Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 632 из 1348
Показано с 6,311 по 6,320 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

ааа вони, виявляється, не знали, зо що голосували! були у несвідомому стані. тобто депутати від Яценюка голосовали "за", а урядовці від Яценюка були "проти":
    Кабмін: створення загонів "народної міліції" на Донбасі неприпустиме

Створення будь-яких загонів "народної міліції" в окремих районах Донецької та Луганської областей можливе лише в разі цілковитої їх підконтрольності українським органам влади. Про це на брифінгу в середу заявив міністр юстиції Павло Петренко, повідомляє "Інтерфакс-Україна". "Питання формування так званих загонів народної міліції є неприпустимим. Це можливо лише в одному варіанті – якщо ці підрозділи діятимуть відповідно до українського законодавства й підпорядковуватимуться українським органам влади, правоохоронним структурам", – заявив Петренко.

Він повідомив, що уряд і Мін’юст не брали участі в розробці закону про особливий статус окремих районів Донбасу. "На жаль, уряд, Міністерство юстиції не брали участі в розробці цих законів, у переговорному процесі", – додав він.

За словами Петренка, встановлення миру в Україні є важливим, але не за всяку ціну. Він наголосив, що Україна не піде на легітимізацію "ДНР" і "ЛНР".

Як відомо, Верховна рада на закритому засіданні 16 вересня ухвалила президентський закон про введення особливого порядку самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей терміном на три роки, а також про проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня цього року. Цей закон також передбачає створення в окремих районах Донбасу загонів "народної міліції" на добровольчих засадах під керівництвом голови місцевої ради.
    воєнная хітрость?

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Розумієте, важко відповідати, коли на полі бою здають свої ж командири. А ще вище здає влада. Воювати на два фронти (проти чужих і проти "своїх") і при цьому вижити - складна задача. Добре, що наші хлопці мають сильний дух і не всі комбати зрадливі суки.
    Вот потому, если есть возможность сделать перерыв и некоторых сук тут почистить - нужно пользоваться.

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    а тут к военной вплетается ещё политическая и экономическая
    ... и дипломатическая тоже.
    Пророк

Я от ще одного не розумію. Всі, хто підтримують версію про путіна на проводі, ви серйозно вважаєте, що вразі якщо дійсно існує цей ультиматум, то піддавшись на шантаж ми гарантуємо свою безпеку?
    Цитату Бісмарка навіть не буду приводити, настільки вона стала популярною в останній час. Відзначу тільки, що в нашому випадку навіть папірця немає.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Я от ще одного не розумію. Всі, хто підтримують версію про путіна на проводі, ви серйозно вважаєте, що вразі якщо дійсно існує цей ультиматум, то піддавшись на шантаж ми гарантуємо свою безпеку?
    Цитату Бісмарка навіть не буду приводити, настільки вона стала популярною в останній час. Відзначу тільки, що в нашому випадку навіть папірця немає.
    отож, у Хуйла ж логика як и у яныка (или наоборот). если сказал мир, то значит так или иначе бойня. а пытаться перед ним на цыпочки встать - усугубить ситуацию
    Філософф с автоматом

В Счастье сейчас всё очень плохо. Идут бои.
    Половина города без света, взорвана ТЭС.
    Большое количество техники и живой силы противника, Киев молчит. Подмоги с неба, вероятно, не будет, так как рядом граница - собьют в два счета. Держим за ребят кулаки
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    В Счастье сейчас всё очень плохо. Идут бои.
    в Донецькому аеропорту те саме. Втрачаємо території і життя людей. і це - під час "перемир'я".
    ---------------------
    Закон про Луганду перетворюється на дешевий фарс:
    Текст закону про особливий порядок місцевого самоврядування Донецької і Луганської області за авторством Петра Порошенка був змінений.

Зміни стосувалися визначення території, на якій має діяти закон. Згідно з новим трактуванням, території визначає керівник Антитерористичного центру.

Невідомо, в який саме момент було внесено такі правки, оскільки ще о 12:05, перед самим початком розгляду, згідно з даними сайту ВР, було оприлюднено першу версію тексту.Як розповіли "Українській правді" джерела, підчас розгляду проектів на засіданні Верховної Ради змін до тексту закону не було. Водночас співрозмовник заперечив, що правки могли бути внесені вже після голосування і припустив, що вони могли бути внесені після реєстрації, але до їнього розгляду Верховною Радою.

"Українська правда" звернулася по коментар до прес-секретаря Порошенка Святослава Цеголка.
    це принципові зміни, бо тепер у нас межі дії Конституції визначає якийсь полковник СБУ. ну а сам факт, здається, безпрецедентний. нове слово в конституційному праві. про законність чи, боронь боже, совість у натхненників закону я не згадую.

Філософф с автоматом

По Донецкому аэропорту - ситуация немного стабилизировалась. Ребята получили подкрепление, БК, раненых вывезли. Ещё и кое-кто немного помог почистить фланги от ваты- довольно результативно, кстати. И наша арта хорошо потрудилась - подавила батарею врага и сделала коридор.
    Главное, что танки подошли. Против них "грады" использовать не эффективно, только ствольную артиллерию - однако для её работы нужны корректировщики и беспилотники.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Всі, хто підтримують версію про путіна на проводі, ви серйозно вважаєте, що вразі якщо дійсно існує цей ультиматум, то піддавшись на шантаж ми гарантуємо свою безпеку?
    Один так точно считает. Тот кто говорил с путиным по проводу.
    Пророк

Шановні, пам'ятаєте пости про генерала Рубана, який нібито день і ніч з ризиком для життя рятує українських полонених?
    Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Читав хто інтерв'ю Рубана на УП? Чесно кажучи - неоднозначне... Якось воно не вписується в загальну картину.
    Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    – Если вы видели какого-то человека русского или военного, это не означает участие России.

Ему пуля в голову разрывная попала что ли?...
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    як на мене, дуже мутний тип. заперечує очевидне.
    Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    От і я ніфіга не зрозумів. Чувак вродь робить потрібну справу, але от такі заяви заставляють задуматися - на чиєму він боці?
    зрадливий характер його слів і, думаю, дій пояснюється елементарно просто: цей чувак є функціонером медведчуківського "Українського вибору". його позиія - це позиція Медведчука. хто його уповоноважував, я не знаю. мабуть теж Медведчук. на чиєму він боці, питав Scald? на боці Кремля, без варіантів. у Медверчука інших не тримають.

в цьому можна легко переконатися, зайшовши на сторінку "Українського вибору":

http://vybor.ua/article/referendum/u...ovlastiya.html
    Пророк

Миниатюры Миниатюры Bxu_apWCYAEMTCn.jpg  
+ Ответить в теме