Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24711Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 861 из 1346
Показано с 8,601 по 8,610 из 13460.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    СССР объявило о войне, т.к. гитлеровские войска со своими знаменами, погонами и шевронами начали войну.
    Мало у нас триколорів? Чи кадрових російських військових? Чи техніки нема?

Порошенко объявил, что в Украине война и ведет ее с нами РФ.
    Что это дает Украине:
    1.
    2.
    3.
    ...
    1. Статус Росії як країни-агресора в ООН з відповідними жорсткішими санкціями
    2. Ніякий гумконвой вже не може заходити, бо росія лишається статусу "третьої сторони".
    3. Статус АТО не передбачає військовополонених. Відповідно на наших полонених не розповсюджується міжнародне право. Так само і їхні полонені не полонені військові, а просто зеки.
    4. Якщо в нас нема сторони-агресора, то з ким ми маємо укладати мир? З терористами?

В принципі, мені головне наше перемога, а не назва, але за фактом це війна.

Пророк

О заебавшем. И заебавшиx.
    А ти як думав, "пересидіть"?
    А не вийде.
    По-одному так і передавлять. І майно твоє буде у Гіві з Моторолером у підсумку, якщо слухати автора (за посиланням).
    Офтоп:
    Мертвим власникам планшет та плазма ні до чого...
    Можеш поцікавитися у мертвих лугандонців, так і є!
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Мало у нас триколорів?
    "Частная инициатива"

Чи кадрових російських військових?
    "отпускники"

1. Статус Росії як країни-агресора в ООН з відповідними жорсткішими санкціями
    У Раши право вето.

2. Ніякий гумконвой вже не може заходити, бо росія лишається статусу "третьої сторони"
    Они и сейчас вне закона. "Гумконвои" не оформляются в соответствии с украинскими законами, а машины не досматриваются украинскими таможенниками и пограничниками.

3. Статус АТО не передбачає військовополонених. Відповідно на наших полонених не розповсюджується міжнародне право. Так само і їхні полонені не полонені військові, а просто зеки.
    Т.е., после того, как вы объявите в Украине военное положение, Гиви с Моторолой станут тщательно соблюдать международное право?

4. Якщо в нас нема сторони-агресора, то з ким ми маємо укладати мир? З терористами?
    Вот точно так и объявлять войну не с кем. Мы ведем войну с бандами в Украине. Банды финансируются и снабжаются РФ.

Где-то читал, что вот этот факт может сделать РФ уязвимой в плане вето на совбезе ООН, но пока ДНР И ЛНР не признаны террористическими организациями, а РФ пособником террористических организаций.

* * *

* * *

Светлана Солнечная
    Причинно- следственная связь или два адских оружия Путина:
    одним он убивает , а с помощью другого промывает мозги и благословляет убийц. И вот результат ( очень символичное сегодняшнее фото из Донецка)

Пророк

Что должен сделать Порошенко? Объявить войну РФ?
    даруйте на слові, іноді здається, що у людей замість мозку шоколяд.
    не оголосити війну, ні. Ввести військовий стан, як вимагає закон. не дозволяє, а вимагає. і як гарант конституції обіцяв 29 грудня. і далі користуватись усім тим, що цей закон дозволяє, включаючи цензуру, розквартирування нацгвардії на квартирах, а не в наметах, конфіскацію техніки для армії, комендантську годину, військові комендатури, військові суди, жорстокі заходи проти дезертирства, переведення економіки на військовий лад. хоча б не постачати сепаратам електрику, щоб вони не знали, де раряджати танкові акумулятори. як малі діти, їй-бо. Поки Україна чухає ріпу, ворог давно це робить.

далі для
    Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Оце серйозна заявка... хочемо докази... Взагалі я Пороха теж вважаю якщо не зрадником, то принаймні сволотою, що печеться за свої інтереси більше, ніж за Україну... але якщо існують докази на подібну заяву, то я хочу їх бачити...
    Офтоп:
    та все просто. я не буду передісторію, всі пам'ятають кілька днів повідомлень, що все "під контролем".
    стежимо за хронологією.
    найбільше в Іловайському котлі було сил "Донбасу".
    отже, перше. 29-го серпня наші вже були у кільці під вогнем і без допомоги. Семенченко в той час з пораненням стрибав на шпитальному ліжку і назвонював у генштаб. зрештою в ніч з 29 на 30 він мав розмову з Президентом. він виклав її у своєму ФБ. повідомлень про це багато, дам перше, яке знайшов:
    «Тільки що говорив з Президентом України. Він повідомив, що В ході переговорів на вищому рівні ним досягнута домовленість про наступне: 1) До 10-00 сьогодні усі бійці, які не здалися в полон, зі зброєю і прапорами будуть випущені через спеціальний коридор до місця дислокації основних сил АТО. Бойова техніка підірвана. 2) Впродовж декількох днів усі бійці, що здалися в полон, а також поранені, що знаходяться у полоні будуть обміняні на російських десантників у Харкові»
    час публікації - 30 серпня 2014 року, 02:05, а на ФБ Семенченка десь на годину чи дві раніше.
    http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/...iskom-biitsiv/
    ніхто ніколи цього не спростував, не вірити цій інформації у мене підстав немає.
    отже, наші війська отримали наказ виходити 30-го у південно-західному напрямку, на Комсомольськ.

