Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1288 из 1348
Показано с 12,871 по 12,880 из 13474.
    Пророк

Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Наскільки я розумію, саме туди, де хлопці загинули, їх ніхто не "виставляв, як мішені в тірі". ДУК ПС, наскільки мені відомо, нікому не підпорядковується, а, отже, куди "виставлятись" - бійці вирішують самі
    тобто *тєсь как хотітє, ЗСУ свою землю захищати не будуть, це справа добровільна?
    насправді ситуація там була інша, там були й ЗСУ. у ниє є поранені. але позиції утримували саме бійсі ПС, без артпідтримки.
    Працювали 152-мм (деякі сепарські ресурси писали, що "Гіацинт").
    який з цього робимо висновок? хай далі "працюють", а ми будемо платити життям українців, сподіваючись, що ОБСЄ захищатиму Україну замість ЗСУ? чи який сенс дозволяти ворогу безкарно розстрілювати нашіх бійців з артилерії, а потім засилати когось з гранатометами, як пише той фейсбучник? поясніть, якщо зможете, я не розумію стратегічного задуму.
    ...оскільки ДУК ПС не є підрозділом ЗСУ - "Стугни" їм ніхто не постачає.
    іхтамнєт по-українськи.

бог

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    в центре Киева празднуют пидарасы.
    ...а что показать хотели? Или доказать? Кому лизнуть? Типа свободная страна или толерантное отношение к ЛГБТ? Кучка 3,14даров под охраной целой армии и это толерантность? ...гей-парады нужно проводить правильно! Сначала идет колонна АП, потом Кабмин, потом ВР, а потом уже все остальные.
    Пророк

ну і не забуваймо, що американський шпиталь для військових умов стоїть за парканом у Констянтинівці і потроху розкрадається.

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...а что показать хотели? Или доказать? Кому лизнуть? Типа свободная страна или толерантное отношение к ЛГБТ? Кучка 3,14даров под охраной целой армии и это толерантность? ...гей-парады нужно проводить правильно! Сначала идет колонна АП, потом Кабмин, потом ВР, а потом уже все остальные.
    я підтримую. як би я нічого не маю проти підарасів, вони мені не заважають, але якщо їм хочеться довести свою рівність з іншими громадянами, то нехай би сформували легальний підрозділ у складі ЗСУ чи НГ і захищали країну від московських підарасів, вже у поганому сенсі. отоді я б теж виступав на їх підтримку.
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Кучка 3,14даров под охраной целой армии и это толерантность? ...гей-парады нужно проводить правильно! Сначала идет колонна АП, потом Кабмин, потом ВР, а потом уже все остальные.
    Шедеврально... В цитатник.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ЗСУ свою землю захищати не будуть, це справа добровільна?
    Що значить - "захищати не будуть"? А хто ж її захищає? Ви ж не будете стверджувати, що це лише ДУК ПС тримає і Бутовку, і Зайцеве, і промку, і всі 400 км фронту?
    який з цього робимо висновок? хай далі "працюють", а ми будемо платити життям українців, сподіваючись, що ОБСЄ захищатиму Україну замість ЗСУ?
    Ми можемо, звичайно, в обхід усіх домовленостей теж вивести арту на передок і почати обстрілювати позиції сєпарів у відповідь. Це, скоріш за все, не зменшить наші втрати, але збільшить втрати супротивника (хоча ваті на своє м'ясо, як Ви розумієте - начхати). А ще це покаже Європі, що ми від сєпарів у політичному плані практично не відрізняємось. Чи буде це на користь Україні у стратегічному сенсі? Ми ж не бажаємо повторювати помилки "вати", які своїми тактичними "перемогами" (Крим, обстріл кордону, Іловайськ, Дебальцеве і т.ін) все глибше занурюють себе у стратегічну дупу?

