Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1289 из 1348
Показано с 12,881 по 12,890 из 13474.
 1. #12881
  Offline
  Пророк

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  Ігор Лосєв
  Фронт за лінією фронту

  ...Вимагати виборів на окупованій частині Донбасу можна лише виходячи з тлумачення подій на Сході України як внутрішнього конфлікту. І до цього спричинився Порошенко, який не оголосив воєнного стану, не розірвав дипломатичних відносин із РФ, не закрив кордон. Саме політика офіційного Києва — «вранці воюємо, ввечері торгуємо», дуже слабкі санкції з боку України проти РФ — дає підстави нашим західним партнерам говорити про внутрішній конфлікт, а не про збройну агресію іноземної держави з окупацією території жертви агресії.
  А Мінськ-1 і Мінськ-2 — це фактично формула поступової повільної капітуляції України через визнання керованих Москвою протекторатів «ДНР»/«ЛНР» контролю Росії над Україною.
  Внаслідок мінських пасток Україна ще залишається державою, але з обмеженим суверенітетом, маріонетковим буферним утворенням між РФ і Європою.

  ВИМАГАТИ ВИБОРІВ НА ОКУПОВАНІЙ ЧАСТИНІ ДОНБАСУ МОЖНА ЛИШЕ ВИХОДЯЧИ З ТЛУМАЧЕННЯ ПОДІЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ ЯК ВНУТРІШНЬОГО КОНФЛІКТУ
  Це чудово розуміють люди, які воювали за Україну на Сході. Вони не хочуть, щоб їхню звитягу, їхні жертви знецінили й позбавили будь-якого сенсу. Вибори та особливий статус Донбасу (фактично тріумф Москви й сепаратистів) для них означають визнання поразки України у війні, але ці люди героїчно воювали й поразки їм ніхто не завдав.
  Реалізацію плану Путіна щодо Донбасу, що якось непомітно став планом Порошенка, вони однозначно вважають зрадою, і це дає їм моральне право виступити проти. Марш добровольчих формувань під Верховною Радою під гаслом «Вимоги нації — ні капітуляції!» чітко розставляє всі наголоси. Добровольці, волонтери, армійці добре знають справжню ситуацію на фронті, причини поразок та провалів, і це знання суттєво відрізняється від легенд та казок влади.
  Згода Банкової на фактичну капітуляцію на Донбасі не залишить іншого сенсу існування, іншого виходу активній патріотичній частині українського суспільства, крім відкриття внутрішнього фронту проти тих, кого вона вважає внутрішнім ворогом і винуватцем ганебного фіаско.
  Дуже багато українців, які за два роки не побачили жодних переваг нової влади порівняно з попередниками, їх підтримають. А решта якщо не підтримає, то й нинішнє керівництво захищати не стане. Тільки дуже популярний політик може дозволити собі непопулярні рішення, як-от генерал Шарль де Ґолль... Петрові Порошенку з його рейтингом від 10% до 23% треба бути дуже обережним, щоб не підставити Україну й себе самого. Якщо Путін і Захід дуже тиснуть на Україну, це не означає, що тискові треба піддаватися. Тиснуть на тих, хто піддається, на принципових не тиснуть, бо безперспективно. Крім того, є не тільки зовнішній, а й потужний внутрішній патріотичний тиск, є позиція фронтовиків, які не дозволять себе «злити».
  Нинішня влада України повинна зрозуміти, що суспільство не дозволить безкарно піти на змову з агресором, жертвуючи національними інтересами. І до кого тоді звертатися «великим комбінатором» з вулиці Банкової? Хіба що кликати на допомогу Путіна… Він, звісно, зглянеться.
  Є чимало засобів і варіантів виходу з глухого мінського кута, принаймні позбутися вимог і тиску західних партнерів. Наприклад, усеукраїнський референдум про статус і вибори на Донбасі, де більшість українців висловиться проти провокативних пропозицій Кремля. Однак здається, що пан Порошенко має якісь свої, паралельні Україні плани
  http://tyzhden.ua/Columns/50/166539

 2. #12882
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  ПС там, і справді - "на свій страх і ризик". І тут же MrColt навів цитату одного з бійців ДУК про те, що бійці ЗСУ після початку обстрілу за командою (як, я певен, і належить за Уставом) побігли в укриття, а хлопці з ПС, відчайдушні і нікому не підконтрольні, залишились на позиції і отримали 200-х і 300-х. Успіх у війні - це не лише мотивація і сміливість, а ще й дисципліна і обережність.
  Мне просто интересно, разве на позициях нет укрытий? Зачем им екскаватор тогда?

