Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24709Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 517 из 1346
Показано с 5,161 по 5,170 из 13454.
    Зануда

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Є такий гріх, казати про инших те, чого не знаєш напевно. Я не знаю напевно, що робить Патріарх завуальовано, чужа душа — темний ліс.
    Звичайно, а вдавати, що не чуєш, коли чуєш і розумієш - це лукавство, чи не так? От я і кажу, як бачу. Розсудить, сподіваюсь ))

Odo
    -

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ви проводите паралелі між предметами геть різних категорій: матеріальним (долари) та духовним (віра). Це ж не лише не тотожні речі, а певною мірою антагоністичні. Як же можна порівнювати? Тут діють різні устави ))

Ясно, що віра має проявлятися у справах.

p.s. заведіть нову тему, якщо на Вашу думку існує предмет обговорення
    Мені поставили питання у цій темі, тому тут і відповідаю. Христос заповідав Причастя на спогад Його? Хіба Він не сказав, коли любите Мене — виконайте Мої заповіді? Як можна виконати це повеління без відвідування Церкви?

Звичайно, а вдавати, що не чуєш, коли чуєш і розумієш - це лукавство, чи не так? От я і кажу, як бачу. Розсудить, сподіваюсь ))
    Ви хочете, щоб я когось осудив?
    Пророк

Шли бы вы отсюда обсуждать религию где-то в другой ветке.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Odo,
    Офтоп:
    а ви взагалі якої віри?
    Православної, инколи заходжу до Греко-Католицької Церкви. Загалом, добре ставлюсь до всіх християнських Церков.
    Пророк

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Odo, просто читаючи ваші пости, складається враження, ніби ви служитель церкви, або релігійний фанатик, або ще згірше того - член якоїсь релігійної секти. У вас скрізь релігія на першому місці. А це не завжди добре. І це дуже часто недоречно в подібних до цієї теми.
    Пророк

Odo
    -

Odo, просто читаючи ваші пости, складається враження, ніби ви служитель церкви, або релігійний фанатик, або ще згірше того - член якоїсь релігійної секти. У вас скрізь релігія на першому місці. А це не завжди добре. І це дуже часто недоречно в подібних до цієї теми.
    Коли Бог на першому місці, то всі решта речей у нашому житті займають свої належні їм місця ©
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Коли Бог на першому місці, то всі решта речей у нашому житті займають свої належні їм місця ©
    на цьому й завершимо.
    Офтоп:
    П.С. Не хотів вас ображати, але йшли б ви проповідувати куди далі. Бо тут у нас зібралася в основній масі така спільнота, для якої релігія - річ друго-, а то й третьорядна. І ще, Бог має бути в серці і в голові, в душі, а це сокровенне. А сокровенне на показ не виставляють.
    П.П.С. Я вам на релігійну тему тут більше відповідати не буду, створюйте нову тему і будьте так ласкаві, вже в ній ведіть обговорення.
    Odo
    -

Ви проводите паралелі між предметами геть різних категорій: матеріальним (долари) та духовним (віра). Це ж не лише не тотожні речі, а певною мірою антагоністичні. Як же можна порівнювати? Тут діють різні устави ))
    Метафору з матеріальним вживають для очевидності. Щодо самої метафори, то як щодо Евангельської притчі про таланти?

на цьому й завершимо.
    Офтоп:
    П.С. Не хотів вас ображати, але йшли б ви проповідувати куди далі. Бо тут у нас зібралася в основній масі така спільнота, для якої релігія - річ друго-, а то й третьорядна. І ще, Бог має бути в серці і в голові, в душі, а це сокровенне. А сокровенне на показ не виставляють.
    П.П.С. Я вам на релігійну тему тут більше відповідати не буду, створюйте нову тему і будьте так ласкаві, вже в ній ведіть обговорення.
    А світильник ховають чи ставлять на видне місце, щоб освітлював?
+ Ответить в теме