Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 684 из 1348
Показано с 6,831 по 6,840 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Де ж ви такі примітивні то беретесь?!
    Офтоп:
    Всі "продвинуті" ватники вже покидали "хохлосрач" та інтенсивно вчать китайську...

Нервова, курррва

Офтоп:
    ... і їдять чуму!)))
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Знакомая звонит плачется ---денег нет.Через неделю говорит---шубку норковую купила
    Якась єврейська у вас знайома!)))
    В українців є три стадії бідності:
    1) Грошей нема
    2) Грошей нема вообщє!
    3) Міняєм доллари
    Banned

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    3) Міняєм доллари
    А у меня нету долларов. У меня есть только $6 — 1 и 5.
    Один, потому что там массонская пирамидка для кошелька, а 5, мне когда-то так 40 гривен долга отдали!
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    У меня есть только $6 — 1 и 5.
    Значит ты еще не дошел до третьей стадии )
    Пророк

новини перемир'я, або, як казав гівнокомандуючий, "наступний тиждень буде вирішальним для України":
    В районі Бахмутки оточені більше ста українських військових, є втрати бронетехніки, поранені, вбиті й полонені. Ситуація критична

- У вівторок, 14 жовтня, тривали постійні бойові зіткнення українських силовиків із терористами в районі автодороги Бахмутки на Луганщині, - повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. - Наші позиції обстрілювали бойовики так званого 32-го козачого окремого округу “Війська донського” під керівництвом Дрьомова, які окопалися в лісовому масиві й мають на озброєнні близько 20 танків та два десятки одиниць іншої бронетехніки.

З 8.00 до 8.40, а потім о 10.10 тривав обстріл із мінометів та стрілецької зброї блокпосту Нацгвардії поблизу с.Сміле Слов’яносербського району

О 10.45 відбулося бойове зіткнення групи 24-ї бригади ЗСУ, яка йшла на підмогу 32-му блокпосту Нацгвардії, з бойовиками. З нашого боку є втрати бронетехніки.

Близько 15-ї години група 80-ї аеромобільної бригади ЗСУ, що йшла на підмогу нацгвардійцям, потрапила в засідку. З нашого боку є втрати бронетехніки. Інформація про вбитих та поранених з’ясовується.

...

Після 2-ї годині ночі бойовики обстріляли, а потім оточили місцевість поблизу 31 та 32 блокпостів Нацгвардії в районі Бахмутки. Почався бій.

На сьогоднішній ранок достовірної інформації про ситуацію на Бахмутці немає. Відомо, що в оточенні опинилося 112 бійців збройних сил та Нацгвардії. Ряд поранених та контужених військових потрапили в полон, у їх числі — один командир батальойну. Ситуацію, що склалася там, можна охарактеризувати як критичну. Конкретних відомостей про втрати бронетехніки, кількість убитих та поранених немає, оскільки підійти до місця бойового зіткнення неможливо через постійні обстріли з важкої техніки, яка окопалася в лісовому масиві.

Спроби представників ОБСЄ по телефону домовитися з керівництвом ЛНР про припинення вогню, були безрезультатними. Бойовики так званого “Війська донського” не підкорюються ЛНР, а діють на власний розсуд.
    http://www.moskal.in.ua/?categoty=news&news_id=1164
    наші командири тупіші за москалів. якби терористом був я, я б діяв так само: вбивав, а потім розводив руками і казав, що я не знаю, хто це.

я навіть не сумніваюсь, що Порошенко не помітить цієї прикрої дрібниці - як він не помітив учорашнього розстрілу похоронної процесії під Маріуполем - бо це може зіпсувати йому мирні переговори з Путіним, і це взагалі не так важливо, як розбита губа його довіреної особи на переговорах із терористами пана Шуфрича - там реакція президента була блискавичною

він віддав бойовикам ініціативу, він відмовився від використання авіації і навіть артилерії. хлопці платять за проценти його сраного виборчого блоку своїми життями.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    як розбита губа його довіреної особи на переговорах із терористами пана Шуфрича
    Шо за брєд? Це коли Порох робив Шуфрича своєю дов.особю?
    Если честно, то срач Викториуса на Порохо лично меня уже немного подза%бал.
    Кто где обосрался - виноват Порох.
    Эта сраная рабская психология и вера в доброго царя достала. Типа борется с москалями, а сам рассуждает как кацапское быдло и видит только в одном человеке Царя, вплоть до Бога...
    Тьху...
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    наші командири тупіші за москалів.
    Наші командири, перш за все, недосвідчені. А сепарати, схоже, проводять добре розроблену та підготовлену фронтову операцію:
    1. Оточили з трьох боків наші блок-пости.
    2. Почали їх обстрілювати та атакувати.
    3. На під'їздах до блокпостів розташували у замаскованих засадах танки.
    4. При підході цілком очікуваного підкріплення до атакованих блок-постів - колони підкріплення були розстріляні танками, як у тирі (привіт, Іловайськ!).
    5. Розвідка, авіація? Ні, не чув...

P.S. Судячи з того, що після початку атак з'явились проблеми із зв'язком - сепарати, скоріш за все, використали ще й якісь засоби радіо-електронної боротьби.
    Пророк

нагадаю подзайобаному пану, що Шуфрич, Медведчук і Кучма за дорученням Порошенка вели переговори в Донецьку з терористами (ті самі, яких "ніколи не буде"). Зараз це робить один Кучма.

маячню про доброго царя я коментувати не хочу. якщо ви вважаєте, що Порошенка наведена мною новина не стосується, то ви маєте на це право. сам Порошенко, я думаю, теж так вважає.

по суті топіка є що сказати?

infospacer, як несподівано, правда? оточили, використали засоби РЕБ, влаштували засідку... ну хто б міг подумати!!!
    да, про розвідку і я не чув...
    а про авіацію - написано в мінському мумурандумі. сторони не будуть використовувати авацію, в т.ч. безпілотників.

Головне Порох тут абсолютно не при чому. його це взагалі не стосується.
    Пророк

Финал закономерен. Силы русских войск чувствут себя свободно в условиях одностороннего перемирия со стороны ВСУ и могут перебрасыватся на любые участки в любом количестве и наносить удары, расширяя оккупированные территории. Без контрнаступлений дела не будет.
+ Ответить в теме