Що ж до того, що нам треба робити... Я б на місці наших політиків і дипломатів уже зараз почав би потроху перемовини з людьми Клінтон (ну, і Трампа, про всяк випадок) про всебічну (політичну, економічну та воєнну) підтримку України у разі, коли ми офіційно вийдемо з Мінських угод з огляду на систематичне порушення їх сєпарами. Щоб не ми "заглядали в очі" в ОБСЄ і не благали: "Та подивіться, людоньки добрі, що ж оті кляті сєпари творять!", а щоб американці ткнули Європу носом у результати їхніх "успішних домовленостей", яким "немає альтернативи".

ну і не забуваймо, що американський шпиталь для військових умов стоїть за парканом у Констянтинівці і потроху розкрадається.
    Потроху? З того, що я читав, випливає, що там вкрали вже 2/3 обладнання. Що, до речі, не дуже й дивно з начмедом ЗСУ, який "протискає" закупівлю відверто бракованих кровоспинних турнікетів (і навряд чи це єдина оборудка, в якій він мав свій "інтерес").
    Філософф с автоматом

infospacer,
    Ви ж не будете стверджувати, що це лише ДУК ПС тримає і Бутовку
    Та назахищали уже...
    Из моего предыдущего поста: А вчера в 21:05 (все-таки еще 11 июня!) начали по нам работать прямой наводкой два танка. Разбили всю позицию, и на 3-й выстрел у нас были двухсотые. После второго выстрела бойцы ВСУ во главе со своим командиром убежали…

Последствия обстрела Бутовки:

Пророк

После второго выстрела бойцы ВСУ во главе со своим командиром убежали…
    А що повинні робити бійці під час обстрілу? Негайно бігти в укриття. Що вони, на чолі із своїм командиром (як і належить) негайно і зробили. Я не спеціаліст з воєнної справи, але мені здається, що ніякі інструкції не говорять під танковим вогнем бігти встановлювати ПТРК (навіть, якщо він десь є у загашнику). Виключення може бути лише для РПГ і в разі, коли танки не просто обстрілюють, а ведуть атаку на позицію. Все це, звичайно, мої роздуми дилетанта, але, як на мене - цілком відповідають здоровому глузду.

Последствия обстрела Бутовки:
    От цікаво - чому у них екскаватор був, а техніка при цьому стояли відкрито (а не у чомусь типу капонірів)?

Ну, і трохи інфи "з того боку":

"... по вчерашним обстрелам. Наши били по Бутовке, хохлы стали отвечать, их накрыли гиацинтами издалека. По крайней мере - так говорят с мест событий."
    https://sevpolitforum.ru/viewtopic.p...8273#p20048273

Коротше кажучи, поки ми офіційно "у Мінських" і бажаємо, щоб на Заході нас вважали цивілізованими і договороздатними - змінити ситуацію скільки-небудь кардинально неможливо. Ну, і не забуваємо іще про дещо: http://www.epravda.com.ua/publicatio.../06/13/595696/
    Пророк

