Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 290 из 1348
Показано с 2,891 по 2,900 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    настроения такие же как на видео.
    И тут закономерно возникает вопрос: почему они бегут в области, контролируемые ужасной киевской фашистской бендеровской хунтой, а не Раиссеей, к которой они взывали благим матом. Благо граница прозрачная для российских террористов, танков и тп. Люди отсюда тем более легко попадут в милую Раиссею, там им дадут сладкий раиссейский статус беженцев, опять же они создадут милую картинку для каких-нибудь лайфньюс и их даже! увидят их родственники где-нибудь в Луганске или Донецке.

Офтоп:
    Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Хай Боже допоможе хлопцям!
    Перечислил.

модератор

В плен к террористам "Луганской республики" попала женщина-офицер: "Думаете, мне за это заплатят? Идея была, раз я сюда приехала"
    Пророк

ну що. ітогі падвєдьом. проміжні.
    Сили антитерористичної операції з п'ятниці, 20 червня, і до 27 червня припиняють бойові дії.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час спілкування з жителями Святогорська Донецької області, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
    За його словами, це робиться для того, щоб терористи могли скласти зброю, а ті, хто цього не зроблять, будуть знищені.
    Бойові дії будуть носити тільки характер відповіді, тобто якщо бойовики будуть нападати на наші сили, підкреслив президент.
    Він також заявив, що найближчим часом почнеться відновлення будинків, постраждалих під час боїв. Всі роботи з відновлення вестимуться за рахунок держави.

Українська правда
    перед тим була інформація про те, що
    В РНБО заявили, що в кордоні ще є дірки
    П'ятниця, 20 червня 2014, 13:59
    Рада національної безпеки та оборони не підтверджує інформацію Міноборони про повернення державного кордону під повний контроль українських силовиків.
    Про це на брифінгу повідомив речник інформцентру РНБО Володимир Чеповий, передає "Укрінформ".
    "Якби весь кордон був контрольований нашими військами, ми б цю новину дали найпершою, і це був би дійсно етап перемоги і переходу до чіткого плану, який оголосив Президент", - сказав він.
    карту вище давав Jedi Lee, я продублюю:

ще з сьогоднішніх повідомлень:
    По последней инфе, наши сами ушли из Ямполя и там уже снова "орлы" Гиркина. А теперь ответьте, НАХУЯ надо было ложить там ребят вчера??? Что это за циркотрагедия?
    про танки, які чешуть по українській території, ви вже знаєте.

у кого які будуть міркування з цього приводу,
    - як це можна назвати?
    - що робитимуть за цей тиждень, на вашу думку, терористи?
    - що робитиме Росія?
    - якими будуть наслідки для наший військ і їхній бойовий дух?
    Філософф

у кого які будуть міркування з цього приводу,
    Та які можуть бути думки. Рошен виконує побажання Путіна. Потірбно дати спокійно увійти в Україну російській техніці і нормально закріпитися. А то не дай бог українські патріоти завадять цьому плану.
    Постійний відвідувач

Сейчас нас Украину обвинят в агрессии в отношении РФ http://www.sledcom.ru/actual/405470/
    штатний скептик

Ответ Сообщение от Кто-то Посмотреть сообщение
    Сейчас нас Украину обвинят в агрессии в отношении РФ
    Отлично! Может, хоть тогда кто-то и здесь обратит внимание на ТАНКИ прущие оттуда? Я уже молчу об более мелком оружии.
    Banned

Ответ Сообщение от Kiry Посмотреть сообщение
    "Щоб перемогти ворога, потрібно знати ворога" не пам"ятаю хто казав.
    Сейчас врагу этого только и надо, это психологический такой фактор, как ассоциация с агрессором - очень деструктивное чувство на самом деле, из него, кстати, выплывают все эти стокгольмские синдромы...

Вот такой видос молдаване в Одноклассниках скинули:

О Чеченцах, нормальных!
    Зануда

План відносно тимчасового припинення наступу я можу зрозуміти. Тобто не підтримати, а зрозуміти як тактичний крок, на який потім буде можливість посилатися - мовляв, шанс був даний, хто не скористався я не винен. Впевнений, що т.з. тимчасове припинення вогню не триватиме ні 10, ні 7 ні навіть 3 дні. Від кількох годин до доби, я думаю.
    Але я бачу головне не в тому. Від початку відкритого конфлікту я не вірив і не маю віри зараз у те, що росія зупиниться, відведе військо тощо. План знищення нашої Батьківщини розроблявся не один рік, і зараз планомірно "продавлюється". Не без перепон, але реалізується. Путін ніколи не зупинить цей план. Ніякого припинення постачання зброї не відбудеться. Ніхто спецпризначенців назад до росії не забере.
    Наша Держава має готуватися до того, що всі колони військової техніки, які стоять під кордоном, будуть невдовзі тут.
    Вибачте за не досить оптимістичний прогноз, але як бачу.

Смерть російським окупантам! Слава Україні!
    Banned

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Путін ніколи не зупинить цей план.
    Я рекомендую, я это сделал, еще раз перечитать "Поколение П", Пелевин гениален, там очень много есть, просто дофигища!!!
    Кири пишет, что врага надо знать, какого врага? Какого врага надо знать? Кто враг, и почему он враг! И почему он не остановится...
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я рекомендую, я это сделал, еще раз перечитать "Поколение П", Пелевин гениален, там очень много есть, просто дофигища!!!
    Кири пишет, что врага надо знать, какого врага? Какого врага надо знать? Кто враг, и почему он враг! И почему он не остановится...
    Да, колись Поколение П здавалося фантастикою.

я дізнався реакцію ворога на пацифізм нашого поросяти.

ЄВРОМАЙДАН @euromaidan
    ДНР: У нас есть семь дней для дополнительного набора ополченцев, перегруппировки сил и приведения в порядок техники, которая у нас есть.
    Retweeted by Українська правда
    і реакцію друга:

через неделю под ружьё они поставят 200 000, и выстроив в первую шеренгу иконостасных баб с обосраными детьми, подпирая в жопу мобилизованых заградотрядами, попрут крёстным ходом на киевскую лавру..
    може все-таки, в когось є інші думки?
+ Ответить в теме