Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 620 из 1348
Показано с 6,191 по 6,200 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Не удивительно ,так близко столкнувшись с реалиями войны . Он пишет ,что многие проблемы на войне связаны с расхлябанностью . Понятно ,что его это бесит .
    Та не... Тут в другом смысле было Victorious-ом сказано ))

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    И уж тем более оформлять части территории, оккупированные российско-террористическими войсками как некие анклавы с особым типа статусом, в которых Украина типа может управлять ситуацией. Ведь по факту это не так. Если нет сил отобрать назад территории они объявляются оккупированными со всеми вытекающими.
    Вот с этим согласен на 100%

Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Ой, які у тебе вишукані підйо*ки.
    Все перевертаєш на користь своєї точки зору, своєї позиції.
    Знаєш, це неправильно і дуже шкідливо, якщо ми розмовляємо про якісь державницькі позиції у світогляді.
    Тільки мені цікаві два питання. А чому дійсно ти відкрито не скажеш тим пацанам, яких пускали на розмінування, що фігня все це перемир'я і їхнє визволення? Чому? Скажи прямо. Я думаю вони будуть раді.
    І друге мені цікаво, а що тобі сподобалося (хоча я можу здогадуватися) у пості #6181?
    1) я Вам скажу, що банда наловить собі ще людей, яких вони поженуть на розмінування - чи з військових, чи з нелояльних місцевих. а чого б їм це не робити, хто їм завадить? їм уже обіцяна амністія. зрозуміло. що для окремо взятого полоненого його визволення може важити більше, ніж поразка чи перемога у війні.
    Полонених українських військових мають звільнити безумовно - хоч за Мінським протоколом, хоч за законодавством України. незаконне утримання людей - тяжкий злочин. неналежне поводження з полоненими - тяжкий злочин. тільки Ви забули, що у нас нема війни, офіційно.
    Адвокат Топаза заявляє, що Топаза звільнили для "обміну заручниками". ті самі слова вживає Кучма. Україна не тримає заручників (як Росія - Сенцова, Савченко).
    2) позиція автора топіка: "вброс с частично правильными словами". так воно і є.

і взагалі, запишіть уже мене у вороги, чого там.

я от ще спробую трохи згодом підбити підсумки офіційної позиції України по ДНР-ЛНР, як її подає голова Блоку Порошенка, з цими виборами, особливим статусом і т.ін, та й піду собі.

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Та не... Тут в другом смысле было Victorious-ом сказано ))
    да, в другом. поки він був волонтером, він розумів, що таке війна. коли став чиновником, і позиція у нього стала чиновницька, і лексика парткомівська, з розгляду персональної справи.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    У нас объявлена кому-то война?
    Вам (тому чья цитата) шашечки или ехать? Сейчас тут российские-террористические войска, потом будут российские-террористические-миротворческие войска, потом российские-террористические-миротворческие-"настоящие" войска.
    Да, сценарий от описанного в учебниках отличается. Хотя да
    А мне – по хуй! Поймай меня, если сможешь.
    это тоже выход. Тариться до момента захода в ваш город российских-террористических-миротворческих-"настоящих" войск. А вот тогда уже можно и в армию. Полицаем. Паек, денежка, автомат, за вами сильная армия. Отэто дело.
    23q
    23-й участник

RAMM, ты с передовой, я так понимаю, пишешь?
    Пророк

И не страшно что в этот момент они вступают в переговоры с террористами по этому вопросу. Для этого не нужно прекращать боевые действия на других участках фрона.
    Кстати российские террористы вполне следуют этой логике войны.

"За минулі вихідні в зоні бойових дій на Донбасі зберігалася напружена ситуація. Не припинялися обстріли позицій і блокпостів українських підрозділів із боку російсько-терористичних військ",

RAMM, ты с передовой, я так понимаю, пишешь?
    23q, в данный момент нет. И?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я от ще спробую трохи згодом підбити підсумки офіційної позиції України по ДНР-ЛНР, як її подає голова Блоку Порошенка, з цими виборами, особливим статусом і т.ін, та й піду собі.
    Пробачте, але ви загубили цілі і орієнтири. Хто б і що б не казав, заявляв і т.п... це тільки процес, головне результат. І цей результат, як не сумно відтермінований на десятиліття.
    Щоб розуміти цей процес, щоб розуміти що і для чого робиться, то треба ніколи не забувати по-перше: хто є наш ворог. По-друге, хто є наш друг. А також, які цілі стоять, які цінності важливі для нас. Якщо все це написати, розбити на групи, написати на аркуш и повісити на стіну, то перед написанням кожного посту варто з цими тезами звірятися.

