Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 313 из 1348
Показано с 3,121 по 3,130 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

як я вже не одноразово казав, країною повинна керувати чесна, смілива людина, яка всим сердцем любить Україну
    а не профессіонали, політики, дуже вумні і т.д. ….. т.к. як і в тих і в тих радників та помічників вистачає

не розумію чому в Україні досі функціонують російські компанії, підпрємства, банки? все конфіскувати і продати українським власникам у добровільно примусовому порядку, чи західним інвесторам, а на ці гроші закупити все попрібнее нашій армії

а корупцію серед держслужбовців у таких важкий час для країни - прирівняти до зради Батьківщини і розстрілювати, з десяток крадіїв розстріляють - іньші ніколи більше не крастимуть, шо, це погано?

Україна мирна країна, і тому у креівництва армії немає досвіду ведення бойових дій, так запросіть військових консультантів з США та з Ізраїлю, в них і дісвіду вистачає, і навідміну від російських військових, їм - дороге жіття кожного солдата

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Батальйон спеціального призначення "Донбас" звертається до народу України з проханням почути і підтримати...
    що ж, доведеться йти, замість дачі. оце зараз думаю, який плакат намалювати.

вночи ще були цікаві заяви:
    Пресс-секретарь президента Украины Петра Порошенко Святослав Цеголко сообщил, что высказывания первого заместителя главы комитета по вопросам евроинтеграции Ирины Геращенко относительно участия посла РФ в переговорах 3-сторонней контактной группы не отображают официальную позицию администрации президента, передает "Интерфакс-Украина". "Оценки, которые были высказаны первым заместителем главы комитета по вопросам евроинтеграции Ирины Геращенко относительно участия России и ее представителей, в частности чрезвычайного и полномочного посла РФ Михаила Зурабова в консультациях 3-хсторонней контактной группы, не отображают официальную позицию администрации президента Украины", - сказал Цеголко. Напомним, ранее Геращенко сообщила, что тот факт, что на этих переговорах присутствует посол России Зурабов, "свидетельствует о том, что речь идет о конфликте Украины и России", а не о внутреннем конфликте.
    тобто переговори з російським громадянином Бородаєм - це, на думку Порошенка, внутрішній український конфлікт.
    навіть Янукович не виконував забаганки Путіна з такою запопадливістю.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а корупцію серед держслужбовців у таких важкий час для країни - прирівняти до зради Батьківщини і розстрілювати, з десяток крадіїв розстріляють - іньші ніколи більше не крастимуть, шо, це погано?
    Олег Мусій: ...найбільшою проблемою був Богачов. Як відомо, він був касиром Саші-стоматолога, "смотрящим". Це він займався всіма тендерами.
    Насправді було дуже важко його звільнити. Він писав заяву, потім її відкликав, потім пішов на лікарняний на місяць. Я всюди заявляв: "Люди добрі, робіть щось, тому що такі люди (як Богачов – ред.) мають сидіти в тюрмі".
    Нарешті, його було звільнено Кабміном, зараз ним займається Служба безпеки, МВС, розслідуються кримінальні справи по тендерах.
    Але ж система не складається з однієї людини. Вдалося обезголовити систему в МОЗ. Наступним етапом удалося обезголовити тих ставлеників, які були долучені до всієї системи. Це керівники департаментів і управлінь. І вже станом на сьогодні, вони всі практично звільнені із займаних посад.
    Тільки через чотири місяці мені вдалося провести реструктуризацію міністерства охорони здоров'я й звільнити тих чиновників, які були задіяні в корупції.

...Так просто звільнити людину неможливо, навіть коли йде реструктуризація й переформатування департаментів і управлінь. Це ж держслужбовці.
    За трудовим законодавством я зобов'язаний їм запропонувати місце роботи в міністерстві хоча б головним спеціалістом. Якщо вони погодяться, то вони будуть працювати в міністерстві. Тому треба йти законним шляхом.

... кабмін до сьогодні блокує призначення людей, яких я подав на призначення, деяких – уже 4 місяці тому, деяких 2 місяці тому, деяких місяць тому.
    Наприклад, голова державної Санепідслужби був звільнений одразу. Через 4 дні після цього я подав іншу кандидатуру, яка лежить 3,5 місяці в уряді.
    "Може, ми би призначили вже заступників міністрів, щоб я не сидів тут до першої години ночі і не працював замість 4 чи 3 людей?", – питаю я. На що отримую відповідь: "А ми ще будемо розглядати їх кандидатури"...

... Першого заступника Руслана Салютіна мені нав'язали. Я не знав цю людину взагалі. Усе було через офіційну процедуру, але з наполегливою рекомендацією, що це дуже хороший фахівець, що він керівник Центру трансплантології й клітинної терапії, доктор наук тощо, що він буде хорошим помічником.
    Я не буду зараз називати прізвище, за рекомендацією кого.
    Це, по суті, партійні квоти. Адже уряд коаліційний, і ті, чи інші фракції, які входять у коаліцію, мають мати 226, а реально 250 голосів для того, щоб голосувати те, що вносить уряд до ВР.

