Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 344 из 1348
Показано с 3,431 по 3,440 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    интересно было бы услышать мнение Януковича по этому поводу)
    А чё с ним? Он на заслуженном отдыхе. Бабла немерянно! Прапраправнукам хватит. Сидит сейчас под зонтиком на пляже, вискарь глушит! Лепота!!! :)))

Завсідник

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    чистки предлагаешь? лагеря создавать?
    А как по-другому? Лагеря только для криминала. Остальных, кто не хочет жить в Украине и открыто об этом заявляет - лишать гражданства. Могут спокойно жить там, где им нравится. Им там наверное будут рады.

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    А чё с ним? Он на заслуженном отдыхе. Бабла немерянно! Прапраправнукам хватит. Сидит сейчас под зонтиком на пляже, вискарь глушит! Лепота!!! :)))
    Я думаю, заслуженный отдых у него будет в другом месте. Чтобы другим неповадно было. Недолго осталось. Но пожировал он знатно, тут ничего не скажешь
    Пророк

Раді пропонують дозволити позбавляти громадянства за вчинення злочинів проти цілісності України
    Народні депутати з фракції "Свобода" Юрій Михальчишин, Маркіян Лопачак, Михайло Головко пропонують Верховній Раді України дозволити позбавляти громадянства України за вчинення злочинів, пов'язаних з посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України або державною зрадою. Про це йдеться у законопроекті № 4242а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підстав набуття та припинення громадянства України)", - текст якого оприлюднений на сайті парламенту.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Поясніть, що Ви хотіли донести, даючи посилання на цю дебільну "аналітику" де українців називають "украми" та "укропітеками"? Я не розумію.
    Головне в цій [мені особисто теж дуже неприємній] статті - органи влади тільки після приходу вбивці-романтика Стрєлкова в Донецьк почали тікати звідти, а до цього чудово співіснували з ДНР.

А ще й мер Донецька Лук'янченко сьогодні в Київ на "консультації" поїхав. Думаю, що надовго.
    Все це наштовхує мене на думку, що основним спонсором є все-таки Янукович і Ко, а Путін вміло користується ним і підлаштовує ситуацію під себе з головною надією, що нестабільність на Донбасі затягнеться якомога довше.
    Пивовар

