Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24714Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 596 из 1348
Показано с 5,951 по 5,960 из 13473.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Victorious, стену хотели? Получите Яценюк: Мы начинаем строительство реальной стены на границе с РФ

Неясно как ее строить, когда лугандон оккупирован агрессором, но то таке. Баллы правительства для вас возросли? Ну хоть на чуток?)
    правительство постоянно опаздывает на недели и даже месяцы. тут человек меня опередил с ответом:
    Alec Luhn
    @ASLuhn
    Meanwhile Yatseniuk announces "Project Wall" to reinforce border. Suppose Kiev will 1st have to regain control of 400km of border it's lost
    не знаю, чи йдеться про стіну в Харківський, Сумськцй, Чернігівській областях, Х-ло може вдарити будь-де.
    стіна потрібна при контролі кордону, щоб це була лінія Маннергейма, а не лінія Мажино.

Пророк

Да, но если не изменяет память Victorious сокрушался по поводу непостройки стены, хотелось бы услышать его мнение по этому проекту.
    як на мою думку то треба щільно замінувати кордон проти танковими і проти піхотними мінами, так щоб до нас ні одна паскуда проповзти не змога, лише долетіти і то частов - ноги окремо тіло окремо
    Пророк

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Не одне й те саме, правда? Може, досить вже? Кому він погодився? Президенту Росіі, яка формально не є стороною конфлікту? Може ми трошки просприяємо ПРИПИНЕННЮ паніки, а не іі поширенню?
    на сайті президента України вже ЗМІНИЛИ цю новину. було не "обговорив режим", а
    Петр Порошенко и Владимир Путин договорились о полном прекращении огня на востоке Украины, заявляют в администрации украинского президента. "Результатом разговора стала договоренность о постоянном прекращении огня на Донбассе. Было достигнуто взаимопонимание относительно шагов, которые будут способствовать установлению мира", - говорится в сообщении.
    - це ПРЯМА ЦИТАТА З РОСІЙСЬКОЇ ВЕРСІЇ САЙТУ АП. яку наводить ВВС (http://www.bbc.co.uk/ukrainian/ukrai...medium=twitter)
    тобто в адміністрації президента швиденько поміняли думку, зваживши на реакцію. хоча, гадаю, додавання слова "режим", як воно є зараз, мало що змінило.

Доповню цитатою українською, з сайту Президента:
    Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним.
    Про це у середу повідомляє прес-служба глава держави. "Результатом розмови стало домовленість про постійне припинення вогню на Донбасі. Було досягнуто взаєморозуміння щодо кроків, які сприятимуть встановленню миру, - сказано в повідомленні.
    Українська правда
    нарешті подивіться самі:

так що Ваше зауваження (про поширення/припинення паніки вірне), але трохи не за адресою. це до Порошенка (або до його прес-служби, що не міняє справи), а не до мене. згодні?

дотично: АП постійно віддає інформаційну ініціативу. не можна тримати країну в інформаційному вакуумі. бажано швидше думати і діяти.

на щастя, Обама підкоригував:
    Режиму припинення вогню не може бути, поки Росія підтримує проросійські бандитські формування на сході України. Так на телефонну розмову Порошенка та Путіна відреагував президент США Барак Обама.Під час прес-конференції у Таллінні глава Білого дому наголосив - перші кроки до мирного врегулювання має зробити Москва, адже саме вона сприяла загостренню конфлікту на Донбасі.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    правительство постоянно опаздывает на недели и даже месяцы.
    Не согласен. Даже не рассматривая вопрос доцильности стены, ее постройка займет годы, а под огнем противника это проект вообще лишен смысла и возможностей его выполнения. Так что недели и даже месяцы (ведь таки надо найти деньги, сделать проект) это не срок. И правительство тут не опоздало - имхо. Но смысл данного проекта сомнителен, как по мне. Лучше, как пишет Игорь, потратить эти деньги на минирование. Причем, на оккупированных территориях с воздуха, либо с пом. ракет. Возможно есть такие технологии.
    штатний скептик

згодні?
    Ні, не згодна. "Порошенко погодився, що українська армія не стрілятиме" і "Результатом разговора стала договоренность о постоянном прекращении огня на Донбассе. Было достигнуто взаимопонимание относительно шагов, которые будут способствовать установлению мира" - не одне й те саме. Якщо врахувати, що домовленності між воюючою і формально нейтральною стороною такої просто бути не може, то перша фраза зовсім вртачає сенс, але попередньо, м'яко кажучи, засмутивши того, хто її прочитав.
    Я багато з чим не згодна і не розумію. Але одне знаю точно - ВВХ не вдалося розвалити Україну зсередини. В те, що йде війна між частинами України зараз вірять тільки рафіновані ватніки. Ну ніяк не получається! Викликати невдоволення владою - шось тоже пока глухо, не виходить, як не пнеться. Так нахіба ми йому будемо допомагати? Я вірю Пороху - не став би він витрачати ресурси на зміну влади тільки заради того, щоб здати його тому, в кого забрав! Ну, принаймні, абсолютним психом він не виглядає... Отже, всім його діям є пояснення, просто не всого у військвих умовах розкажеш. Он, даже ВВХ згоден
    Пророк

