Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 299 из 1348
Показано с 2,981 по 2,990 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Та до чого ці розмови і перемир'я, коли там по нашим хлопцях ведуть вогонь, а вони і відповісти не можуть. Треба задавити цю погань, а не ручкатись з ними.
    Буквально декілька днів тому Стрелков жалівся, що їм хана і тут будь-ласка - зберіться с силами, обкопайтесь, підмогу з рф отримайте, а ми покищо невідомо кого с ким переговори попереговорюєм.

з.і. зате вибори в один тур.

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Та до чого ці розмови і перемир'я, коли там по нашим хлопцях ведуть вогонь, а вони і відповісти не можуть. Треба задавити цю погань, а не ручкатись з ними.
    Політика - куди більш ефективний засіб вирішення геополітичних проблем, аніж військова сила. Про ККД та збережені життя патріотів я вже й не кажу.

"Путин предложил СФ отменить разрешение на использование ВС на Украине"

По словам пресс-секретаря главы государства, это сделано для нормализации обстановки и урегулирования ситуации в восточных регионах Украины.

МОСКВА, 24 июн — РИА Новости. Президент РФ Владимир Путин во вторник до отлета в Вену с официальным визитом направил в Совет Федерации на имя председателя Валентины Матвиенко письмо, где внес предложение об отмене постановления СФ "об использовании Вооруженных сил РФ на территории Украины", сообщил пресс-секретарь главы государства Дмитрий Песков.

По его словам, это сделано "в целях нормализации обстановки и урегулирования ситуации в восточных регионах Украины, а также в связи с началом трехсторонних переговоров по данному вопросу".

Вопрос об отзыве согласия на использование вооруженных сил России на Украине будет рассмотрен Советом Федерации на заседании 25 июня."

http://ria.ru/politics/20140624/1013...#ixzz35YFHmiEa

Одна команда путлера (наприклад, справді перекрити кордон з російського боку і припинити постачання зброї та боєприпасів) зробить для розгрому сепаратистів більше, ніж усі аеромобільні бригади України, разом узяті. І при цьому будуть збережені життя і здоров'я тисяч вояків.
    Пророк

infospacer, це якийсь інфантилізм. яка дитяча радість - Путін звернувся до Ради Федерації...
    та в Крим він вводив війська без РАди Федерації, і це йому не завадило. зараз він каже, що на Долбасі взагалі москалів нема.
    будуть далі діяти диверсанти, більше того - Порох це й віддасть їм звільнені території.

скажіть краще:
    - чому не встановлено контроль над кордоном? і чому постійно йде брехня, що встановлено? і які з цього факту будуть висновки, взагалі?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    скажіть краще:
    - чому не встановлено контроль над кордоном? і чому постійно йде брехня, що встановлено? і які з цього факту будуть висновки, взагалі?
    Ну я ж уже писав: просто не встигли. Це не комп'ютерна гра, на справжній війні не завжди вдається здійсніти бажане, та ще й у потрібні строки:
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Українські війська зараз взагалі не роблять ніяких активних дій, бо таким є прямий наказ Верховного Головнокомандувача. Судячи з усього, розмови про те, що "мирний план" почнуть втілювати після закриття кордону - були лише балачками. "Мирний план" повинен був діяти перед підписанням Угоди про асоціацію і Днем Конституції. Спочатку говорили, про 10 днів. Потім, коли з кордоном питання вирішити не вдалося - термін скоротили до тижня. А коли і за тиждень до вирішальної дати кордон під контроль взяти не змогли (ну, не все і завжди на війні вдається, особливо, з такою армією) - оголосили про "вогневий контроль"
    Брехня про встановлення контролю над кордоном може бути з двох причин:
    1. Від влади - щоб заспокоїти народ
    2. Від силовиків - бо отримали наказ відновити кордон до 17-20 червня, але не вдалося. Тепер намагаються приховати або хоча б пом'якшити свою невдачу.

Про висновки не зовсім зрозумів. З чого висновки: з наявності дірок у кордоні чи з намагань приховати це? І хто, по-Вашому, робитиме ці висновки?
    bvn
    йог на танке

Кому? Бородаю? Він росіянин - що йому можна тут дати?
    Він представник інтересів... Хіба після перемовин, певні бонуси отримують перемовники, а не ті, чиї інтереси вони представляють?
    Що можуть дати - як в наведенному вище відео з Пашинським сказав Сергій Висоцький, можуть дати такий собі "статус кво"... про де факто і де юре... Мені такі результати перемовин не до вподоби... хоча звісно з аргументами Пашинського теж важко сперечатися... про дописувачів... хоч і образливо, щодо "осіб чоловічої статі", а доля правди таки є... тим не менш я відношу себе до тої когорти, яка розглядає тільки варіант перемоги і ніяких статсусів кво для терористів, тим більше, що ніякої стіни де факто не буде... і буде дуже важко прогнозувати стабільність в інших областях через півроку-рік.

Політика - куди більш ефективний засіб вирішення геополітичних проблем, аніж військова сила. Про ККД та збережені життя патріотів я вже й не кажу.
    Політика, ІМХО, це завжди компроміс. До того ж не думаю, що зараз у України дуже сильна позиція для перемовин.

