Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 83 из 1348
Показано с 821 по 830 из 13474.
    Постійний відвідувач

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

И куда же указывает булавой Богдан Хмельницкий на коне...

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Все хорошо, мне нравится. Нормальные тела взяли.
    Вот только я на 150% уверен, что это не они стреляли по вертушкам.
    В любом случае, или при стрельбе из ПЗРК или, как раньше говорили даже из ПТУРа или РПГ стреляли адекватные бойцы, умеющие это делать. Что прямо противоречит тому, что они, эти адекватные бойцы остались на месте "выстрела" и дожидался группу захвата.
    Бред какой.
    Я то согласен. Но это не важно. Все равно они в шабаше участвовали и свое заслужили. А многие другие увидят последствия возможные и призадумаются крепко над своей судьбой...

Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Все хорошо, мне нравится. Нормальные тела взяли.
    Вот только я на 150% уверен, что это не они стреляли по вертушкам
    Да не вопрос! МО сообщило "які можуть бути причетні до здійснення пострілів з ПЗРК по вертольотах".
    Мир должен понимать, что "мирные протестующие" сбивают с ПЗРК украинские вертолеты.

"Министр иностранных дел Швеции Карл Бильдт высмеял заявления, которые появляются со стороны России относительно состава отрядов "самообороны" в юго-восточных регионах Украины.
    Говоря о сбитых украинские вертолетах во время АТО в Славянске, Бильдт написал в своем Твиттере:
    "Некоторые пожилые дамы, я считаю, купили несколько ракет РПГ в местном продуктовом магазине".
    Постійний відвідувач

Держава повинна гарантувати учасникам АТО соцзахист і страховку до 1 млн грн, – Порошенко

Кандидат у президенти, народний депутат Петро Порошенко запевняє, що учасники антитерористичної операції на сході України отримають в повному обсязі передбачені виплати.

«Я вас запевняю: не буде жодної копійки боргу тим, хто бере участь у бойових операціях. Я вам це гарантую. Я даю вам своє слово», – сказав П. Порошенко на прес-конференції в Івано-Франківську в п’ятницю, – передає ІНТЕРФАКС-Україна.

Він також наголосив, що держава має гарантувати своїм захисникам соціальний захист і страховку. «Кожен, хто йде у бій, хто ризикує своїм життям, має знати, що держава потурбується про його сім’ю, він має бути застрахований на велику суму – до мільйона гривень», – сказав політик.

За його словами, кожен захисник держави має знати, що в країні є на це кошти.

Передвиборча пропаганда на повному ходу... А де ж конкретні дії... Відмовчується в основному пан Порошенко... Що ж. Я закликаю всіх голосувати у першому турі за Богомолець... У неї не так вже і мало шансів... По інтернет опитуванням вона виходить часто на друге місце... Та і сама пані Тимошенко закликала за неї голосувати, коли перебувала недавно у області... :)))
    Пророк

Ответ Сообщение от White wolf Посмотреть сообщение
    Все равно они в шабаше участвовали и свое заслужили. А многие другие увидят последствия возможные и призадумаются крепко над своей судьбой...
    Согласен, полностью. Просто не нужно говорить так преждевременно, что задержали зенитных стрелков.
    Хотя главное результат. Пусть говорят как нужно, может так и действительно нужно. Славное, чтобы все получилось.
    Дай Бог помощи нашим военным и чтобы все получилось.
    Слава Украине! И нашим героям Слава!

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    МО сообщило "які можуть бути причетні до здійснення пострілів з ПЗРК по вертольотах".
    Мир должен понимать, что "мирные протестующие" сбивают с ПЗРК украинские вертолеты.
    Да, вполне возможно я просто пропустил смысловые слова.

Я бы конечно дожимал бы по полной сейчас, если бы была моя воля. Правда я бы ещё гнал специальные машины с громкоговорителями, чтобы объявлять жителям что происходит и что нужно делать.
    Постійний відвідувач

Представникам західних країн вперше вдалося вийти на прямий контакт із полоненими у Слов’янську спостерігачами ОБСЄ.
    Про це повідомив журналістам представник МЗС Німеччини, передає ИТАР-ТАСС.

