Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 374 из 1348
Показано с 3,731 по 3,740 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

RAMM, за що купив, за те продав - так пише УНіАН. Катапульти там нема, наскільки мені відомо. так стрибають. це мало б бути видно на відео...
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Знаєте, як унеможливити втрати авіації при польотах над ворожою територією?!! Негайно в Генштаб!
    в Генштабі знають - обирати висоти, маршрути, мати ловушки. але, иабуть, не виконують. що не виконували з вертольоьами, ми точно знаємо.

Odo
    -

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Зараз у нас саме така ситуація.
    Коли гармати замовкнуть - звичайно, треба буде проводити заходи з роз'яснення та виховання. Але це справа - на роки (якщо, звичайно, нам ще вдасться той Донбас відстояти).
    У мене теж є такі побоювання, особливо, коли врахувати, що ворог ще не всі свої військові козирі задіяв.
    Постійний відвідувач

Знаєте, як унеможливити втрати авіації при польотах над ворожою територією?!! Негайно в Генштаб!
    Взято: http://www.poltavaforum.com/politika...#ixzz37RfJAyK3

Не вже ви думаюте, що в Генштаб беруть усіх хто знає як?
    На такій висоті може буди і пасажирській літак, то радість людей на відіо не зрозуміла.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Odo, Єльцин такий же мудак, як і Путін, тільки більше пив. Крім 1=ї чеченської кампанії, за нього була війна у Придністров'ї і, головне, підла війна в Абхазії, за лекалами якої Путін веде війну в Донбасі ("рускіє войска ні прі чом, ета апалченци, нада мірниє перегавори, Росія гарант"). почитайте історію тої війни.
    Абхазію та Придністров'я не коментуватиму, бо просто не в курсі. А от чеченська війна була закінчена перемир'ям саме за Єльцина. Також, хотів би нагадати якими вільними були ЗМІ за Єльцина. Коли йому набридало слухати, як його поливають лайном з телевізора, він просив просто вимкнути його, бо більше несила це слухати.
    Пророк

Ответ Сообщение от Kiry Посмотреть сообщение
    Не вже ви думаюте, що в Генштаб беруть усіх хто знає як?
    На такій висоті може буди і пасажирській літак, то радість людей на відіо не зрозуміла.
    Не обов'язково влаштовуватись туди на роботу, хоча б підкажіть...
    А якщо серйозно - то не працівники Генштабу повинні слідкувати за дотриманням інструкцій пілотами та їх безпосереднім керівництвом.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Ага, его прям под дулом пистолета заставляли. Но речь не нем, а о самой сути агрессивной политики России (кстати эта политика никогда и не менялась), и что она оставляет после себя - кровь, разруху, смерть...

А что в таких самолетах есть катапульты?

Как думаете, оте которые хохочут над сбитым нашим самолетом здатни? И как бы вы подошли к из перевоспитанию оных?
    Я думаю что имелось ввиду "покинули самолет на средствах спасения (парашютах)
    Пророк

в Генштабі знають - обирати висоти, маршрути, мати ловушки. але, иабуть, не виконують. що не виконували з вертольоьами, ми точно знаємо.
    Літак не може весь політ бути на недосяжній для ППО висоті, йому ж треба не просто летіти, а ще й завдання якесь виконати (як вони, наприклад, можуть скинути вантаж на невеличкий плацдарм з 8000м?). Що ж до маршрутів - якщо літак справді збили на висоті 6200, то, виходить, вистежили його не візуально... Так що, не знаючи наявність та розташування технічних засобів ППО противника - безпечний маршрут прокласти неможливо. Та й якби було можливо - точка фінішу все одно нікуди не дінеться. А, як показує практика, нашу авіацію, як правило, збивають, підловлюючи її біля місць, куди вона літає більш-менш регулярно.
    Odo
    -

Ага, его прям под дулом пистолета заставляли. Но речь не нем, а о самой сути агрессивной политики России (кстати эта политика никогда и не менялась), и что она оставляет после себя - кровь, разруху, смерть...
    Це моє особисте враження від років його владарювання, можливо хибне не наполягатиму.

Как думаете, оте которые хохочут над сбитым нашим самолетом здатни? И как бы вы подошли к из перевоспитанию оных?
    Инколи мені стає дуже соромно за те, як я колись поводився, як сміявся і злорадів чужим негараздам. Так буває, мусить пройти час. Треба, щоб людина вчилася думати самостійно, не у фарватері натовпу, а инколи і всупереч натовпу, і у цьому їй треба всіляко сприяти.
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    і у цьому їй треба всіляко сприяти.
    От. І ломотерапія та животворящі здюліни - поза конкуренцією в цій справі
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Инколи мені стає дуже соромно за те, як я колись поводився, як сміявся і злорадів чужим негараздам. Так буває, мусить пройти час. Треба, щоб людина вчилася думати самостійно, не у фарватері натовпу, а инколи і всупереч натовпу, і у цьому їй треба всіляко сприяти.
    Odo, все же не увидел в ваших тезисах конкретных рецептов перевоспитания вышеописанных объектов.

в Генштабі знають - обирати висоти, маршрути,
    Очевидно в свете изменения стратегии агрессора (нападения уже непосредственно с территории РФ) Генштаб должен изменить тактику насколько возможно.
+ Ответить в теме