Путін випустив войовничого джина із пляшки, який його і погубить
    Не розумію навіщо Путіну було робити цю колосальну стратегичну помилку, встріваючи у війну з Україною. Він або х*йово знає історію, або думав проскочити "на авось". Але старе добре російське "на авось", теж, якщо занурюватись в історію, завжди закінчувалось грандіозной всєросійськой жопой.
    От навіщо було пробуджувати у українців цей забутий, дремлючий на дні океану національної свідомості, потужний інстинкт війни? Це мене і цікавить. Все ж було так добре і з усім можна було впоратись тихою гебешною сапою. Інтригами, економікою, п'ятою колоною, пропагандою і далі розкачувати стабільність, шкодити, підміняти поняття і таким чином керувати хоч якоюсь частиною України. Ні, бл*ть, воно полізло сюди у відверті військові тьорки і зараз втратить все, що роками будували тисячі фсбешників і проплачених говнополітиків.
    Я не буду зараз пространно ростікатись думками з приводу того, що таке "душа народу", існує вона, не існує, як цією категорією користувались у різних контекстах і як вона несподівано вистрілювала. Але саме у українців, не забуваємо, що це говориться про політичну націю, "душа народу" - дуже войовнича. Цей нарід загартувався у кривавих війнах на протязі сторіч. І був приспаний свідомою політикою нав'язування "грічкосійства", "братських народів" і "хуторянського пацифізму". Бо ідіома "моя хата с краю", яка нав'язувалась сторіччами і особливо була популярна в совковий період і період початку Незалежності, це пропаганда пох*їзма, що переростає у пацифізм. Зараз, несподівано з'ясовується, що хата зовсім не с краю, а навпаки, величезна така спільна хата, де дофіга самостійно мислячих і дуже міцних людей, яка гуде, як ростревожений улєй. Де у людей з'явились спільна мета - дати п*зди агресору і загарбнику. Реально надавати по ботоксним щщам наотмаш. Розх*ярити цей писок в гавно, зтерти його з лиця землі.
    Всі ці історичні і неісторичні персонажі, що є матріцею суспільної свідомості, всі ці Святослави Хоробрі і Ярослави Мудрі, гетьмани Сагайдачні і Остряниці, князі Вишневецькі і Острозькі , фельдмаршали Паскевичі і Тимошенко, всі солдати, сержанти і офіцери австрійських, польських, царських, УНРівських і радянськіх військ, всі партизани Махно, УПА і Ковпака, всі таксисти, будівельники і фермери, несподівано опинились в окопі на одному боці. Всі інкарнації і нащадки цих людей, опинились перед конкретним фактом, перед фактично історичним прецедентом, що робить їхнє життя цілеспрямовним і усвідомленим. А полягає це в тому, що треба тупо і конкретно дати такої п*зди зарвавшимся шакалам, щоб не повадно було лазити по чужим городам. І дати п*зди раз і назавжди. За Батьківщину. За Неньку. За себе і родину. За діда, батька, брата, кума і свата. А українці завжди любили воювати і воювали грамотно і усвідомлено. З тонким і глибинним поняттям цієї небезпечної професії.
    Є така штука, називаєтся - глупость. Те, що зробив Путін - це натуральна глупость. Бо ясно, що щоб не було цієї маріонеточної ватної Новоросії, треба раз і назавжди розібратись з агонізуючею і зайоб*ючею всіх навколо Староросією. Не можна всіх зай*бувати. Є таке правило суспільного життя. Не зай*буй і неотпіжж*ваєм будеш.
    От нафіга було випускати цього войовничого джина з пляшки, мені не зрозуміло. Йому ж від цього джина і кірдик. Якесь таке, ну дуже дивне самогубство.
    Пророк

* * *

Пророк

Походу толку от него никакого не было. Неизлечимо это!
    Это интересное замечание.
    Только необходимо уточнить пару моментов.
    А что в Вашем понимании "толк"?
    Вы надеялись на какие-то изменения в связи с Майданом?
    Насколько и что Вы готовы изменить в себе и помочь изменить в окружающих Вас людях?

А что "неизлечимо"?

Вы реально так думаете? )))))
    Уверен, что немного по другому обстоит у него положение.
    Тянет он третий срок. Пусть и на вилле в Подмосковье. Выйти оттуда, да что там выйти, я думаю он даже посрать с ФСБ-шниками ходит.
    Телку свою натянуть не может. Потому, что после пережитого у него не то, что член - половина мозга не работает (это при том, что первая половина у него и до этого не работала).
    Бабулетки отваливает по первому требованию (это из тех, что ему позволено было занести в дом) большую часть сразу забрали.
    Вискарь глушит? Пожалуй в этом Вы отчасти правы. Вот только думаю, что не особо вискарь, а то, что дадут. Хотя и глушить он может только по разрешению. А то вдруг его завтра показать должны будут, а он... как бы это сказать... немного "по олежевски царёвски" выглядеть будет.
    Так, что "лепота"... довольно сомнительная ))))
    Пророк

http://gubarev.org/2014/06/28/методи...я-борьбы-прот/
    вот что нашел. распространяется через фейсбук
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Вы надеялись на какие-то изменения в связи с Майданом?
    Ну у меня и в процессе... особого энтузиазма не было. Это же далеко не первый майдан? Хотя да! Самый зрелищный был!

А надеялся на люстрацию, на посадку тех, кто дерибанил все эти годы. На всех уровнях! Ну или хотя бы на конфискацию у них надерибаненного. Это же какой приток сразу бы в бюджет был! На снижение маразматических налогов надеялся... А теперь вижу, что мне придётся закрывать ЧП. Объяснять почему? Много на чего надеялся... где то там глубоко.

