже заявил про натовские легионы, воюющие в Украине.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    пральна. головне - не засмутити Путіна, бо собі дороже. а оборона України - та кому воно треба. я правильно зрозумів вашу думку?
    Як завжди, неправильно. Плювати я хотів на Путіна, та його шоблу. Але ми живемо в глобалізованому світі, й нам потрібна підтримка цивілізованого світу. Тому, війна йде не тільки в Дебальцевому, але й у міжнародних організаціях, в перемовинах з політиками світу. Задача України переконати цивілізований світ у тому, що ми дійсно захищаємо свою країну, законність, та порядок, а не знищуємо незгодних громадян нашої країни. Вважаєш це просто?!

ага. в його команді - Медведчук, Кучма
    Не пересмикуй! Вони не в його команді, а посередники, з якими можемо спілкуватися ми, та й терористи. Порошенко не погодився, щоб Медведчук змінів Кучму.
    До речі, переговорник по полоненним – Рубан, теж в медведчуковського «Українського вибору».

ага. в його команді - Ярема...........
    А шо не так?! Професіонал, герой Майдану, патріот. До того ж, я к і його попередник, - майдановець, представник найпатріотичної ВО «Свобода».

да, Яроша, Семенченка або Білецького - на чолі Генштаба
    Після того, як ви пропонували цю посаду Ляшку, я вже нічому не дивуюсь…
    Пророк

хотілося б більш притомних аргументів.
    ...війна йде не тільки в Дебальцевому, але й у міжнародних організаціях, в перемовинах з політиками світу. Задача України переконати цивілізований світ у тому, що ми дійсно захищаємо свою країну, законність, та порядок, а не знищуємо незгодних громадян нашої країни. Вважаєш це просто?!
    переконати цивілізований світ було непросто, але зіпсувати зроблене досить легко.
    українська дипломатія кілька місяців доводила, що в Україні - російські війська. Сергеєв виступав в РБ ООН і називав російські частини і де вони дислокуються. А через день НГШ Муженко в телевізорі каже, що російских військ в Україні немає.
    нормально, да?
    (про медведчука та Кучму) Вони не в його команді, а посередники, з якими можемо спілкуватися ми, та й терористи. Порошенко не погодився, щоб Медведчук змінів Кучму.
    До речі, переговорник по полоненним – Рубан, теж в медведчуковського «Українського вибору».
    ну і кого вони всі представляють, Україну, чи Росію, чи терористів, чи ОБСЄ?
    всі вони представляють Україну. всіх їх призначив або Порошенко, або підлеглі Порошенка. значить, відповідає він. він їм довіряє. вони виконують йогто вказівки. а може, вказівки Путіна, не знаю. є підозри.

(про Ярему) А шо не так?! Професіонал, герой Майдану, патріот.
    практика - критерій істини. не впорався - нах з пляжа, кого б він не представляв.
    але його головне завдання - не ловити сепаратистів чи боротись із корупцією, і кришувати корупційні схеми.
    приклад - Порошенко дає команду зупинити закупки африканського вугілля, Ярема арештовує бідолаху, який це зробив, і стверджує, що "вугілля не горить" (бгг), Демчишин укладає договір з Росією.

(про посаду НГШ) Після того, як ви пропонували цю посаду Ляшку, я вже нічому не дивуюсь…
    прошу цитату. але її не буде, бо я такого не казав і навіть не думав.
    Філософф с автоматом

Пусть меня сейчас заплюют ура-патриоты, но единственный правильный выход в сложившейся ситуации - полная эвакуация личного состава в районе Дебальцево.
    Углегорск был хорошим коридором для бойцов, но... Забыли, проворонили, не уделили должного внимания. Променяли тактику на героическую картинку для СМИ.
    Типичное совковское мышление, к сожалению.
    Что в итоге? Если сейчас не вывести ребят будет ещё один Иловайск.
    Пророк