Відповідаючи на запитання про те, яка організація конкретно вийшла на зв'язок із полоненими, він вказав, що переговори про їх звільнення веде ОБСЄ.

Інші деталі представник німцеького МЗС не розголошує.
    Как внезапно и неожиданно.

Группа военных кораблей НАТО прибыла в порт Клайпеды
    Пять минных тральщиков НАТО, причисленных к группе постоянной готовности и призванных усилить безопасность на море в регионе Балтии, зашли в порт Клайпеды...
    23q
    23-й участник

а че они в гражданском?
    Banned

Я хочу, чтобы Стрелка взяли!
    Постійний відвідувач

Командувач Національної гвардії Степан Полторак заявляє, що Слов’янськ практично очищений від терористів.

«Своїми професійними діями бійці Нацгвардії практично очистили Слов’янськ від терористів, багато з яких мали професійну підготовку», – заявив Полторак, якого цитує сайт МВС України.

За його словами, бійці Нацгвардії, які зараз перебувають у Слов’янську, готові до виконання бойових завдань, які ставить перед ними народ, влада й обставини. «Під час виконання операції серед особового складу Нацгвардії немає убитих і поранених», – йдеться в повідомленні.

Нині в Слов’янську відбувається антитерористична операція, місто оточене силами антитерористичної операції. Жителів просять не виходити на вулиці під час антитерористичної операції.

Міністерство оборони заявило про двох загиблих військовослужбовців і кількох поранених під час обстрілу вертольотів Мі-24 поблизу Слов’янська.

ЄЄЄ... Практично не треба, треба повністю...
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я хочу, чтобы Стрелка взяли!
    И Пономарева.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    а че они в гражданском?
    Та мабуть тому, що це українські громадяни, а не спецпідрозділи зелені, які після подібних пострілів вміють швидко втікати...

Так звані українські. Після відсидки я б таким відмовляв у українському громадянстві...

Ольга Богомолець оголоcила формування нової політсили

У Києві 11 травня організовують Велику ділову гру «Нові лідери єдиної країни», у рамках якої 2500 молодих лідерів, що представляють усі регіони держави, працюватимуть над створенням нової політсили.
    Захід організовує кандидат у президенти України Ольга Богомолець, повідомляє її прес-служба.

Як зазначається, впродовж дня молодь інтенсивно й натхненно опановуватиме навички соціальної комунікації та спільної дії.

«Ольга Богомолець запрошує до команди нових лідерів – молодих, порядних, патріотичних. Ці люди сформують нову політсилу та стануть основою зміни системи влади: перетворять стару, корумповану державну машину на прозору систему, що служить людині», – йдеться у повідомленні.

«Старі політики й чиновники повсякчас намагаються відновити й зберегти віджилу модель держави – бюрократичної, неповороткої, корумпованої. Нинішня влада отримала в спадок систему, яка обслуговує інтереси олігархічних кланів, і тому не дивно, що вона не працює, – розповіла Ольга Богомолець. – Наше завдання – знайти й підготувати нових лідерів. Людей, які об’єднають країну на основі вічних цінностей: добра, справедливості, взаємоповаги. Де ж шукати лідерів, які вміють працювати в команді, можуть чітко формулювати свої думки, поставлять інтереси держави вище за власні? Впевнена, ми знайдемо їх серед молодих громадських активістів, підприємців, творчих працівників, молодих держслужбовців, які раніше не мали шансів «пробитися».

Ділова гра пройде під керівництвом відомого фахівця з підготовки лідерів Володимира Тарасова, засновника Талліннської школи менеджерів (першої школи бізнесу на теренах колишнього Радянського Союзу), розробника інноваційних концепцій освіти та методик підготовки керівників, автора восьми бестселерів.
+ Ответить в теме
Страница 83 из 1348