Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24710Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 617 из 1346
Показано с 6,161 по 6,170 из 13458.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

infospacer, можливо. важливо інше: це була 3-стороння заява Росії, України та ЄС. якби тут не було російського свиного рила, я б поставився з розумінням, а так - це черговий ляпас Клімкіну: Україна проводить зовнішню політику за вказівкою Росії. це факт.
    ну і, все треба розглядати в комплексі. клаптик до клаптика, і складається пазл.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    infospacer, можливо. важливо інше: це була 3-стороння заява Росії, України та ЄС. якби тут не було російського свиного рила, я б поставився з розумінням, а так - це черговий ляпас Клімкіну: Україна проводить зовнішню політику за вказівкою Росії. це факт.
    ну і, все треба розглядати в комплексі. клаптик до клаптика, і складається пазл.
    Пропонуєте, слідом за росіянами, вважати, що "Росія не є стороною конфлікту"? "Логіка страуса" навряд чи доречна. Крім того, як мені здається, домовлялись взагалі-то ЄС з Росією ЩОДО України. Я розумію, що неприємно відчувати себе об'єктом, а не суб'єктом міжнародної політики, але ж поки що, на жаль, на суб'єкта нам "замахуватись" зарано...
    Філософф

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А ты до сих пор не понял, что тупая политота насцыкают в уши людям то, что люди хотят слышать? Или демократия проявляется в чем-то другом? Тогда как?
    Я не отримав відповіді на запитання. Припустимо, що політики мені засрали мізки. Роз'ясни, які дії я особисто маю зробити, щоб ти не вважав, що мені насрати на економіку.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Пропонуєте, слідом за росіянами, вважати, що "Росія не є стороною конфлікту"? "Логіка страуса" навряд чи доречна. Крім того, як мені здається, домовлялись взагалі-то ЄС з Росією ЩОДО України. Я розумію, що неприємно відчувати себе об'єктом, а не суб'єктом міжнародної політики, але ж поки що, на жаль, на суб'єкта нам "замахуватись" зарано...
    при чому тут конфлікт? переговори були не про конфлікт (з Росією), а про імплементацію 2-сторонньої угоди, яка Росії не стосується.
    цікаво - Албанія чи Словенія є суб'єктом, а Україна, вихолдить, не є. з такою установкою ліпше просто закрити МЗС на його непотрібністю.
    Як раз уряд і робить вигляд, що Росія не є стороною конфлікту. ви ще знаєте приклади, щоб країна, яка зазнала агресії, переймалась економічними інтересами країни-агресора і намагалася зменшити збитки агресора? я - ні. Шизофренія порошенківської України.
    Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    А яких ти дій чекаєш від форумців, щоб можна було сказати, що їм не насрати на економіку? Навряд хтось із тих, хто тут відписує, має вплив на курс долара. Що робити?
    як мінімум бачити зв'язок між своїм голосуванням на виборах і курсом гривні.
    Пророк

при чому тут конфлікт? переговори були не про конфлікт (з Росією), а про імплементацію 2-сторонньої угоди, яка Росії не стосується.
    Ви прекрасно розумієте, при чому росія та російсько-український конфлікт до угоди України з ЄС.
    Що ж до МЗС - просто, є формальні норми, інститути і інструменти політики. Звичайно, я не стверджую, що Україна - чистий "об'єкт", але "суб'єктного" в нас набагато більше. А МЗС і є одним з інструментів перетворення нашої держави в більше "суб'єкт", ніж "об'єкт" міжнародної політики.
    Перемовини ж, "де факто", йшли все ж між ЄС та Росією. Політика, як відомо - це мистецтво компромісів. ЄС пішла на компроміс з Росією у питанні, яке для ЄС мало значить, а Росія, відповідно, пішла на якісь компроміси щодо ЄС (можливо, ми про них навіть не дізнаємось). Українцям же дали свою "цукерку" з подовженням безмитного режиму імпорту.
    Odo
    -

ТВі: "Заступник голови МЗС Данило Лубківський оголосив, що подає у відставку через незгоду з діями очільника відомства.
    Про це Лубківський повідомив на свій сторінці в Facebook.
    Причиною його демаршу стала домовленість України, Росії та ЄС про відтермінування набуття чинності Угодою про асоціацію Україна-ЄС, пояснив дипломат.
    "Будуть, напевно, озвучені раціональні й практичні роз’яснення. Колись і проти нашої незалежності наводили вагомі аргументи. Ухвалена заява шле неправильний сигнал усім: агресору, союзникам і, найважливіше, українським громадянам... Вибір не відкладається, інакше він – не вибір", – пояснив Лубківський причини свого протесту."
    Пророк

bvn
    йог на танке

Про Топаза:
    Константин Рыбачковский

Аллан Левитов:
    Sobiratel.Net @Sobiratel_net 29 хв
    Крамской-"Топаз" не успев выйти из СИЗО, уже задержан СБУ. Наливайченко - БРАВО. Харьковчане - пока пусть поживет.
    https://www.facebook.com/morgunov.ol...48046728662497
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    http://www.youtube.com/watch?v=yi6b8Jqr86o
    Ипать-копать... Это ж как на самом деле нужно было дать пиз%юлей картавому, чтобы он такое сказал. И судя по всему, что ему это действительно в голову дошло. Так смотри через полгода и всему Генштабу парашскому дойдет.
    23q
    23-й участник

AlexDS, ну так путин его кинул, вот он и мстит
+ Ответить в теме