(ми це обговорювали тут, сторінка http://www.poltavaforum.com/politika...stoke-581.html. там зверху повідомлення Pentax як раз на цю тему. "Ключевая фраза "на высшем уровне достигнута договоренность" - ну типа Порох с хуйлом договорились?"а трохи нижче - AlеxDS, "как известно по Макиавели: Войну можно отсрочить, но только на выгоду врагу, отменить её нельзя." ну це лірика.)

друге. Вранці 30-го серпня ця колона, згідно наказу, почала виходити і була розстріляна. пошлюсь на вікі:
    30 серпня о 10:00 українські військові організованими колонами почали рух з міста, однак колони розстріляли, завдавши великих втрат українським батальйонам.
    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%...82%D0%B5%D0%BB

третє, для контрасту. були бійці, які не послухали наказ і зробили по-своєму - це українські чечени. вони пішли на північний захід, на Дзержинськ, і без втрат, з трофеями вийшли з оточення.я про це тут писав, з фото.

Таким чином, в ніч з 29 на 30 серпня Порошенко, за неспростованою заявою Семенченка, правдивість якої підтверджена подальшими діями українських військових, домовився про з Путіним про виведення українських військ, війська отримали наказ на виведення і під час цього виведення були розстріляні.

я не кажу і не думаю, що це було зроблено навмисно (хоча добробати багато кому як скалка в оці).
    але якщо це помилка - а чи можна було вірити на слово кгбшній паскуді і підлому ворогу? - то ціна цієї помилки зависока.
    отаке.
    bvn
    йог на танке

Victorious, я схоже Вас не зовсім вірно зрозумів, бо тут Ви писали таке:
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    але за котел (вихід із нього і розстріл) відповідає безпосередньо Порошенко - він "перетирав" це з Путіним. якщо хочете докази, то я вам найду.
    Що саме "це" - Ви мали на увазі вихід, а я подумав, що розстріл... по типу домовився з Хуйлом, щоб розстріляти наших хлопців і на таке в Вас є докази... Про домовленності на вихід всім відомо, це не потрібно особливо доводити.

я не кажу і не думаю, що це було зроблено навмисно
    Отож і я не маю причин, казати, що це було зроблено навмисно (от блін, згадується сьогоднішня короткометражка...)

але якщо це помилка - а чи можна було вірити на слово кгбшній паскуді і підлому ворогу? - то ціна цієї помилки зависока
    Та, да... За такі помилки треба йти нахрєн... і я вважаю, що в Пороха немає майбутнього в політиці.
    Пророк

http://www.doneckforum.com/forum6/thread52202.html
    Banned

То ты еще Расту не читаешь )))
    Ну, да, сейчас я ему оды начну писать...
    Пророк

даруйте на слові, іноді здається, що у людей замість мозку шоколяд.
    не оголосити війну, ні. Ввести військовий стан, як вимагає закон. не дозволяє, а вимагає. і як гарант конституції обіцяв 29 грудня. і далі користуватись усім тим, що цей закон дозволяє, включаючи цензуру, розквартирування нацгвардії на квартирах, а не в наметах, конфіскацію техніки для армії, комендантську годину, військові комендатури, військові суди, жорстокі заходи проти дезертирства, переведення економіки на військовий лад. хоча б не постачати сепаратам електрику, щоб вони не знали, де раряджати танкові акумулятори. як малі діти, їй-бо. Поки Україна чухає ріпу, ворог давно це робить.
    Я зрозумів, чього ви бажате -"цензуру, розквартирування нацгвардії на квартирах, конфіскацію техніки для армії, комендантську годину, військові комендатури, військові суди, жорстокі заходи проти дезертирства, переведення економіки на військовий лад".
    Дякую.

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    http://www.doneckforum.com/forum6/thread52202.html
    Де ж вы, б..ть, год назад были?
    Пророк

Ответ Сообщение от art_b Посмотреть сообщение
    Де ж вы, б..ть, год назад были?
    Мені оцей пассаж сподобався )))

Вчера, 22:21 #2 индеец
    думаю что не выйдет. Против оружия не попрешь. Народ напуган. И СМИ делают свое дело.
    Вчера, 22:23 #3 WEYDER
    В перед можно пустить пенсионеров, им что так, что так от голода и холода умирать
+ Ответить в теме