Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24710Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1291 из 1346
Показано с 12,901 по 12,910 из 13456.
    Пророк

Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

співставність як у хорватів із сербами.або згадайти війну Фінляндиї проти СРСР чи В'єтнаму проти Китаю у 1978 (?) р.
    "якість управлінських кадрів (як державних, так і військових) - надто низька" - 100%, але це випливає з політичної волі. ці кадри розставляє Ложкін, а Ложкіна роставив Кремль. поки цього не поміняти, нічого не зміниться.
    якщо Гетьман покаже приклад, то і 70% населення підтягнеться.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    співставність як у хорватів із сербами.або згадайти війну Фінляндиї проти СРСР чи В'єтнаму проти Китаю у 1978 (?) р.
    Вважаю наведені приклади не зовсім вдалими. Адже
    1. Серби нанесли хорватам поразку. І відновити свій суверенітет над територією Сербської Країни хорватам вдалось лише тоді, коли втручання сербських збройних сил припинилось (подібної ситуації, власне, і ми зараз чекаємо на Донбасі). Поки серби були готові воювати на території Хорватії - ні про яку перемогу мова не йшла. Та й ресурси Сербії не настільки перевищували хорватські, наскільки ресурси РФ більші за наші.
    2. Фінляндія в результаті війни втратила території в районі Виборгу і в Карелії. Якщо вважати це за перемогу - то ми тоді вже перемогли... Та й подивився б я, чи вдалося б фінам хоча б наполовину так потріпати РККА, аби бої велись не в промерзлих фінських лісах та болотах, а у степах Донбасу...
    3. В'єтнам не переміг Китаю у 1979 році, китайці пішли самі. І, до речі - досі не зовсім зрозуміло, чому саме вони пішли. Додайте сюди ще й "невеличку" різницю у переможному воєнному досвіді в'єтнамської армії 78-79-рр. з дуже скромним (м'яко кажучи) досвідом наших теперішніх ЗСУ. Ну, і СРСР тоді дружив з В'єтнамом значно рішучіше і дієвіше, ніж ЄС і США зараз з нами.

якщо Гетьман покаже приклад, то і 70% населення підтягнеться.
    Дуже й дуже сумніваюсь.
    По-перше, Порох - не воїн, Порох - бізнесмен і "домовлянець". Кожному, як кажуть - своє.
    По-друге, а нахіба воно йому треба? Видно ж уже, що видатним політичним діячем, українським "де Голлем" він ставати не збирається, його цілі - значно скромніші. До речі, це співпадає з поточними політичними тенденціями на Заході. Там у політиці героїв теж не видно, обивателі обирають собі обивательських керманичів.
    Пророк

пристосуванець)
    добре, про це можна довго сперечатись. але вибір у нас невеликий: або пручатись, або здаватись. а якщо пручатись, то лінія поведінки мала б бути трохи іншою. і військова складова, можливо, навіть не головна. але обов'язкова.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...а что показать хотели? Или доказать? Кому лизнуть? Типа свободная страна или толерантное отношение к ЛГБТ? Кучка 3,14даров под охраной целой армии и это толерантность? ...гей-парады нужно проводить правильно! Сначала идет колонна АП, потом Кабмин, потом ВР, а потом уже все остальные.
    а чем тебе пидоры не угодили? мы должны быть толерантными, раз уже в европейское цивилизованное общество идем. Лично я не разу еще не видел пидара, и если увижу это на меня никак не подействует. Так что пусть проводят, или зацепляет тебя?
    Пророк

і військова складова, можливо, навіть не головна. але обов'язкова.
    Так, головна - економічна. Треба будувати міцну і багату державу. Військове - то вторинне. Навіть, якби в нас, наприклад, були армії Німеччини, Франції і Великобританії, разом узяті, то й тоді перемога на Донбасі військовим шляхом зараз була б далеко не легкою. Не кажучи вже про те, що те, що залишилося б від Донбасу після такої перемоги, мало б вельми сумнівну цінність, як на мене...
    Пророк

И сколько подобного дерьма советский строй раскидал по всем бывшим республикам.
    Изначально закладывалась система, в которой нет родины, предков, а есть "партия", "наше советское".
    И заводы так строили (двигатель собирали в Украине, а остальное - в России и Белоруссии..)

Говорят, Алексеев - "латвийский журналист"
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    мы должны быть толерантными,
    ...Я ни кому ничего не должен.

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    раз уже в европейское цивилизованное общество идем.
    ...то, что у них материальная культура на другом уровне или уровень жизни другой не говорит о том, что вся Европа является цивилизованным обществом. Я знаю Европу далеко не цивилизованной... А вы идите-идите...вас там "ждут"...таких не цивилизованных с "распростёртыми объятиями". Лично Мне не нужна ни Европа, ни Евросоюз...ни толерантность... Я люблю Украину, а то, что кто-то куда-то хочет-Мне похрену ...хотите...идиите... каждый найдёт то, что ищет...увидит то, что хочет видеть и услышит то, что хочет услышать... но только единицы узрят истинную суть происходящего, потому что имеют глаза и услышат, потому что имеют уши... ...и пожалуйста, не нужно здесь распинаться, что нет Украины без Европы и подобную хрень... Я вижу Украину без Европы и Раши- сильную, независимую и преуспевающую... говорить как? Не собираюсь... Здесь (poltavaforum) очень странно ведутся диалоги и кому-то что-то доказывать просто бессмысленно. Как-то так
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...Я ни кому ничего не должен.