Одна команда путлера (наприклад, справді перекрити кордон з російського боку і припинити постачання зброї та боєприпасів) зробить для розгрому сепаратистів більше, ніж усі аеромобільні бригади України, разом узяті. І при цьому будуть збережені життя і здоров'я тисяч вояків.
    Але що може змусити його дати цю команду? І навіть, якщо справді прищимили хвоста, то чи це вирішення проблеми, а не її відтермінування?
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Політика, ІМХО, це завжди компроміс. До того ж не думаю, що зараз у України дуже сильна позиція для перемовин.
    Але що може змусити його дати цю команду? І навіть, якщо справді прищимили хвоста, то чи це вирішення проблеми, а не її відтермінування?
    Перш за все, нам варто зрозуміти, що не донецькі бойовики - наша головна проблема. Наша головна проблема - політика Росії. Ми можемо винищувати найманців і сепаратистів сотнями і тисячами, втрачаючи при цьому сотні і тисячи життів своїх вояків - і все одно у паРаші вистачить грошей, людей та зброї, щоб РОКАМИ не давати нам спокійного життя. Мусимо бути реалістами і визнати, що сили нерівні і, якщо покладатися лише на силу - може, ми й отримаємо колись, нарешті, перемогу - але чи не стане вона "пірровою"? Тим більше, що наші друзі з Заходу підтримують нас у справі відновлення миру, але їм начхати на наші територіальні втрати і нашу гідність. Їх цілі - це швидкий мир за невеликі гроші. Якщо ми будемо занадто часто "ставати в позу" і вимагати не просто миру і перемоги, але неодмінно такого миру і перемоги, щоб потішили нашу гордість - ми можемо втратити підтримку (повністю або частково). І от тоді, залишившись з паРашею сам на сам, ми вже будемо думати не про якість нашої перемоги, а про елементарне виживання України, як країни, та українців - як народу.
    Пророк

"Путин предложил СФ отменить разрешение на использование ВС на Украине"

По словам пресс-секретаря главы государства, это сделано для нормализации обстановки и урегулирования ситуации в восточных регионах Украины.

МОСКВА, 24 июн — РИА Новости. Президент РФ Владимир Путин во вторник до отлета в Вену с официальным визитом направил в Совет Федерации на имя председателя Валентины Матвиенко письмо, где внес предложение об отмене постановления СФ "об использовании Вооруженных сил РФ на территории Украины", сообщил пресс-секретарь главы государства Дмитрий Песков.

По его словам, это сделано "в целях нормализации обстановки и урегулирования ситуации в восточных регионах Украины, а также в связи с началом трехсторонних переговоров по данному вопросу".

Вопрос об отзыве согласия на использование вооруженных сил России на Украине будет рассмотрен Советом Федерации на заседании 25 июня."

http://ria.ru/politics/20140624/1013...#ixzz35YFHmiEa

короче, мир на домбаси в обмен на Крым. пиздец!
    bvn
    йог на танке

В принцпі все розумію і можу погодитись з усим, тільки з невеликою поправкою:
    Мусимо бути реалістами
    Не тільки тоді коли мусимо визнавати прикрість реалій сьогодення, а непогано б бути ще й реалістами, даючи передвиборчі обіцянки...

Саме прикре, що нема чим його "наказати" за популізм... на наступних виборах не голосувати, так я й на цих не голосував... мабуть, як з Рашкою, перестану купувати Рошен

PS: Чи може Майдан 3.0? Якщо буде, то швидше за все, я буду його активним учасником...
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    короче, мир на домбаси в обмен на Крым. пиздец!
    Ну, так эта мысль уже проскальзывала. Но с трудом в неё верится, потому как "ОСТРОВ Крым" плюс клеймо "сливальщика Донбасса" путлера вряд ли устроят. Так что, думаю, он сейчас сам толком не знает, к чему стремиться и берёт "оперативную паузу"...

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    В принцпі все розумію і можу погодитись з усим, тільки з невеликою поправкою:

Не тільки тоді коли мусимо визнавати прикрість реалій сьогодення, а непогано б бути ще й реалістами, даючи передвиборчі обіцянки...
    Непогано також бути реалістами, ці обіцянки слухаючи...

А взагалі - я з самого початку президентських перегонів писав, що Порошенко - не воїн, а політик. А значить і проблеми він буде намагатися вирішувати так, як вміє це краще всього - тобто, домовляючись...
    Пророк

... просто не встигли.
    неправда: кордон залишається відкритим зараз, і заходів з закриття немає. тобто ситуація не зміниться до 27-го. та й після.

Брехня про встановлення контролю над кордоном може бути з двох причин:
    1. Від влади - щоб заспокоїти народ
    2. Від силовиків - бо отримали наказ відновити кордон до 17-20 червня, але не вдалося. Тепер намагаються приховати або хоча б пом'якшити свою невдачу.
    і що, заспокоїли? приховали?... ні, просто показали себе брехунами та імпотентами.
    щодо не вдалося: Бородай вчора на переговорах сказав, що до 27 червня переміщень військ бути не повинно (див. відео). Порошенко, як бачимо, слухається.

Про висновки не зовсім зрозумів. З чого висновки: з наявності дірок у кордоні чи з намагань приховати це? І хто, по-Вашому, робитиме ці висновки?
    Порошенко робити висновки не здатен, він по шоколаду. хоча б ви....
    з дірок - це означає, що потік диверсантів і зброї триватие. нема заперечень?
    з брехні - ця влада втрачає авторитет всередині країни, на міжнародній арені і стає смішною в очах ворога. вся наша державна машина слабша за Царьова.
    якщо копнути глибше, то це просто капітулянтство, гірше за події 1918=21 рр.: некомпетентність і зрадництво з боку державного керівництва.
    навколо вистачає розумних людей, які покроково розповідають, що відбувається і що буде далі. Хоча б Саакашвілі. і навіть я, даруйте - бо я бачив конфлікт в Грузії. Кремль скрізь діє однаково.
    Зараз Кремль вважає, що пташка у нього в пазурях, і він гратиме нею, як схоче. і так воно і є, на жаль. Порох здох; тепер він тягтиме за собою на дно і державу Україна.
    при чому йому вистачило 2 тижнів. країною ВЖЕ керує Медведчук.
+ Ответить в теме