А стосовно, кого і як швидко записувати у вороги, то пробачте, ви також неправі. Можливо ви і вважаєте за можливим, всіх незгодних з вашою позицією і з позицією вашої політсили швиденько записати у вороги. Можливо навіть допускаєте їх швиденьке і тихеньке знищення десь по посадкам. Але я вважаю за інакше.
    Я вважаю, що по-перше: нас (українців і українок) і так дуже багато винищили за дві світові війни, голодомори та інші злочини режимів, щоб так легко записувати один одного до ворогів, якщо ви вважаєте інакше і можна ще трошки вирізати - баби ще народять - ви мій ворог.
    По-друге, я вважаю, що тільки при наявності різних думок і поглядів можна знайти найкраще рішення. При чому воно насправді може не співпадати ні з одним з наявних. Якщо ж ви вважаєте тільки свою точку зору (наприклад Порох підарас і він все робить на користь ворогу, не на користь України) правильною і ніяким чином не здатні на аналіз подій і ситуацій, то не фашизм звичайний - і ви мій ворог.

да, в другом. поки він був волонтером, він розумів, що таке війна. коли став чиновником, і позиція у нього стала чиновницька, і лексика парткомівська, з розгляду персональної справи.
    Ну ти ж і гімно, прости Господи.
    Чим ти краще тієї "краснопе*дої орлиці" Фаріон?
    Вам би тільки обісрати.
    Причому обсираєте ви саме найкращих.
    Мені насрати на Пороха, я це 20-ть разів казав і ще скільки потрібно буде скажу.
    Але мені не насрати на Україну.
    Волонтери - це та совість нації, яка спромоглася щось РОБИТИ, коли нічого не було і мало що є.
    І всі ті хто буде гівном кидатися саме в Волонтерство, в найкращих з них - саме гімном і буде.
    23q
    23-й участник

23q, в данный момент нет. И?
    ну по твоей логике ждать не стоит, не пойму чего ты ждешь? или это конкретно тебя не касается. пока
    Сейчас тут российские-террористические войска, потом будут российские-террористические-миротворческие войска, потом российские-террористические-миротворческие-"настоящие" войска.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...d6&oe=5484DB56
    "Особливу увагу Собор Єпископів приділив ситуації, що склалася сьогодні в нашій державі. В Донецькій та Луганській областях тривають бойові дії, ллється кров не лише військовослужбовців, але й мирного населення. Гинуть та зазнають насильства священики. Українська Православна Церква виступає за державний суверенітет та територіальну цілісність України. Закликаємо усіх до підсиленої молитви за примирення, за встановлення миру і спокою в Україні.

У цей складний час Українська Православна Церква разом з іншими церквами і релігійними організаціями надає благодійну допомогу всім, хто постраждав унаслідок бойових дій. Ми висловлюємо щиру подяку духовенству і вірним, які прикладають багато зусиль для забезпечення потреб вимушених переселенців, надають допомогу медикаментами пораненим військовослужбовцям, матеріально підтримують членів родин загиблих. Особливо потребують нашої допомоги вимушені переселенці, які залишили свої оселі та виїхали з зони збройного протистояння.

Від імені Української Православної Церкви ми звертаємося до керівників держав, до усієї світової спільноти, до усіх людей доброї волі із закликом докласти максимум зусиль для припинення кровопролиття на Українській землі. Ми просимо усіх, від кого це залежить, сприяти встановленню миру в Україні. Спільними зусиллями ми маємо зберегти нашу Єдину Соборну Україну." — Джерело
    Пророк

Хм, я завжди вважав (і зараз вважаю), що Фенікс пішов у чиновники, щоб зробити ефективнішим своє волонтерство, а не став волонтером, щоб пролізти в чиновники. Нє?..
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    що Фенікс пішов у чиновники, щоб зробити ефективнішим своє волонтерство,
    Это сомнительно, учитывая бюрократические принципы чиновничества. Хотя, как попытка, может быть. Посмотрим на результат.

ну по твоей логике ждать не стоит, не пойму чего ты ждешь? или это конкретно тебя не касается. пока
    23q, давайте так. Вы возьмете отот
    такой вброс с частично правильными словаМИ:
    Вычлените из него то что именно вы считаете правильным, а уже тогда и подискутируем. Возможно и проблемы дискуссии не будет, тем более надобности переходить на личности.
+ Ответить в теме