  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  От цікаво - чому у них екскаватор був, а техніка при цьому стояли відкрито (а не у чомусь типу капонірів)?
  Бо дисциплина у них.
  У правосеков, как правило укрепления, на поле боя существенно отличаются в лучшую сторону от укрытий ВСУ - там дохрена черных археологов, которые не только спецы в саперном деле но и знатоки всех типов фортификационных сооружений. Многие имеют боевой опыт в прошлых войнах.
 3. #12883
  Offline
  Пророк

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  я б не сказав, що вони більше занурились у політичну дупу, ніж рік чи два тому
  Ви це про кого? Я, загалі-то, писав про наших справжніх ворогів - РФ. Ті, хто "бухає з ОБСЄ" і "збиває безпілотники" - на стратегію не впливають аж ніяк. Вони - яскрава ілюстрація на фразу М.Задорнова: "Какой «завтра»? Ты посмотри на меня внимательно. Где я, а где завтра?"©

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  не в укриття, в тил. на позиціях залишились бійці ПС.
  Хм, я там такого не прочитав.

  Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
  А бойцы из Айдара возле Хрящеватого корректировали огонь по российскому танку, который их обстреливал (не позиции, а именно лежку корректировщиков). Айдаровец получил легкое ранение, но танк отогнали - спасли многих...
  Ну, так все вірно - танк б'є по одному місцю, по танку б'ють з іншого.
 4. #12884
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Ну, так все вірно - танк б'є по одному місцю, по танку б'ють з іншого.
  А на Бутовке танки спокойно отработали, прикрыли разведгруппу, которую разогнали уцелевшие после обстрела правосеки. Гениальная стратегия. Зато у ВСУ потерь нет.
 5. #12885
  Offline
  Пророк

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
  На опорнике "Валера" солдаты бегали под обстрелом, подбивали танки из всего, что было под рукой, так как артиллерия оказывала очень незначительную поддержку. Если бы они прятались, то их бы просто подавили гусеницами.
  Ви не дуже уважно читаєте мої дописи. Адже я теж писав:
  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Виключення може бути лише для РПГ і в разі, коли танки не просто обстрілюють, а ведуть атаку на позицію.
  Тобто, якщо танки йдуть вперед, то тут вже, хоч-не хоч - хватають "все, що під рукою" (і, скоріш за все - якийсь ручний гранатомет, а ну ПТУР) і шмаляють по тих танках.
 6. #12886
  Offline
  Пророк

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  infospacer, вони отримали вбитих і поранених в отому імпровізованому бліндажі, від розриву всередині (див. відео). поранені посічені шматками бетону.

  але давайте повернемось на початок. ви навели цитату якогось фейсбучника, який вважає, що це дуже мудро, що наша армія на відповідає на обстріли - мовляв, ОБСЄ нарешті прозріє і Захід підсилить санкції. а я не вірю, що Захід їх підсилить, якщо Україна їх навіть не вводить, і що позиція ОБСЄ вплине на Путіна. навпаки, я вважаю, що якщо ми будемо "не піддаватись на провокації", то ворог і до Ужгорода дійде, і не варто платити життям наших бійців (будь вони з ЗСУ чи ПС чи з НГ) за міфічне умиротворення агресора. У нас так уже було в 2014 році, коли бійці доповідали ГШ про рух російської чи сепарської колони, а у відповідь чули - "спостерігайте".

  навіть якщо вважати, що наша мета - сподвигнути ОБСЄ зайняти більш рішучу позицію, то як це можна зробити, якщо наша АП взагалі ЗАПЕРЕЧУЄ втрати з українського боку??? це як взагалі? вони там не забагато на себе беруть, і на чиєму вони взагалі боці?

