Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 453 из 1348
Показано с 4,521 по 4,530 из 13474.
    Постійний відвідувач

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Вот и меня это удивляет, если бы Донецк был бы окружен то террористы его бы уже покинули по логике...
    А может их спецом запускают, на украинской земле их легче достать.

Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    А где сейчас территориально Гыркин и Губарев?
    ось ще один, будь ласка:
    Оголошений в розшук екс-нардеп Олег Царьов прибув у Донецьк, де проводить засідання "парламенту ДНР", повідомляє УНН з посиланням на штаб Антитерористичного центру.
    "Українські силовики отримали розвіддані про місцезнаходження і шляхи проїзду екс-нардепа ВР Олега Царьова. Зараз він знаходиться в Донецькій ОДА, де під його керівництвом почалося засідання так званого парламенту "ДНР", - йдеться в повідомленні.
    "Силовики, проаналізувавши розвіддані і з'ясовуючи, якими шляхами буде пересуватися Царьов, дозволили йому проникнути в Донецьк і відпрацьовують можливість його затримання", - зазначили в штабі АТЦ.
    боротьба нанайських хлопчиків, чорт забирай, ще й по вуха у брехні. Донецьк вони оточили
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    http://www.youtube.com/watch?v=XUrILSphfT8
    Чось мені голос і особливо сміх оператора нагадує когось дуже знайомого :) І він теж з ПС... Невже він...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Чось мені голос і особливо сміх оператора нагадує когось дуже знайомого :) І він теж з ПС... Невже він...
    Кого Ви мали на увазі ?
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Кого Ви мали на увазі ?
    Та я не буду "вслух" називать... Але людина, що знає його краще, каже що трошки інший тембр... мабуть, не він.
    Пророк

мені стає дедалі цікавіше, на чиєму боці у цій війеі воює Уряд України.
    Україна поки що не сформувала списку росiйських компанiй та об'єктiв, щодо яких може бути введено санкцiї, однак вiдповiдне питання обговорюється.

Про це заявив голова Державної фiскальної служби Iгор Бiлоус.

"На сьогоднi немає нiяких спискiв приватних або державних росiйських компанiй, немає нiякого "чорного списку". Наразi тривають лише дискусiї щодо загальних персональних санкцiй i санкцiй до юридичних осiб", - сказав вiн.
    За словами Бiлоуса, такi санкцiї можна вводити тiльки на найвищому законодавчому рiвнi, i якщо такi рiшення ухвалять, вiд Кабмiну надiйдуть певнi заяви".
    "Якщо такi рiшення буде ухвалено, то спочатку потрiбно буде зробити їх законними, i ви побачите вiдповiдний проект закону. Ранiше 12 серпня цього не станеться", - сказав вiн.
    Бiлоус зазначив, що "весь свiт, Європа й Америка вже ввели певнi санкцiї, i ми, як сторона, що бере участь у конфлiктi, маємо вжити заходiв"."Поки що це на рiвнi дискусiй. На сьогоднi нiяких рiшень немає. Ми проводимо технiчну роботу i формуємо список. Це сотнi й тисячi компанiй, i наразi неможливо сказати, якi компанiї будуть чи не будуть у цьому списку. Це все на розглядi уряду, i я просив би зробити акцент на вiдсутностi певного санкцiйного списку", - сказав вiн.

Iнтерфакс-Україна
    а раніше релігія не дозволяла "зробити певні списки"? війна, нагадаю. йде уже ШОСТИЙ МІСЯЦЬ.
    стільки було проклбонів на адресу Європи, що вона, мовляв, така повільна.

якісь є думки з цього приводу? може, я даремно так, і Яценюк робить все правильно?
    Banned

Что там ватники говорят, что в Луганске аэропорт взяли, кто что знает?
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Что там ватники говорят, что в Луганске аэропорт взяли, кто что знает?
    ні, вони наплутали. насправді
    В Луганске задержан генерал-майор казачества В. Мухтаров. Об этом говорится в сообщении пресс-службы Генеральной прокуратуры Украины.
    "Установлено, что так называемый атаман украинского казачества занимался организацией террористических группировок на территории Северодонецка, которые впоследствии принимали участие в строительстве блокпостов, дежурстве на них и поставляли провизию террористам. Сейчас он задержан в порядке ст. 208 УПК Украины", - говорится в сообщении.
    РБК
    вони його хз який раз беруть, у своїх звітах.
    хоча враховуючи вчорашню ліквідацію батальйону чи двох ЗСУ, я не можу повністю виключити такий розвиток подій.
    Пророк

Пророк

Тимчук мене підтримав:
    Братья и сестры, по итогам 4 августа.

Из плохого:

...3. В Государственной фискальной службе сегодня сообщили: Украина «пока не сформировала» список российских компаний и объектов, в отношении которых могут быть введены санкции. Однако «соответствующий вопрос обсуждается» - что, конечно, сразу же утешило.
    Я млею от наших чиновников. Это ж надо было пять месяцев подряд трясти за горло Запад, выбивая из него введение санкций против Путина, а самим даже не почесаться
    – хотя бы для проформы. Похоже на скверный анекдот от украинской бюрократии.
    ще один великий діяч (який двічі доповідав про закриття східного кордону) відзначився:
    Коваль: ООН може вдатися до санкцій, якщо Україна відкличе миротворців
    по-перше, це брєд сівой кобили.
    по-друге, якщо навіть уявити, що це так, зацінимо дилему Коваля і тих, хто ним керує:
    або армія захищає Україну, або хєр з тою україною, і Україна не ма\ тих міфічних "санкцій". правда, вже окупована.

все простіше: бабло від ООН і хабарі за службу там.
    в цьому ж - і причина того, що більша частина українських вертольотів здана в оренду, і уряд не збирається їх повертати.
+ Ответить в теме