Даже не рассматривая вопрос доцильности стены, ее постройка займет годы, а под огнем противника это проект вообще лишен смысла и возможностей его выполнения. Так что недели и даже месяцы (ведь таки надо найти деньги, сделать проект) это не срок. И правительство тут не опоздало - имхо. Но смысл данного проекта сомнителен, как по мне. Лучше, как пишет Игорь, потратить эти деньги на минирование. Причем, на оккупированных территориях с воздуха, либо с пом. ракет. Возможно есть такие технологии.
    суть в тому, щоб зробити кордон, наскільки можливо, неприступним. буде це стіна чи мінні поля, не суть важно. як на мене, стіна гуманніше й дешевше.
    Ні, не згодна. "Порошенко погодився, що українська армія не стрілятиме" і "Результатом разговора стала договоренность о постоянном прекращении огня на Донбассе. Было достигнуто взаимопонимание относительно шагов, которые будут способствовать установлению мира" - не одне й те саме.
    Одне. "согласие есть продукт при непротивлении сторон". якщо Порошенко погодився припинити вогонь, значить, він не стрілятиме.
    Я вірю Пороху - не став би він витрачати ресурси на зміну влади тільки заради того, щоб здати його тому, в кого забрав!
    оце ключові слова. а мені віри замало. він казав, що своїм коштом відновить плитку на Грушевського, що продасть бізнес, що боєць матиме 1000 грн на день і страховку на мільйон, що АТО триватиме години, а не місяці, що перекрито кордон з Росією, нарешті, що переговорів з терористами не буде.
    і в усьому він збрехав.
    я вірю не словам, а справам. ну, а ви можете, звичайно, мати іншу думку. але навряд чи її обгрунтуєте чимось крім віри..

психом він, звичайно, не є. у нього просто інші цінності. я припускаю, що в його очах я - просто лох. та й ви теж.
    штатний скептик

Одне. "согласие есть продукт при непротивлении сторон"
    та не сторона ВОНО! "Договоренность о постоянном прекращении огня", і ваша її інтерпритація можуть бути різними речами (це по-друге) На яких умовах домовилися? Можливо, на умовах виводу російських військ?
    Чи багато ви знаєте про його справи? Чи багато вглиб ми бачимо? Шо там, нижче води, над якою ми лиш верхівку айсберга бачимо? Ви бачите? Знаєте? Але активно розхитуєте і мою, і будь-чию думку своїми припущеннями. Логіка - ось чим я обгрунтую свою думку. І, якщо буду мати сумніви, то сховаю їх до мирного часу, а не буду допомагати ворогу посіяти сумніви серед українців.
    модератор

Президент России Владимир Путин согласовал с президентом Украины Петром Порошенко план действий по урегулированию ситуации в Украине.
    Об этом заявил сам российский президент в Монголии, сообщает ИТАР-ТАСС.
    По его словам, этот план состоит из семи пунктов.
    "В целях прекращения кровопролития и стабилизации обстановки на юго-востоке Украины считаю, что противоборствующие стороны должны незамедлительно согласовать и скоординировано осуществить следующие действия", - отметил Путин.
    В качестве первой меры он назвал "прекращение активных наступательных операций вооруженных формирований ополченцев Юга-Востока Украины на донецком и луганском направлениях".
    Последующие шаги, по сообщения РИА "Новости", выглядят так:
    "Второе - отвести вооруженные подразделения силовых структур Украины на расстояние, исключающее возможность обстрела населенных пунктов артиллерией и всеми видами систем залпового огня".
    "Третье - предусмотреть осуществление полноценного и объективного международного контроля за соблюдением условий прекращения огня и мониторингом обстановки".
    "Четвёртое - исключить применение боевой авиации против мирных граждан и населенных пунктов в зоне конфликта".
    "Далее - организовать обмен насильственно удерживаемых лиц по формуле "всех на всех" без каких-либо предварительных условий".
    "Шестое - открыть гуманитарные коридоры для передвижения беженцев и доставки гуманитарных грузов в города и другие населенные пункты Донбасса - Донецкую и Луганскую области".
    "И, наконец, седьмое - обеспечить возможность направления в пострадавшие населенные пункты Донбасса ремонтных бригад для восстановления разрушенных объектов социальной и жизнеобеспечивающей инфраструктуры".
    Odo
    -

Victorious, стену хотели? Получите Яценюк: Мы начинаем строительство реальной стены на границе с РФ

Неясно как ее строить, когда лугандон оккупирован агрессором, но то таке. Баллы правительства для вас возросли? Ну хоть на чуток?)
    Навіть, коли уявити, що її побудують, хіба можна спорудити таку стіну, яку неможливо знищити сучасними збройними засобами?
    Пророк

та не сторона ВОНО! "Договоренность о постоянном прекращении огня", і ваша її інтерпритація можуть бути різними речами (це по-друге) На яких умовах домовилися? Можливо, на умовах виводу російських військ?
    про брехню як основу віри ви проігнорували. ну то таке.

скажіть мені чесно, ви вірите в можливіть досягнення будь-яких домовленостей з Росією? щоб вона їх не тільки підписала, а й виконувала?
    якщо ви скажете "так", то я не бачу сенсу з вами сперечатись; якщо ви кажете "ні", то я не бачу сенсу в переговорах - хіба що заради годиться, але тоді не повинно бути таких переможних повідомлень - "домовились про припинення вогню".

На яких умовах домовилися - Вуду щойно написав, щого від України хоче Х-ло. він хоче, щоб на Сході був російський режим без будь-якої законності, а українці за це платили.
+ Ответить в теме