Що значить - "захищати не будуть"? А хто ж її захищає? Ви ж не будете стверджувати, що це лише ДУК ПС тримає і Бутовку, і Зайцеве, і промку, і всі 400 км фронту?
    я цього не стверджую, навпаки. це ж ви начебто написали, що ПС там мало не як туристи, на свій страх і ризик. а виявляється, ЗСУ там поряд.
    Ми можемо, звичайно, в обхід усіх домовленостей теж вивести арту на передок і почати обстрілювати позиції сєпарів у відповідь. Це, скоріш за все, не зменшить наші втрати, але збільшить втрати супротивника (хоча ваті на своє м'ясо, як Ви розумієте - начхати). А ще це покаже Європі, що ми від сєпарів у політичному плані практично не відрізняємось. Чи буде це на користь Україні у стратегічному сенсі? Ми ж не бажаємо повторювати помилки "вати", які своїми тактичними "перемогами" (Крим, обстріл кордону, Іловайськ, Дебальцеве і т.ін) все глибше занурюють себе у стратегічну дупу?
    я б не сказав, що вони більше занурились у політичну дупу, ніж рік чи два тому. навпаки, з ними ведуть переговори, ОБСЄ бухає з ними, але ті їх посилають чи збивають їхні безпілотники, нічого поганого для ворога не трапляється, крім виступів американського посла. не думаю, що якщо ми накриємо ворога артилерією, після того обстрілу, це погіршить нашу політичну позицію.
    просто потрібна чітка заява - хоча б на рівні ГШ - що ворог цинічно порущує і т.д., і показовий розстріл позицій ворога. і ви побачите, що з нами одразу почнуть рахуватися набагато більше, ніж до того. а терпілу будуть чмиріти далі, поки не відберуть у нього все (в нашому випадку - залишки грошей і незалежності).
    Що ж до того, що нам треба робити... Я б на місці наших політиків і дипломатів уже зараз почав би потроху перемовини з людьми Клінтон (ну, і Трампа, про всяк випадок) про всебічну (політичну, економічну та воєнну) підтримку України у разі, коли ми офіційно вийдемо з Мінських угод з огляду на систематичне порушення їх сєпарами. Щоб не ми "заглядали в очі" в ОБСЄ і не благали: "Та подивіться, людоньки добрі, що ж оті кляті сєпари творять!", а щоб американці ткнули Європу носом у результати їхніх "успішних домовленостей", яким "немає альтернативи".
    о так. втім знаючи хто у нас послом у США і мінстром тут, мало на це сподіваюсь.
    ви бачите, яка реакція на нові обстріли з боку нашого командування? АП взагалі стверджує, що у нас немає втрат. навіщо? і на чієму вона боці виступає у цій війні?
    головком взагалі як шоколаду в рот набрав. 7 загиблих за добу, 5 загиблих, 6 загиблих...
    навіть 4 в день - це півтори тисячі за рік. я не готовий платити таку ціну за "мирний план президента Порошенка".
    до речі, військовий публіцист Ігор Лосєв називає його планом Путіна. зараз наведу статтю.

А що повинні робити бійці під час обстрілу? Негайно бігти в укриття. Що вони, на чолі із своїм командиром (як і належить) негайно і зробили.
    не в укриття, в тил. на позиціях залишились бійці ПС.
    Філософф с автоматом

А що повинні робити бійці під час обстрілу? Негайно бігти в укриття. Що вони, на чолі із своїм командиром (як і належить) негайно і зробили. Я не спеціаліст з воєнної справи, але мені здається, що ніякі інструкції не говорять під танковим вогнем бігти встановлювати ПТРК (навіть, якщо він десь є у загашнику). Виключення може бути лише для РПГ і в разі, коли танки не просто обстрілюють, а ведуть атаку на позицію. Все це, звичайно, мої роздуми дилетанта, але, як на мене - цілком відповідають здоровому глузду.
    А бойцы из Айдара возле Хрящеватого корректировали огонь по российскому танку, который их обстреливал (не позиции, а именно лежку корректировщиков). Айдаровец получил легкое ранение, но танк отогнали - спасли многих...
    Во время танковой атаки артиллерия боевиков явно не работала (чтобы своих не зацепить), танки как правило идут при поддержке пехоты. Если не бегать под обстрелом, то как наши вообще планировали воевать? На опорнике "Валера" солдаты бегали под обстрелом, подбивали танки из всего, что было под рукой, так как артиллерия оказывала очень незначительную поддержку. Если бы они прятались, то их бы просто подавили гусеницами.
    Пророк

ПС там мало не як туристи, на свій страх і ризик. а виявляється, ЗСУ там поряд.
    ПС там, і справді - "на свій страх і ризик". І тут же MrColt навів цитату одного з бійців ДУК про те, що бійці ЗСУ після початку обстрілу за командою (як, я певен, і належить за Уставом) побігли в укриття, а хлопці з ПС, відчайдушні і нікому не підконтрольні, залишились на позиції і отримали 200-х і 300-х. Успіх у війні - це не лише мотивація і сміливість, а ще й дисципліна і обережність.
+ Ответить в теме