Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24714Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 297 из 1348
Показано с 2,961 по 2,970 из 13473.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

та да, я наївна людина. правда, із дипломатичним, і з військовим досвідом.
    я не буду сперечатись, а лише скажу, що для вірних висновків потрібно грунтуватися на правдивих даних. я от про що:
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Порошенко не веде переговорів з терористами, бо: а) Медведчук, Царьов і Бородай поки що не названі терористами рішенням суда
    - ДНР визнана терористичною організацією рішенням Генпрокуратури України, а самого Бородая сьогодня було вирішено заарештувати за рішенням суду.
    Генпрокуратура України визнала самопроголошені Донецьку народну республіку (ДНР) і Луганську народну республіку (ЛНР) терористичними організаціями. Про це в п’ятницю заявив перший заступник генпрокурора Микола Голомша в ефірі 5 каналу
    http://zik.ua/ua/news/2014/05/16/gpu...tsiyamy_488745
    Шевченківським районним судом Києва задоволено ініційовані та погоджені Генеральною прокуратурою України клопотання щодо надання дозволів на затримання низку самопроголошених «високопосадовців» ДНР та ЛНР для розгляду питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Про це повідомили у прес-службі ГПУ. Загалом мова йде про обрання вказаної міри запобіжного заходу 11 представникам так званих «республік»: «Прем’єр – міністру ДНР» Олександру Бородаю
    http://www.pohlyad.com/news/n/52366
    тобто - маємо переговори від імені президента України х лідером терористичної організації, щоб ви там не казали.
    Порошенко не казав, що кордон перекрито, це наше МО ляпнуло, бо треба було до 20-го це зробити, схоже. Ну, і так би мовити, не зробив - так хоч відзвітую. Генерали ж практично всі ті ж, бюрократично "підковані"...
    неправда. я сам це чув позавчора у йього телевернення, можете послухати. правда, він сказав МАЙЖЕ перекрито, але це нічого не міняє.
    там ще було стільки пафосу...
    "Збройні сили завершили масштабну військову операцію в новітній історії країни. Армія взяла під вогневий контроль і встановила режим оборони майже по всій лінії державного кордону з Росією в Луганській і Донецькій областях.
    так ніби йдеться про взяття Берліну.
    ось, перші слова.

і якщо військові йому брешуть, а він це ретранслює, то значить, його влаштовує такий стан речей.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    та да, я наївна людина. правда, із дипломатичним, і з військовим досвідом.
    я не буду сперечатись, а лише скажу, що для вірних висновків потребно грунтуватися на правдивих даних. я от про що:

- ДНР визнана терористичною організацією рішенням Генпрокуратури України, а самого Бородая сьогодня було вирішено заарештувати за рішенням суду. http://www.pohlyad.com/news/n/52366
    Напевне, тому й не видно його на світлинах поруч з Медведчуком, Царьовим та Шуфричем...

неправда. я сам це чув позавчора у йього телевернення, можете послухати. правда, він сказав МАЙЖЕ перекрито, але це нічого не міняє.
    там ще було стільки пафосу...
    так ніби йдеться про взяття Берліну.
    ось, перші слова.
    https://www.youtube.com/watch?v=Tl5EOMh9dFk
    і якщо військові йому брешуть, а він це ретранслює, то значить, його влаштовує такий стан речей.
    Це для нас з Вами це МАЙЖЕ те саме, а для політика - можливість відступу від своїх слів під досить дієвою "відмазкою"... "The Devil is in the detail"...

А щодо пафосу - так, є у нашого нового керманича така слабкість. Але в умовах війни це інколи корисно. Згадайте, хоча б, Левітана...
    Пророк

Миниатюры Миниатюры photo_52050.JPG  
    Пророк

Анатолій Гриценко
    33 мин. ·

Тайное становится явным?

"В этих переговорах также принимают участие Виктор Медведчук и Нестор Шуфрич, которые в течении всего последнего периода по поручению президента Украины и в координации с российской стороной осуществляли посредническую миссию для того, чтобы сегодняшняя встреча здесь состоялась", - сказал Зурабов.

для цікавих - відео. це більше схоже на підписання акту капітуляції.