Ну и немного ещё о незомбирорвании продвинутых.... Украину в 2004 делить начали. На том майдане. Здесь такие все умные, красивые, а там одни урки и тд... Вот возьмем даже последние пол года. Если там какой то движ начинался, сразу начинали объяснять, что они бюджетники или за деньги. Когда там начали с флагами бегать, оказалось, что это туристы из России. Что угодно, но только не местные. Так? Ну? А теперь армией их успокоить не можем!

За выборы и вспоминать неохота. Не нагнетали? Когда у нас там война с Россией должна была начаться? 1 мая? Не началась. Значит 9-го!!!! "Они любят круглые даты!!!! Инфа 100%!!! Все войска уже на границе и ещё колонны идут!!!! АААА!!!! Выборы в один тур!!! Порошенко нас спасёт!!!!" ...Голоса почти посчитаны. Порошенко уже явно побетитель.... русские отводят войска. А может их там и не было? Ах да! Нам же американские снимки показывали! :)) Уже забыли? Быстро! :)))

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Вы реально так думаете? )))))
    Уверен, что немного по другому обстоит у него положение.
    Тянет он третий срок. Пусть и на вилле в Подмосковье. Выйти оттуда, да что там выйти, я думаю он даже посрать с ФСБ-шниками ходит.
    Телку свою натянуть не может. Потому, что после пережитого у него не то, что член - половина мозга не работает (это при том, что первая половина у него и до этого не работала).
    Бабулетки отваливает по первому требованию (это из тех, что ему позволено было занести в дом) большую часть сразу забрали.
    Вискарь глушит? Пожалуй в этом Вы отчасти правы. Вот только думаю, что не особо вискарь, а то, что дадут. Хотя и глушить он может только по разрешению. А то вдруг его завтра показать должны будут, а он... как бы это сказать... немного "по олежевски царёвски" выглядеть будет.
    Так, что "лепота"... довольно сомнительная ))))
    Желаемое так всегда отличается от реальности... :))

Odo
    -

Ну у меня и в процессе... особого энтузиазма не было. Это же далеко не первый майдан? Хотя да! Самый зрелищный был!

А надеялся на люстрацию, на посадку тех, кто дерибанил все эти годы. На всех уровнях! Ну или хотя бы на конфискацию у них надерибаненного. Это же какой приток стазу бы в бюджет был! На снижение маразматических налогов надеялся... А теперь вижу, что мне придётся закрывать ЧП. Объяснять почему? Много на чего надеялся... где то там глубоко.

Ну и немного ещё о незомбирорвании продвинутых.... Украину в 2004 делить начали. На том майдане. Здесь такие все умные, красивые, а там одни урки и тд... Вот возьмем даже последние пол года. Если там какой то движ начинался, сразу начинали объяснять, что они бюджетники или за деньги. Когда там начали с флагами бегать, оказалось, что это туристы из России. Что угодно, но только не местные. Так? Ну? А теперь армией их успокоить не можем!

За выборы и вспоминать неохота. Не нагнетали? Когда у нас там война с Россией должна была начаться? 1 мая? Не началась. Значит 9-го!!!! Они любят круглые даты!!!! Инфа 100%!!! Все войска уже на границе и ещё колонны идут!!!! АААА!!!! Выборы в один тур!!! Порошенко нас спасёт!!!! ...Голоса почти посчитаны. Порошенко уже явно побетитель.... русские отводят войска. :)) Уже забыли? Быстро! :)))

Желаемое так всегда отличается от реальности... :))

https://www.youtube.com/watch?v=C9z5xT6nXp8
    Дійсно, ми відчуваємо природне обурення проти несправеливости, яку бачимо в оточуючій нас дійсності, але борючись за справедливість треба усвідомлювати, що зробити її ідеальною навряд чи вийде. Не треба мати ілюзій щодо цього. Люди мають свободну волю, а це означає, що хтось із них обере зло незважаючи ні на які правильні заходи, ні на яке економічне процвітання тощо.
+ Ответить в теме