Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 294 из 1348
Показано с 2,931 по 2,940 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Пророк

Enter, "Сепаратисты на КПП Должанский после боя потребляют вискарь". Виходить Должанський Україне не контролює.
    96 (!!!) прикордонників з ПП Ізварине сепаратори вибили в Росію, де їх інтерновано, і, мабуть, вони стали заручниками. Ізварине Україна теж не контролює.
    між тим Президент вчора заявив, що українські війська контролюють кордон.

в такий ситуації очевидно, що хтось п-дить. або наша погранслужба і записи на відео, або вищезгаданий Президент.

минуло півтори доби припинення вогню. за цей час сепаратори знову прорвали кордон і збили вертоліт аж у Харківській області.

цікаво, скільки бойовиків УЖЕ склали зброю. чомусь мені здається, що 0.
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Думається мені таке, що Петро Олексійович задумав щось на день Конституції.
    я навіть маю припущення, що саме: він ПРОДОВЖИТЬ припинення вогню, і знайде для цього купу відмазок. перед тим він спробує провести в Раді амністію для бандитів (і мабуть проведе), замутить круглий стіл і почне переговори з дияволом, начхавши на збройні сили і на думку українців.

чого він НЕ зробить, так це не продасть бізнес.

дуже хочу помилятись.
    Пивовар

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я навіть маю припущення, що саме: він ПРОДОВЖИТЬ припинення вогню, і знайде для цього купу відмазок. перед тим він спробує провести в Раді амністію для бандитів (і мабуть проведе), замутить круглий стіл і почне переговори з дияволом, начхавши на збройні сили і на думку українців.
    Victorious, він прямо про це сказав:
    В ближайшие дни Верховной Раде я предложу принять закон о непривлечении к уголовной ответственности тех членов незаконных вооруженных формирований, которые не убивали мирных жителей и украинских воинов. Тех, кто в сжатые сроки сложат оружие. А сделать это должен каждый, кто незаконно взял его в руки.
    http://news.liga.net/news/politics/2...nogo_plana.htm

Круглий стіл мутить тарута
    В Донецке может пройти круглый стол по урегулированию конфликта в Донбассе с участием представителей России. Об этом на съезде Партии развития в Киеве заявил первый заместитель председателя Донецкой областной государственной администрации Сергея Таруты Андрей Николаенко, сообщают Новости Донбасса.
    "Мы не будем забегать вперед, но есть большие основания считать, что на следующей неделе мы сможем организовать круглый стол с участием Российской Федерации, но это уже будет в Донецке", - сказал он.
    http://news.liga.net/news/politics/2...hastiem_rf.htm

Пора їхати до Києва?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Victorious, дай боже, щоб ви глибоко помилялись.
    він прямо про це сказав
    Не хочу звертати уваги на єврейські корені нашого голови держави, але скажу таке, не було ще такої ситуації, з якої єврей не знайшов би достойного виходу. І тому ці заяви як на мене лише для відводу очей.
    Пророк

Sky, а як я цього хочу!
    яле ж для цього треба ворушитися.

я писав днів 10 тому, що варто перекроїті карту Донбасу - відрізати у Донецької і Луганської областей проукраїнські райони, виділити Маріуполь.
    журнал "Тиждень" обгрунтував це все, з картами.

адміністративно-терито*ріаль*ний переділ просто необхідний. Адже залишити в цих умовах райони, цілком лояльні до Києва, під контролем сил, які опиратимуться на підтримку анти*української більшості жителів Центрального Донбасу, означає передати і їх під контроль сепаратистів.
    Насамперед до складу Харківської області доречно було б включити десять слобожанських районів Луганської (включно з Новоайдарським) і три Донецької (Краснолиманський, Олександрівський і Слов’янський райони, а також міста обласного підпорядкування Красний Лиман і, після звільнення від терористів, Слов’янськ). У випадку останніх доцільність такого кроку визначається ще й необхідністю вивести зі складу непевного Донбасу та зосередити в межах однієї області основну частину Юзівської площі сланцевого газу (нині вона поділена між названими трьома районами півночі Донеччини та сусідніми – Харківщини в околицях Ізюма). Адже з успішністю її розробки компанією Shell пов’язані перспективи посилення енергетичної незалежності України від Москви. Території Донецької та Луганської областей, що могли б відійти до Харківської, охоплюють 18,5 тис. км² і мають 431 тис. жителів (зі Слов’янськом – 577 тис.).

Водночас слід визначитися із західними та південними районами Донеччини. Перші (Добропільський, Красноармійський та, можливо, Великоновосілківський), котрі так само мають україномовну більшість і порівняно лояльне ставлення до центральної влади й у котрих 25 травня безперешкодно відбулися президентські перегони, могли б бути включені до складу Дніпропетровської області (280 тис. жителів та 4,35 тис. км²). Другі (Маріуполь і прилеглі чотири-п’ять районів, у яких 25 травня вдалося провести вибори і які, хоч і меншою мірою порівняно з північними та західними, все-таки контрольовані силами АТО) можна було б виокремити в нову область. Вона була б не набагато меншою за Чернівецьку: 6,35 тис. км² із 680 тис. мешканців.
    http://tyzhden.ua/Politics/112054

для цього вже зараз треба ворушитись, створювати інформаційний фон. це не робиться.
    Пророк

Пивовар

Гепа вернулся
    Віче у Харкові: міліція застосувала силу, є постраждалі і затримані
    http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/22/7029795/
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Гепа вернулся
    Краще б він лікувався деінде, бажано за межами України.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Краще б він лікувався деінде, бажано за межами України.
    Ну чего так сразу. В наших пенитенциарных учреждениях система здравоохранения на хорошем уровне )
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Гепа вернулся
    Віче у Харкові: міліція застосувала силу, є постраждалі і затримані
    http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/22/7029795/
    Интересно, Аваков уже прокомментировал? Блядь... что-то в этом Харькове не туда... Вспомнилось Чутово...
+ Ответить в теме