на останньому відео виступає Бородай. але заступнику Адміністрації Президента України Чалому повилазило, і він його не побачив:
    КИЇВ. 23 червня. УНН. Під час сьогоднішніх переговорів в Донецьку не були присутні ті, кого українська влада вважає злочинцями та терористами. Про це в ефірі "Свободи слова" на телеканалі "ICTV" сказав заступник голови Адміністрації президента України Валерій Чалий, передає УНН.

Журналісти під час прямого ефіру попросили Чалого прокоментувати присутність на переговорах терористів та злочинців.

"Я не бачив під час сьогоднішніх переговорах тих, про кого ви сказали.
    А якщо якісь сторони їх залучають, то питання лише в тому, чому на сьогодні немає єдиного легітимного представництва від сходу України як в парламенті України, так і на місцевому рівні", - відповів на це Чалий.
    "Стосовно того, що надалі буде на сході, то ніхто з нас цього не знає. Позиція президента чітка: ніякого компромісу стосовно суверенітету, територіальної цілісності України не може бути", - сказав він.
    хто мені писав, що диявол у деталях? зверніть увагу на деталі. на прапор на стіні. на те, як подані переговори, як названі учасники: представитель Донецкой нр, представитель Луганской нр, представители России, Украині и ОБСЕ.
    це ж тільки молдовани ніколи не допускали, щоб придністровську братію називали ПМР, а хахлам - представнику президетна - пофігу, правда?
    гидко. мерзотники. ці державні діячі не гідні простим громадянам України двері відчиняти.
    тьху.
    Пророк

Миниатюры Миниатюры 1402344530-63d87ebc8954bd74016e64fff5195b78.PNG  
    Пророк

https://pbs.twimg.com/media/Bq1RsjACQAE_3cu.png
    С чем у автора солидарен: "Терпеть не могу политику". Моё любимое выражение о политиках: "Не каждый может взять власть в свои руки - некоторые брезгуют..."

Но суть политики не меняется от того, нравится она нам, или нет. Ещё в начале апреля я писал:
    У президента України в найближчий час завдання надскладне - крутитися, наче вуж на пательні, щоб задовольнити інтереси Заходу, різних регіонів України, різних соціальних груп - і все це, по можливості, без явних конфліктів і не втрачаючи основного курсу розвитку країни на демократизацію та підвищення рівня життя.
    http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post334376

Вот то, что мы сейчас наблюдаем - и есть то самое "кручение", которое и является сутью современной европейской политики.

для цікавих - відео. це більше схоже на підписання акту капітуляції.

http://www.youtube.com/watch?v=1O1CK...be&app=desktop
    Поживём - увидим...
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    ... крутитися, наче вуж на пательні, щоб задовольнити інтереси Заходу, різних регіонів України, різних соціальних груп - і все це, по можливості, без явних конфліктів і не втрачаючи основного курсу розвитку країни на демократизацію та підвищення рівня життя.

Вот то, что мы сейчас наблюдаем - и есть то самое "кручение", которое и является сутью современной европейской политики....
    Нєєєєєєєє.... може, він Ваші інтереси задовольняє? чи мої? він задовольняє інтереси банди, Путіна, Бородая і Медведчука.
    він зробив свій вибір - для українців, які його обрали, він ляпає язиком, а для ворогів України - діє, і дуже ефективно. вбиває патріотів і покриває злочинців.
    не думав я, що після Януковича Україною керуватиме Медведчук...
    Гуру

ох, ця фраза про диявола і дрібниці - весь вечір вона мені на очі портрапляє:

Sail Revolution²º¹⁴
    сьогодні о 10:44
    Диявол у дрібницях
    ================
    Силовиків не призначено. Навколо АП з'явився паркан. Медведчук ходить туди (гірше, що його приймають). Рошен не продано. 5-й канал не продано (незважаючи на зауваження Еврокомісії). У Харкові цинічно і немилосердно побили активістів Евромайдану. Менти охороняють ватників у Печечерській Лаврі. Аваков швидко затримав активістів, що виявили неповагу до амбасади РФ, але й досі не заарештовано винуватців у вбивствах на Майдані.
    Наразі дайте відповідь, з ким легше домовитися цій владі - з Путіним чи з вами... Для мене відповідь очевидна.
    З.І. Послухавши нову Першу Леді України, я побачив "Віталія Кличка". Не можна так знущатися з себе і з мови. В нас же ж і справді ніхто не змушує говорити українською.