...

– Вам зрозуміла його роль і задачі в міністерстві?
    – Ну, зараз уже зрозуміло – саботування моєї роботи. І насправді зараз одна з найбільших проблем, яка є в МОЗ – це його нефаховість, некваліфікованість і, по суті, саботаж державних закупівель.
    Через 2 тижні, як він був призначений першим заступником, я призначив його відповідальним за державні закупівлі. І він – голова комітету конкурсних торгів. Це була його робота пряма й прямий обов'язок – оголосити вчасно тендери й тендерні закупівлі.
    Із цим я боровся практично три місяці. Практично кожен день я збирав усіх заступників, давав протокольні доручення й зобов'язував його провести засідання комітету конкурсних торгів і оголосити закупівлі, тому що ситуація з державними закупівлями виглядає як вкрай критична.
    Салютін саботував, знаходив масу причин і знаходить зараз для того, щоб не оголосити тендери. Здається, що це спланована акція проти мене, і він виконує, швидше за все, завдання якихось там босів, які не бачать мене тут міністром.
    У ВР вже тричі намагалися внести на голосування постанову про моє звільнення, яка зареєстрована від депутатів Лабунської і Стаднійчук. У пояснювальній записці написано, що причина – завод "Індар".
    Склалася парадоксальна ситуація: депутати кричать про якійсь "рейдерський захват", тобто держава повертає собі своє ж підприємство, і тому - рейдер. Це ж смішно....
    Пророк

подивився різні ресурси - народ в принципі одностайний в оцінці дій президента. виглядає так, що Бог не зав йому розуму чи хоча б здорового глузду, замість мізків у нього шоколад, і крім шоколаду він нічого не бачить - ні смертей, ні агресії, ні зазіхань на незалежність України.
    сподобалось:
    vyshnya _ 28.06.2014 07:18
    Ух, ты! сильный президент! Послушайте, хоть один вменяемый политик объяснит, какова цель еще трех, нет, ТРЕХ!!! дней перемирья. Да пройдет еще три дня, россияне убью еще 4-10 наших солдат, подобьют БТР, и что потом? Ровно после этого они отложат еще дымящийся ПЗРК, и пойдут сдаваться?!
    Я, был всего лишь солдатом-срочником, как гражданин считаю, что сепаратистам надо было дать не неделю, которой, естественно!, не хватило, а один час на размышления, кто через час с поднятыми руками не вышел – уничтожить. Да, будут жертвы и с нашей стороны. Но, Донбасс и Луганск – это Украина, мы не имеем права их предавать и терять перед самими собой!
    И самое главное, мирные голуби, зарубите себе на носу: мир – это не главное, жизни – это не главное. Главное – это честь, достоинство каждого украинца, свобода, территориальная целостность страны, воля нации. Сначала – это, после этого – мир. Если мир вместо этого – это простое скотство и рабство. Чем мы тогда отличаемся от свиней в хлеву, где мир и еда.
    Angelika Batumska _ 28.06.2014 08:09
    Задайтесь вопросом почему он уперто, можно сказать упорото,перестал замечать и реагировать на то, что думает и чего хочет народ.
    Все просто,Майдан и сотни смертей лучших из лучших, а их еще слава богу сотни тысяч, доказал, что народ смел и ( ВНИМАНИЕ) ответственен.
    Это вам не генштаб с теми,кто только что и способен кресла полировать, откровенно предавать, откровенно сц@ ть и продаваться. Народ доказал, что он ДУМАЕТ и способен мыслить стратегически. На сегодня патриоты сконцентрированы на мысли победить внешнего врага, а значит второй фронт против откровенно ведомой х # й знает кем властью пока открывать не будет. Ведущие нашего иш@ка настоящие стратеги,они включили все демотиваторы для борцов за независимость Украины и наоборот включили мотиваторы ее захватчикам.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Олег Мусій: ...найбільшою проблемою був Богачов. Як відомо, він був касиром Саші-стоматолога, "смотрящим". Це він займався всіма тендерами.
    Насправді було дуже важко його звільнити. Він писав заяву, потім її відкликав, потім пішов на лікарняний на місяць. Я всюди заявляв: "Люди добрі, робіть щось, тому що такі люди (як Богачов – ред.) мають сидіти в тюрмі".
    Нарешті, його було звільнено Кабміном, зараз ним займається Служба безпеки, МВС, розслідуються кримінальні справи по тендерах.
    Але ж система не складається з однієї людини. Вдалося обезголовити систему в МОЗ. Наступним етапом удалося обезголовити тих ставлеників, які були долучені до всієї системи. Це керівники департаментів і управлінь. І вже станом на сьогодні, вони всі практично звільнені із займаних посад.
    Тільки через чотири місяці мені вдалося провести реструктуризацію міністерства охорони здоров'я й звільнити тих чиновників, які були задіяні в корупції.

