Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24807Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 30 из 1357
Показано с 291 по 300 из 13561.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Падлюки. Все цілеспрямовано йде до того, що російська армія посуне на Україну. На цю ідею працювала і працює верхівка влади Януковича. Багато запроданців успішно приготували підгрунтя всередині країни. Вся брехня Чуркіна, Лаврова та ін. - лише затягування часу. Маски буде зірвано, і загарбнику вже не потрібні будуть ніякі виправдання. Час, коли можна було якось запобігти вторгненню спливає. Шансів зупинити відкрите вторгнення дуже мало.
    Какой же путлер, всё таки, больной! Оккупировать Донецкую и Луганскую область он, конечно, сможет. А дальше что? Сделает из них ещё одну Южную Осетию? Так бабки всё равно давать придётся, не смогут они быть на самообеспечении. Так даже на Крым бабок не хватает (в минэкономики РФ гадали, то ли остальным регионам бюджет урезать, то ли дефицит бюджета увеличивать). А дефицит бюджета в рашке и так уже 2 года подряд. А если США и ЕС не откажутся от обещаний и введут-таки эконом-санкции? Да паРаше тогда за пару лет полный пи%дец придёт.

bvn
    йог на танке

я теж у цьому переконаний.
    Як би це мовити... Думаю, що з’їсти здатні, але зубів не мало зламають... буде багато крові. Сподіваюсь, що НАТО таки вмішаєтся, але швидше за все буде чекати, доки путлер ослабне, ламаючи зуби об нас... сумно все це :(
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Я якось вже давно це зрозумів, сиджу тут псіхую, а зробити нічого неможу... Мені оце затягування часу нашою владою... Шансів зупинити немає, але від дій влади залежало де пройде лінія фронту. Якби почали діяти в перші дні, коли в Криму почали з’являтися зелені чоловічки, то можливо до материка справ б і не дійшла взагалі. Будемо ще сидіти чекати перемовин, проводити якісь дивні АТО, мріяти про санкції і т. п., то лінія фронту буде десь під Києвом... :(
    Зараз, наскільки я розумію, ніхто не сидить і перемовин не чекає. Підготовка до АТО йде повним ходом. Але, все одно, потребує деякого часу. А ось коли АТО проводити без ретельної підготовки, то вони й стаються такими "дивними", як вчора
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Зараз, наскільки я розумію, ніхто не сидить і перемовин не чекає. Підготовка до АТО йде повним ходом. Але, все одно, потребує деякого часу. А ось коли АТО проводити без ретельної підготовки, то вони й стаються такими "дивними", як вчора
    Не уважно мене читаєте... Я пишу про АТО, як про дії які робити вже не потрібно... Це вже вторгнення Россії, потрібно вводити надзвичайний стан і проводити військові операції. Так це розв’язати війну... але в цьому й задум путлера... чим довше ми будемо боятися ровз’язати війну, тим далі він пройде без значного спротиву... Почали б в Криму, можливо там би все й закінчилося... Що там казали про позор та війну?
    Пророк

Як би це мовити... Думаю, що з’їсти здатні, але зубів не мало зламають... буде багато крові. Сподіваюсь, що НАТО таки вмішаєтся, але швидше за все буде чекати, доки путлер ослабне, ламаючи зуби об нас... сумно все це :(
    Шкода Вас розчаровувати, але, боюсь, у відкритому бою ми рашці не суперник. І затримана диверсійна група, яка ставила маркери на об'єкти нашої ППО на Херсонщині, цьому ще одне підтвердження. Одну групу затримали, а чи вона одна була? Скоріш за все, ні. І вторгнення розпочнеться не танковою навалою через "рів Тарути", а ударом з повітря по об'єктах ППО, потім, при повному контролі повітряного простору, в тилу наших військ висадять десанти. А вже потім, коли десанти будуть шматувати наші тили, основні сили з кількох напрямів за лічені години вклиняться в нашу оборону, візьмуть наші війська в "котли" і меншість знищать, а більша частина просто тихо складе зброю через безперспективність оборони і під загрозою повного знищення.
    Тролль поганый

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    это я к тому, что хорош пургу нести. вы похожи на тех кто сейчас под радой покрышки жжёт
    ну и пусть похож. абы Вам нравилось.....
    Пророк

Ответ Сообщение от Brest Посмотреть сообщение
    ну и пусть похож. абы Вам нравилось.....
    понимаете, я к человеческой глупости привычный, идиотов вижу каждый день (не принимайте это на свой счёт), а неокрепшие умы очень легко поддаются на подобные заявления и подвержены панике. не нужно паниковать. паниковать нужно будет когда... если! если "расейские вайска" займут обраду или горисполком. пока нужно не паниковать, это в первую очередь
    Пророк

Не уважно мене читаєте... Я пишу про АТО, як про дії які робити вже не потрібно... Це вже вторгнення Россії, потрібно вводити надзвичайний стан і проводити військові операції. Так це розв’язати війну... але в цьому й задум путлера... чим довше ми будемо боятися ровз’язати війну, тим далі він пройде без значного спротиву... Почали б в Криму, можливо там би все й закінчилося... Що там казали про позор та війну?
    Те, що зараз готується на Сході - де-факто і є військова операція. А називають її АТО, тому що введення надзвичайного стану автоматично (згідно законодавства) відміняє вибори президента. Цього ж допустити не можна. І не тільки тому, що комусь дуже кортить сісти в президентське крісло (хоча і цей мотив, скоріш за все має неабияку вагу), але й тому, що кредит МВФ буде надаватися лише постійному уряду, який буде сформований новим президентом. А майже всі інші програми фінансової допомоги Україні (не кажучи вже про приватні інвестиції) підуть лише після того, як пройде перший транш від МВФ. Так що, формального введення надзвичайного стану влада буде усіляко уникати.
    Odo
    -

написано з Російського IP (445038 Togliatti, Russia).
    чістакровнаго рускаго бідолагу заблоковано за расизм.
    Унтер1 - Вєлікіє лукі.
    Гм... доволі цікава у нього українська, явно не з гугл-транслейта, розмовна.
    Пророк

Ответ Сообщение от акелла Посмотреть сообщение
    Да он как раз ошибок не совершает,никогда.Кто вас кормить будет без Донецка и Донбасса? Еще месяц и каннибализм начнется. Думаете в Европу пустят? А смысл? Там места по мойки сортиров заняты прибалтами давно. Там в Европах нищета уже лет как 5. А про санкции не смешите... кишка тонка у ЕС,нет у них яиц...педики там все давно
    ждите, никуда не уходите, щас вас забанят
+ Ответить в теме
Страница 30 из 1357