прошу цитату. але її не буде, бо я такого не казав і навіть не думав.
    Прошу вибачення! Це сказав RAMM. Я інколи вас плутаю у зв’язку з тим, що ваші позиції дуже близькі.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Ляшко.
    ЗЫ. И согласитесь, кадровая политика президента не на высоте мягко говоря. Сдается что он подбирает людей похожих на него.
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    Пусть меня сейчас заплюют ура-патриоты, но единственный правильный выход в сложившейся ситуации - полная эвакуация личного состава в районе Дебальцево.
    Углегорск был хорошим коридором для бойцов, но... Забыли, проворонили, не уделили должного внимания. Променяли тактику на героическую картинку для СМИ.
    Типичное совковское мышление, к сожалению.
    Что в итоге? Если сейчас не вывести ребят будет ещё один Иловайск.
    так завтра евакуюватимуть із Маріуполя та Авдіївки, до бабки не ходи.

походу позиція України в Мінську якось різко здулась. вчора Кучма казав, що буде розмовляти лише з Плотницьким і Захарченком.
    а сьогодні - будь ласка.
    Второй президент Украины Леонид Кучма, посол РФ в Украине Михаил Зурабов и спецпредставитель ОБСЕ Хайди Тальявини прибыли в субботу, 31 января, в Минск для участия в переговорах трехсторонней контактной группы по Украине.

Как передает корреспондент "Интерфакса", прибывшие прошли через зал официальных лиц и делегаций, сели в кортеж и покинул территорию аэропорта.

Так называемые "полномочные представители" самопровозглашенных "ДНР" и "ЛНР" Денис Пушилин и Владислав Дейнего вновь прибыли в Минск для участия в переговорах.

Первоначально предполагалось, что заседание трехсторонней контактной группы (Украина-ОБСЕ-РФ) пройдет 30 января. Но в связи с тем, что в течение дня представители Украины так и не прибыли в Минск, Пушилин и Дейнего решили покинуть белорусскую столицу.

Однако к вечеру стало известно о приезде в Минск экс-президента Украины Леонида Кучмы, который представлял украинскую сторону на предыдущих заседаниях контактной группы в сентябре прошлого года.

Он заявил, что главная задача сейчас - определить, что надо сделать для выполнения ранее достигнутых минских договоренностей и выразил надежду, что в субботу, 31 января, будет достигнут определенный консенсус на минской встрече.

http://rus.newsru.ua/ukraine/31jan2015/pribyli.html
    сенс у цих переговорів один - легалізувати окупацію. від України їх веде людина, яко ходить під статтею і на яку гори компромату.
    Пророк

українська дипломатія кілька місяців доводила, що в Україні - російські війська. Сергеєв виступав в РБ ООН і називав російські частини і де вони дислокуються. А через день НГШ Муженко в телевізорі каже, що російских військ в Україні немає.
    нормально, да?
    Olga Len
    Оскільки почався срач, то змушена вибачитися щодо несправедливих слів про Муженка

Пророк

Enter, Порошенко дійсно підбирає навколо людей, схожих на нього - безпринципних бариг. я вже втомився називати їх поіменно. ви досі чекаєте, що вони дбатимуть про інтереси України? тоді ви у кращомму випадку - наївна людина. вони не дбали про них попередні 20 років, нічого не змінилось і зараз.
    ========
    та мені пофіг, що там каже ота Ольга. Муженко вже сказав, що там окремі громадяни Росії. тобто роль Росії - така сама, як і Сербії, бо її громадяни теж там є. а СБУшники даремно ризикували життям, затримуючи російських військових і диверсантів.
    я вам нагадаю, що десятки полонених кацапів були ВІДПУЩЕНІ.
    для чого?
    а для того, щоб сьогодні казати, що їх нема. щоб "допомогти Путіну зберегти обличчя".

... Задача України переконати цивілізований світ у тому, що ми дійсно захищаємо свою країну,…
    задача України - дати відсіч агресору. задача військово-політичного керівництва - переконати українців, що це керівництво захищає Україну, а не рятують морду хуйла.
    з цим у Порошенка великий напряг.
+ Ответить в теме