Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 240 из 1348
Показано с 2,391 по 2,400 из 13474.
    23q
    23-й участник

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    як показує статистика, полтавщину хоча б не догодовують (ба більше - вона перечисляє в бюджет вдічі більше, ніж отримує з нього), як наших кормільцев домбаських.
    кстати за статистику, можно подывытся статитстику по месяцам, например от 2004 до 2014????? а то я видел эту карту за один выдранный период.

Пророк

як показує статистика, полтавщину хоча б не догодовують (ба більше - вона перечисляє в бюджет вдічі більше, ніж отримує з нього), як наших кормільцев домбаських. шо не вкинь в ту шахту - тіки загуде. мільйон - мільйон. мільярд - мільярд. чорна діра.
    На Донбасі, крім збиткових шахт, є й могутня металургійна індустрія. Крім того, велике значення має інфраструктура (енергетична, транспортна). Якщо з розумом вкласти в регіон кошти на модернізацію та знайти ринки збуту для нової продукції - Донбас за порівняно невеликий час можна зробити з дотаційного досить прибутковим. Особливо доречно зайнятися цим зараз, коли світова економіка, нарешті, починає вибиратися з кризи.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    кстати за статистику, можно подывытся статитстику по месяцам, например от 2004 до 2014????? а то я видел эту карту за один выдранный период
    http://treasury.gov.ua/
    ніхто
    це просто моя особиста думка. я не депутат, не чиновник, не займаю керівних посад, і ніяких наслідків кромі розпаленого на форумі срача мої слова не мають:)
    земля - так, цінно. але і громадяни теж грають роль. ті, хто ці землі населяє. в першу чергу, звичайно, хай їдуть ті, хто тут себе почуває чужим, хоче жити в рашкє чи інших країнах. по-друге, потрібно провести референдум. їхні липові референдуми для мене не мають ніякої юридичної сили. я б повірила результатам всеукраїнського реферундуму щодо устрою україни (чи вважаєте ви шо україна має бути унітарною чи федеративною республікою). з міжнародними спостерігачами, все чесно і законно. подивитись результати. і назавжди закрити це питання. шоб ніяких голосів домбаса більне не чути (тим більше шо це голос автоматної черги)

як показує статистика, полтавщину хоча б не догодовують (ба більше - вона перечисляє в бюджет вдічі більше, ніж отримує з нього), як наших кормільцев домбаських. шо не вкинь в ту шахту - тіки загуде. мільйон - мільйон. мільярд - мільярд. чорна діра.

мародьори, убивці і бандіти є скрізь. але тільки там зерно ненависті упало в таку благодатну почву. на полтавщині, я впевнена, такого не могло б ніколи відбутися
    надеюсь, выводы сделали абсолютно все: и население и службы и даже сторонники федерализации. рубить попытки устраивать лугандоны нужно на корню.
    23q
    23-й участник

Ялина, шось шукав шукав, не нашел, сама не смотрела? или тебе достаточно было выдранного "правильного" периода который освещался в сми?
    Пророк

40 пропутинских наемников вернулись в Россию в одном рефрижераторе.

Пророк

та шоб в них там черги на кордоні з'явилися з такіх автівок
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    почему ж им в россию то не едется, там же их любят и ценят больше чем в Украине
    .......ляпнул языком кадр, который сам предпочитает "любить" родину на расстоянии в пару тысяч километров. А еще туда же - советы раздает....
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Ялина, шось шукав шукав, не нашел, сама не смотрела? или тебе достаточно было выдранного "правильного" периода который освещался в сми?
    мені да
    в бюджеті на 2014 рік дотацій вугільній промисловості виділили 12 млрд
    самій тільки вугільній!
    тобі цікаво - ти й шукай, чи на блюдечку подать, а ти ще подумаєш, чи вірити якимсь там "правильним" даним? сам шукай
    ввела пару ключових слів в гуглі, міліард аналітики повилазило. читай не хачу
    Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    .......ляпнул языком кадр, который сам предпочитает "любить" родину на расстоянии в пару тысяч километров. А еще туда же - советы раздает....
    я ж не здіймав Фіньскі флаги в Україні, не бігав зі зброєю по місту залякуючі мирне населення, не грабував банкі, супермаркети, не крічав яка огидна Україна і яка чудова Фінляндія і що Полтаву потрібно приєднати до Фінляндії?!

я зібрався і поїхав! і краще любити батьківщину знаходячись за тисячі кілометрів від неї, чим жити на батьківщини і ненавидити її!
+ Ответить в теме