Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24712Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 622 из 1346
Показано с 6,211 по 6,220 из 13460.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    "Особливу увагу Собор Єпископів приділив ситуації, що склалася сьогодні в нашій державі. В Донецькій та Луганській областях тривають бойові дії, ллється кров не лише військовослужбовців, але й мирного населення. Гинуть та зазнають насильства священики. Українська Православна Церква виступає за державний суверенітет та територіальну цілісність України. Закликаємо усіх до підсиленої молитви за примирення, за встановлення миру і спокою в Україні.

У цей складний час Українська Православна Церква разом з іншими церквами і релігійними організаціями надає благодійну допомогу всім, хто постраждав унаслідок бойових дій. Ми висловлюємо щиру подяку духовенству і вірним, які прикладають багато зусиль для забезпечення потреб вимушених переселенців, надають допомогу медикаментами пораненим військовослужбовцям, матеріально підтримують членів родин загиблих. Особливо потребують нашої допомоги вимушені переселенці, які залишили свої оселі та виїхали з зони збройного протистояння.

Від імені Української Православної Церкви ми звертаємося до керівників держав, до усієї світової спільноти, до усіх людей доброї волі із закликом докласти максимум зусиль для припинення кровопролиття на Українській землі. Ми просимо усіх, від кого це залежить, сприяти встановленню миру в Україні. Спільними зусиллями ми маємо зберегти нашу Єдину Соборну Україну." — Джерело
    ...и?

Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Пробачте, але ви загубили цілі і орієнтири. Хто б і що б не казав, заявляв і т.п... це тільки процес, головне результат. І цей результат, як не сумно відтермінований на десятиліття.
    а процес і результат залежать один від одного. результат є наслідком процесу. не можна було давати російським агентам давати робити все, що вони хотіли, у Криму, а потім дивуватися, що там вирішує Росія, а не Україна.
    не можна зараз віддати Донбас терористам - щоб вони там завершили етнічні чистки і обрали органи влади, які Луценко вже обіцяє визнати легітимними - а потім розводити руками і робити вигляд, що ти не розумієш, як ця територія перестала бути Україною.
    мені, мабуть, дуже важко донести до Вас цю думку, але я вважаю її вірною.
    Я вважаю, що по-перше: нас (українців і українок) і так дуже багато винищили за дві світові війни, голодомори та інші злочини режимів, щоб так легко записувати один одного до ворогів, якщо ви вважаєте інакше і можна ще трошки вирізати - баби ще народять - ви мій ворог.
    що за маячня? не пригадаю, щоб я таке казав, бо я так не думаю. то ви мене сплутали з Жуковим.

ви знаєте спосіб зупини агресора без жертв? є приклади?

бажано трішечки дальше дивитися. Росія у 1993 році за Єльцина призупинилась, захопивши Абхазію, щоб потім піти далі через 15 років за Путіна. наївно думати, що у випадку України буде інакше - російська історія не дає подібних прикладів. Росія зупинялась лише там, де її зупиняли.
    ...Якщо ж ви вважаєте тільки свою точку зору (наприклад Порох підарас і він все робить на користь ворогу, не на користь України) правильною і ніяким чином не здатні на аналіз подій і ситуацій, то не фашизм звичайний - і ви мій ворог.

Ну ти ж і гімно, прости Господи.
    полегшало? от ви визначились із ворогом, слава Богу.

для всіх інших - у п'ятницю на ТРК Київ був Доній на тему "східне питання". трохи задовго, але я підтримую його позицію.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ...и?
    ...а?
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ...и?
    Гооспооду поомоолиимся ....
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    ...а?
    всё здесь, чуть ниже

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Гооспооду поомоолиимся ....
    Філософф с автоматом

В ЦВК отказались регистрировать референдум о вступлении в НАТО.
    Чтобы это могло значить? Петро в очередной раз всех переиграл, не позволив провести люстрацию этого самого ЦВК?
    Да, сам референдум это очередная пиар-акция Юли и Ко, но ведь есть объективная причина?
    Вопросов больше чем ответов, к сожалению.
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    В ЦВК отказались регистрировать референдум о вступлении в НАТО.
    Референдум не обязателен, достаточно политической воли, а без нее никакой референдум не поможет.
    Пророк

а чого ніхто не обговорює амністію злочинцям, яку вніс в Раду Президент, і легалізацію їхніх загонів? невже ніхто не читав? там багато цікавих сюрпризів.
    Дзеркало тижня анонсує під це діло створення нової парламентської більшості у складі Удару, Регіонів і комуністів.
    План Порошенко для Донбасса поддержат ПР и КПУ – источник
    15 сентября в 23:02

"Батькивщина" и "Свобода" президентский закон об особом статусе для оккупированной части Донбасса поддерживать не намерены.
    http://zn.ua/POLITICS/plan-poroshenk...k-153264_.html
    Пророк

От як приймуть - тоді і будем охуєвать...
    Пророк

Страна затихла в ожидании...
+ Ответить в теме