  досягти бажаного результату (як мінімум - змусити ворога піти з нашої території) можна єдиним шляхом: завдавши йому неприпустимих для нього втрат. це мають бути втрати в живій силі й техніці; економічні втрати (від санкцій і військових витрат), політичні втрати (міжнародна ізоляція), іміджеві втрати режиму всередині країни - коли економічні та людські втрати перевищать поріг, який російське суспільство готове терпіти чи підтримувати. наприклад, якщо вони втратять вбитими 100 000 і покаліченими 300 000, коли вже 10 000 і 30 000 ім замало; якщо рубль гепнеться не вдвічі, а в 10 разів. це не моя приватна точка зору - це теорія війн. так, наприклад, Хезболла змусила Ізраїль піти з Лівану. Кожен вбитий, поранений, полонений ізраїльтянин ставав інформаційною подією для ізраїльського суспільства.

  а щоб це діяло швидше, наш мінстець має не з Тимошенко воювати, а подавати події на сході так, щоб кацапам їхні невдачи здавались ще більшими, з переконливою картинкою і трансляцією на Європу і світ (об'єктивно ісламський світ теж мав би бути нашим союзником, після збиття малайского літака і війни Путіна в Сирії).

  ми повинні смаковати російські втрати, розслідувати, хто і навішо сюди їде, цілодобово показувати їхніх полонених, хай вони плачуть в камеру і клянуть Путіна, матеріалу - море, але кінь не валявся. окремі канали це роблять за власною ініціативою, як ICTV чи 1+1, а системної роботи не видно.

  ну і, звичайно, по дипломатичних каналах і через громадськість доводити Заходу, що ми не будемо хлопчиками для биття. таку позицію там зрозуміють. так робила Хорватія. вибачте, що багато букв) ніби очевидні речі пишу.
 7. #12887
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Ви не дуже уважно читаєте мої дописи. Адже я теж писав:

  Тобто, якщо танки йдуть вперед, то тут вже, хоч-не хоч - хватають "все, що під рукою" (і, скоріш за все - якийсь ручний гранатомет, а ну ПТУР) і шмаляють по тих танках.
  Танки просто так от балды никогда не бьют, для этого есть мины и снаряды. Если танк выехал и отстрелялся - он выполняет конкретную задачу. Кто давал гарантию, что они не пойдут вперёд или что под его прикрытием к нашим не заползет ДРГ противника (а они-то как раз и лезли)? Били-то прицельно, а не куда попало, значит подошли довольно плотно.
 8. #12888
  Offline
  Пророк

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
  А на Бутовке танки спокойно отработали, прикрыли разведгруппу, которую разогнали уцелевшие после обстрела правосеки. Гениальная стратегия. Зато у ВСУ потерь нет.
  Складно робити висновки за тією кількості інформації, що маємо. Так, десь командир і його підлеглі діяли більш вміло і ефективно, десь - з більшою думкою про безпеку, ніж про перемогу. Але якщо брати і справді стратегію - то я вважаю вірною саме стратегію зберігати людей до того моменту, коли можна буде діяти в повну силу, володіючи ініціативою (а не лише відповідати на дії ворога, як зараз).
 9. #12889
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Складно робити висновки за тією кількості інформації, що маємо. Так, десь командир і його підлеглі діяли більш вміло і ефективно, десь - з більшою думкою про безпеку, ніж про перемогу. Але якщо брати і справді стратегію - то я вважаю вірною саме стратегію зберігати людей до того моменту, коли можна буде діяти в повну силу, володіючи ініціативою (а не лише відповідати на дії ворога, як зараз).
  Мне хватило общения с волонтером, который как раз на ноли и возит. По поводу стратегии... К сожалению, наша стратегия сводится к тому, что мы затягиваем звездец до последнего, а после отгребаем по полной. Дергаемся тогда, когда инициатива потеряна окончательно и бесповоротно...
 10. #12890
  Offline
  Пророк

  Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины


  Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
  Били-то прицельно, а не куда попало, значит подошли довольно плотно.
  Я не великий спеціаліст, але для сучасних танків "прицельно" це десь до 2 км. Тоді як ефективна дистанція стрільби з ручного гранатомета - десь метрів 300.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Бизнес/политика/бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.07.2015, 14:18
 2. Рейдерский захват при поддержке властей
  VANDEAD в разделе Політика та Історія
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 18.09.2012, 19:15
 3. Рептилоиды при власти.
  feodot в разделе Політика та Історія
  Ответов: 12
  Последнее сообщение: 26.09.2011, 14:31