А це думка Саакашвілі щодо того, що відбувається. І мені вона здалася слушною

Mikheil Saakashvili
    5 хв ·
    Конфликт на Юго-Востоке похож как две капли воды на войну в Абхазии 1992-1993 годов.
    Тогда Шеварднадзе подписал 3 соглашения по перемирию, и каждый раз Россия использовала это для перегруппировки сил и охвата новых территорий. Объявляя о перемирии сегодня, Путин, скорее всего, ставит перед собой 3 задачи: первоочередная задача - избежать секторальные санкции со стороны Запада, которые были бы неминуемы, если бы сейчас не было достигнуто соглашение. Вторая - Путину удалось создать новые субъекты в виде бандитов из ДНР, что позволит в будущем ссылаться на конфликт между Украиной и ДНР, а не Украиной и Россией; и третья - попытаться снизить бдительность украинского правительства, секретно усилить бандитов для нанесения решающего удара и выдворения украинских войск из Донецка и Луганска.
    Уверен, что руководство Украины имеет достаточно опыта, чтобы проанализировать все возможные риски и не дать Путину осуществить план по дальнейшему расчленению и подрыву государства.
    Пророк

хто мені писав, що диявол у деталях? зверніть увагу на деталі. на прапор на стіні. на те, як подані переговори, як названі учасники: представитель Донецкой нр, представитель Луганской нр, представители России, Украині и ОБСЕ.
    це ж тільки молдовани ніколи не допускали, щоб придністровську братію називали ПМР, а хахлам - представнику президетна - пофігу, правда?
    гидко. мерзотники. ці державні діячі не гідні простим громадянам України двері відчиняти.
    тьху.
    7 червня Зурабов "обтікав", дивлячись, як всі іноземні гості (включаючи Лукашенка та прем'єр-міністра Казахстану) у Верховній Раді стоячи вітали слова Порошенка про те, що "Крим був, є і буде українським". Тепер прийшла черга Кучми "обтікати" (за Порошенка), домовляючись про щось із сепаратистами та зрадниками під флагом ДНР. Така вона, політика...

Нєєєєєєєє.... може, він Ваші інтереси задовольняє? чи мої? він задовольняє інтереси банди, Путіна, Бородая і Медведчука.
    він зробив свій вибір - для українців, які його обрали, він ляпає язиком, а для ворогів України - діє, і дуже ефективно. вбиває патріотів і покриває злочинців.
    не думав я, що після Януковича Україною керуватиме Медведчук...
    Процес мені також багато в чому не до вподоби. Але все ж чекаємо НАЙГОЛОВНІШОГО результату: мир для України без подальших людських та територіальних втрат. В усякому разі, поки АТО ніхто не відміняв, поки ряди "Донбасу" та "Азову" поповнюються добровольцями, поки розформувати "Айдар" не дають, попри не надто високу його керованість - надії я не втрачаю.
    А якщо справді буде зрада - то не врятують президента ніякі паркани навколо АП. Бо Україна вже інша. І, сподіваюсь - краща!
    Пророк

infospacer, ви що, не розумієте, що "Крим був, є і буде українським" - це бла-бла-бла, а переговори з терористами, під їхнім прапором, у принизливих умовах - це дії, які мають результат?
    і це зовсім не "мир для України без подальших людських та територіальних втрат" - це війна і нові втрати.
    навіть якщо це капітуляція, все одно - війна і нові втрати.

Нова президентська влада за 2 тижні показала, що вона повністю стоїть на брехні.
    і не треба казати, що всяка політика - це брехня. політика - це хитрощі, а не готовність знищити свою країну на догоду х-лу.

завтра будуть заяви Свободи, Громадянської позиції, Прапвого сектора, Радикальної партії, можливо навіть Батьківщини.
    Слідом за цим Порошенко почне спиратись в Парламенті на уламки Партії регіонів. на Медведчка і Шуфрича. уже спирається - не на патріотів же йому спиратись, насправді!
    така логіка його президенства і його погляд на світ, розвиток подій вже не залежить від його смикання.
+ Ответить в теме