...Так просто звільнити людину неможливо, навіть коли йде реструктуризація й переформатування департаментів і управлінь. Це ж держслужбовці.
    За трудовим законодавством я зобов'язаний їм запропонувати місце роботи в міністерстві хоча б головним спеціалістом. Якщо вони погодяться, то вони будуть працювати в міністерстві. Тому треба йти законним шляхом.

... кабмін до сьогодні блокує призначення людей, яких я подав на призначення, деяких – уже 4 місяці тому, деяких 2 місяці тому, деяких місяць тому.
    Наприклад, голова державної Санепідслужби був звільнений одразу. Через 4 дні після цього я подав іншу кандидатуру, яка лежить 3,5 місяці в уряді.
    "Може, ми би призначили вже заступників міністрів, щоб я не сидів тут до першої години ночі і не працював замість 4 чи 3 людей?", – питаю я. На що отримую відповідь: "А ми ще будемо розглядати їх кандидатури"...

... Першого заступника Руслана Салютіна мені нав'язали. Я не знав цю людину взагалі. Усе було через офіційну процедуру, але з наполегливою рекомендацією, що це дуже хороший фахівець, що він керівник Центру трансплантології й клітинної терапії, доктор наук тощо, що він буде хорошим помічником.
    Я не буду зараз називати прізвище, за рекомендацією кого.
    Це, по суті, партійні квоти. Адже уряд коаліційний, і ті, чи інші фракції, які входять у коаліцію, мають мати 226, а реально 250 голосів для того, щоб голосувати те, що вносить уряд до ВР.

...

– Вам зрозуміла його роль і задачі в міністерстві?
    – Ну, зараз уже зрозуміло – саботування моєї роботи. І насправді зараз одна з найбільших проблем, яка є в МОЗ – це його нефаховість, некваліфікованість і, по суті, саботаж державних закупівель.
    Через 2 тижні, як він був призначений першим заступником, я призначив його відповідальним за державні закупівлі. І він – голова комітету конкурсних торгів. Це була його робота пряма й прямий обов'язок – оголосити вчасно тендери й тендерні закупівлі.
    Із цим я боровся практично три місяці. Практично кожен день я збирав усіх заступників, давав протокольні доручення й зобов'язував його провести засідання комітету конкурсних торгів і оголосити закупівлі, тому що ситуація з державними закупівлями виглядає як вкрай критична.
    Салютін саботував, знаходив масу причин і знаходить зараз для того, щоб не оголосити тендери. Здається, що це спланована акція проти мене, і він виконує, швидше за все, завдання якихось там босів, які не бачать мене тут міністром.
    У ВР вже тричі намагалися внести на голосування постанову про моє звільнення, яка зареєстрована від депутатів Лабунської і Стаднійчук. У пояснювальній записці написано, що причина – завод "Індар".
    Склалася парадоксальна ситуація: депутати кричать про якійсь "рейдерський захват", тобто держава повертає собі своє ж підприємство, і тому - рейдер. Це ж смішно....
    чому так люблять усе розслідувати, а шо тут розслідувати?! за день не довів шо усе шо на родину записане - чесно заробленне, майно конфіскували, а колішнього держслужбовця розстріляли! все просто
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    чому так люблять усе розслідувати, а шо тут розслідувати?! за день не довів шо усе шо на родину записане - чесно заробленне, майно конфіскували, а колішнього держслужбовця розстріляли! все просто
    Щоб так робити - яйця треба мати. Он, Коломойський з Філатовим та Корбаном у Дніпрі десь таким шляхом і йдуть. В результаті, на Коломойського вже завели справу у СК паРаші, на Філатова та Корбана готували замах (та, мабуть, вже й не один).
    Пророк

Как быть с Донбассом?

Алексей ДАНИЛОВ, мэр Луганска (1994–1997), глава Луганской областной государственной администрации (2005), народный депутат Украины V созыва:

Существует понятие — лицо без гражданства. Преступников, нанятых донбасской псевдоэлитой на деньги, украденные у народа, нужно лишать украинского гражданства, причем как кукловодов, так и исполнителей. Могут ли люди носить в кармане паспорт, если отрицают сам факт существования Украины как государства? Многим было бы полезно оказаться лицом без гражданства. Механизм очень действенный!
    kavapoltava

Я просто ахреневаю... Порошенко дав право терористам ще 72 години спокійно, як в тирі отстрілювати наших вояків... просто немає слів... боже, який же наш нинішній президент всеж таки імпотент...
    Пророк

"Героические" защитники в/ч 3004 в Донецке:
    https://www.youtube.com/watch?v=AmaRcDNnu8Y&t=120
    Гуру

Интервью Турчинова:

Александр Турчинов: Теперь уже можно говорить…
+ Ответить в теме