...то, что у них материальная культура на другом уровне или уровень жизни другой не говорит о том, что вся Европа является цивилизованным обществом. Я знаю Европу далеко не цивилизованной... А вы идите-идите...вас там "ждут"...таких не цивилизованных с "распростёртыми объятиями". Лично Мне не нужна ни Европа, ни Евросоюз...ни толерантность... Я люблю Украину, а то, что кто-то куда-то хочет-Мне похрену ...хотите...идиите... каждый найдёт то, что ищет...увидит то, что хочет видеть и услышит то, что хочет услышать... но только единицы узрят истинную суть происходящего, потому что имеют глаза и услышат, потому что имеют уши... ...и пожалуйста, не нужно здесь распинаться, что нет Украины без Европы и подобную хрень... Я вижу Украину без Европы и Раши- сильную, независимую и преуспевающую... говорить как? Не собираюсь... Здесь (poltavaforum) очень странно ведутся диалоги и кому-то что-то доказывать просто бессмысленно. Как-то так
    одне діло бачити, а зовсім інше бути насправді
    Пророк

я не люблю Ставнійчучку, але вона написала про наших дебілів абсолютно точно.
    взагалі висловлені думки, що називається, оволодівають масами. якби я був за кордоном, мені було б цікаво, що буде далі, а так - стає моторошно. верхівка країни загнала себе в пастку, і тепер має або нарешті діяти в інтересах України, або робити, за словами Порошенка, "непопулярні кроки" і - далі сподіватись хіба що на втечу.
    ДЮНКЕРК НАШОЇ ВЛАДИ
    13 червня 2016, 15:25

... Сенат ухвалив резолюцію про поступове пом'якшення санкцій щодо Росії. Не дивлячись на те, що це – тільки політична позиція. Французький Уряд скоріш за все не погодиться на пропозицію членів Сенату. Але глава українського зовнішньополітичного відомства вже назвав цю подію "небезпечною" та натякнув на існування французьких політиків, які "годуються" росіянами.... Нагадаймо міністру, що в Сенаті Франції 348 депутатів, а за пом'якшення санкцій проголосувало 302. Невже Путін "годує" таку кількість французьких політиків?

Виблиснув "логікою" і голова Верховної Ради Андрій Парубій. У своєму дописі "А що би зараз зробив генерал де Голль?" на Українській Правді, пан спікер емоційно заявив, що "у 1940 році після нападу Вермахту світ об'єднався та став на захист Франції" (що не відповідає історичній дійсності). І тепер, замість вдячності – отака #зрада. Парубій ще раз нагадав французам, що Росія є "агресором, яка розв'язала війну у Європі та анексувала територію України".

Історичні аналогії, звичайно, є аргументом. Але тільки в тому випадку, коли використовуються в якості певного "дзеркала" нинішніх подій. Парубій, згадавши де Голля та напад гітлерівської Німеччини на Францію, глибоко не копав, і у дзеркало дивитись не став. Бо там насправді у згаданих ним подіях напрошуються зовсім інші історичні паралелі з сьогоднішнім днем.

...спікеру треба було згадати про те, що насправді Франція та Британія ще у 1939-му році самі оголосили війну Німеччині після того, як остання напала на Польщу. Щоправда, у військові дії вони не вступили. Але заявили про стан війни з гітлерівським режимом та розірвали з ним будь-які стосунки. Бо мали перед Польщею таке зобов'язання.

Тепер запитання: якщо б Польща раптом заявила, що не є об'єктом зовнішньої агресії, а проводить АТО?... Вірогідно, Франція та Британія з полегшенням утримались би від оголошення війни. Скоріше за все, так би воно і було, бо за рік до цих подій Франція та Британія відмовились допомогти Чехословаччині, не дивлячись на свої зобов'язання, прописані у "Мюнхенській угоді".

Отут прошу окремої уваги! Бо паралелі напрошуються просто трагічні. Як відомо, Гітлер спочатку анексував у Чехословаччини Судети (під приводом "утисків" судетських німців), потім – (разом із Польщею) – Тешинську область. Далі – більше. Під тиском Німеччини чехословацький уряд ухвалив рішення про надання автономії Словаччині, а потім – Прикарпатській Русі (сучасною мовою – провели децентралізацію із "особливим статусом"). Після чого Гітлер просто зайняв рештки території – Богемію та Моравію. Чемберлен, виступаючи в британському парламенті, пояснив відмову Англії та Франції від своїх зобов'язань перед Чехословаччиною тим, що вона начебто розпалась через "внутрішній конфлікт". Так буває, коли політики з якихось причин не можуть назвати речі своїми іменами.
    бог

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    одне діло бачити, а зовсім інше бути насправді
    ...корабль не тонет, когда он на воде, корабль тонет, когда вода в нём...не так важно, что происходит вокруг нас, важно, что происходит внутри нас.
+ Ответить в теме