Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24712Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 516 из 1346
Показано с 5,151 по 5,160 из 13460.
    Філософф с автоматом

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Не хотел я затрагивать тему религии, но свою точку зрения выскажу.

Вспоминается песня Игоря Талькова - Глобус.
    "Где священник скрывает под рясой
    КГБ-шный погон.
    "
    В этой короткой фразе весь смысл существования РПЦ на украинской земле.

Если уж говорить совсем грубо, РПЦ - вполне солидная и успешная корпорация, отлично зарекомендовавшая себя в работе с общественностью, нещадно спекулируя темой православия. Отличилась эта корпорация диверсионной работой в Украине, направляя мнение наивной общественности в нужное русло - в "русский мир", Русь Триединую и прочий бред.

Сразу скажу, сам я человек верующий. Вот только в церковь не хожу, поста не придерживаюсь.
    У каждого человека в душе свой бог, который всё поймёт и простит, к которому всегда можно обратится за помощью в трудную минуту.

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ну да, "слова говоріть" вони вміють.
    Взагалі, і у промовах Гітлера можна знайти окремі цілком правильні речення. Але якщо сприймати промову загалом, то важко не побачити, що всупереч з цитованим Вами, церква якраз виконує замовлення політичних сил, хоч і дещо завуальовано.
    Та навіщо Гітлера?! Німецьку не всі знают... Можна Сталіна брати до прикладу. Так у нього точно не було ні одного прикладу якихось висловлювань, або написаних рядків які можна було трактувати як людиноненависницькі та ін. Навіть у Леніна є твори за які його можна було засудити навіть у ті часи. Сталін таки у цьому був набагато "розумнішим".
    Odo
    -

Ну да, "слова говоріть" вони вміють.
    Взагалі, і у промовах Гітлера можна знайти окремі цілком правильні речення. Але якщо сприймати промову загалом, то важко не побачити, що всупереч з цитованим Вами, церква якраз виконує замовлення політичних сил, хоч і дещо завуальовано.
    Тоді, поясніть, кого ви називаєте Церквою?

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    Не хотел я затрагивать тему религии, но свою точку зрения выскажу.

Вспоминается песня Игоря Талькова - Глобус.
    "Где священник скрывает под рясой
    КГБ-шный погон.
    "
    В этой короткой фразе весь смысл существования РПЦ на украинской земле.

Если уж говорить совсем грубо, РПЦ - вполне солидная и успешная корпорация, отлично зарекомендовавшая себя в работе с общественностью, нещадно спекулируя темой православия. Отличилась эта корпорация диверсионной работой в Украине, направляя мнение наивной общественности в нужное русло - в "русский мир", Русь Триединую и прочий бред.

Сразу скажу, сам я человек верующий. Вот только в церковь не хожу, поста не придерживаюсь.
    У каждого человека в душе свой бог, который всё поймёт и простит, к которому всегда можно обратится за помощью в трудную минуту.
    Якщо у мене мільйон доллярів "у душі", то чи є вони у мене реально?
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    По поводу Вас - понятия не имею, может вы Кирил в гриме, а у него точно есть.
    Не стоит заниматься демагогией.
    Пророк

Пожалуйста, не отвечайте ему... потому, что демагогия будет бесконечна... и в не соответствующей теме.
    Зануда

Тоді, поясніть, кого ви називаєте Церквою?
    У цьому контексті я називаю церквою організацію РПЦ московського патріархату.
    Взагалі ж вважаю видимі, організовані у управлінську ієрархію церкви лише соціальними інститутами, справжня Церква є невидимою, вона складається зі щиро віруючих людей.
    Так от, у контексті розмови організація РПЦ має відповідати за своїх підлеглих, що освячують війну проти України. Патріарх має, на мою думку, засуджувати таких священників. У своїх промовах утримуватися від коментарів на користь однієї зі сторін.
    Знову хочу наголосити, я тут розглядаю церкву як суспільний інститут, бо на мою думку до віри вона має досить опосередковане відношення. Але це питання іншої теми. У цій ми маємо факти: окремі священники РПЦ благосовляють одну зі сторін конфлікту, патріарх завуальовано підтримує одну зі сторін.
    Odo
    -

Якщо у вас дійсно є віра, то вона має себе якось проявляти, наприклад у послуху Тому в Кого ви вірите, бо коли б я лежав на канапі і казав своєму начальнику, що я душею з ним в офісі, то припускаю, що він би скептично поставився до такого твердження.
    Зануда

Ви проводите паралелі між предметами геть різних категорій: матеріальним (долари) та духовним (віра). Це ж не лише не тотожні речі, а певною мірою антагоністичні. Як же можна порівнювати? Тут діють різні устави ))

Якщо у вас дійсно є віра, то вона має себе якось проявляти
    Ясно, що віра має проявлятися у справах.

p.s. заведіть нову тему, якщо на Вашу думку існує предмет обговорення
    Odo
    -

У цьому контексті я називаю церквою організацію РПЦ московського патріархату.
    Взагалі ж вважаю видимі, організовані у управлінську ієрархію церкви лише соціальними інститутами, справжня Церква є невидимою, вона складається зі щиро віруючих людей.
    Так от, у контексті розмови організація РПЦ має відповідати за своїх підлеглих, що освячують війну проти України. Патріарх має, на мою думку, засуджувати таких священників. У своїх промовах утримуватися від коментарів на користь однієї зі сторін.
    Знову хочу наголосити, я тут розглядаю церкву як суспільний інститут, бо на мою думку до віри вона має досить опосередковане відношення. Але це питання іншої теми. У цій ми маємо факти: окремі священники РПЦ благосовляють одну зі сторін конфлікту, патріарх завуальовано підтримує одну зі сторін.
    Є такий гріх, казати про инших те, чого не знаєш напевно. Я не знаю напевно, що робить Патріарх завуальовано, чужа душа — темний ліс.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Odo,
    Офтоп:
    а ви взагалі якої віри?
+ Ответить в теме