Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24710Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1267 из 1346
Показано с 12,661 по 12,670 из 13456.
    Пророк

Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Петро Порошенко:
    ПП: 28 квітня о 22:00 за київським часом у Нью-Йорку відбудеться відкрите засідання Ради Безпеки ООН, ініційоване Постійним представництвом України при ООН за моїм дорученням. Причина: погіршення безпекової ситуації на Донбасі та невиконання Росією Мінських домовленостей.

Дав інструкції заступнику міністра закордонних справ В.Пристайку довести до міжнародного співтовариства останню інформацію про злочинні дії окупантів на Донбасі і в Криму, зокрема щодо заборони діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Правда где? ...или у каждой стороны она своя?
    Дык, война. Выберете сторону и не сомневайтесь в своей правоте иначе не победить.
    Пророк

а ось, до речі, й слуша очевидна думка. правильно сформульована.
    Альтернатива Мінським угодам інсує, це визнання окупації територій Росією та їх ізоляція. Про це із Вашингтону повідомляє голова фракції “Об’єднання Самопоміч” Олег Березюк.

Ми проводимо багато зустрічей у Держдепі США, важкі розмови. Вони демонструють позицію, яка стала наслідком потужної пропагандистської роботи РФ. Адже те, що зараз обговорюється, це є вимоги Росії. Росія хоче бачити особливий статус Донбасу і вибори на Донбасі, для того, щоб легітимізувати терористів і свою присутність у цьому регіоні, і більше цього – перетворити цю війну, яка досі не визнана як війна, і цю окупацію на внутрішній конфлікт в Україні”, – заявив нардеп.

“Ми розуміємо інтереси США, їм потрібні відносини з Росією. Але є інтереси України, яка прагне стати успішною, як держава. І якщо буде імплементований Мінськ-2, в тому форматі який нав’язує Кремль, Україна як суверенна держава зникне під впливом Росії”, – наголосив він.

“Тому ми говоримо про альтернативу – визнання “окремих районів” Донбасу окупованими територіями. Далі – тимчасова ізоляція територій, для того щоб дати Україні шанс скріпитися економічно, мілітарно. У нас мають бути власні інтереси, власного народу. Сьогодні ми мусимо стояти на своєму, тому що це інтерес Росії, щоб Україна зникла і стала її васалом”, – підкреслив Олег Березюк.

======================
    Дуже погана новина. Я би сказав, що це таки зрада. Порохатий виконує "хотєлкі" Путіна.
    Представник України в політичній підгрупі на переговорах у "Мінському форматі" Роман Безсмертний в четвер повідомив іншим сторонам, що виходить з переговорів.
    Про це Безсмертний розповів в інтерв’ю "Європейській правді"
    "Я вирішив для себе та проінформував усіх причетних – від тих, хто бере участь у технологічному забезпеченні процесу, і до президента, – що завершую цей етап у своєму житті".
    За його словами, до складу підгрупи було введено нового представника України Ольгу Айвазовську. Очікується, що вона перебере функції, які виконував Безсмертний. "Нині все сконцентроване навколо виборів, де вона є фахівцем", - пояснив політик.
    Політик також зізнався, що мав певні протиріччя з Петром Порошенком. "У нас було кілька розмов, про які я не знаю, чи вони були приємні для президента, але для мене вони були неприємними. І виходячи з аналізу ситуації, яка склалася, і підходів до розв’язання питань по Донбасу".
    "На технічному рівні я мав всю необхідну інформацію... Але є прогалини в питаннях, пов’язаних зі стратегічною метою. А це впливає на тактику поведінки за столом переговорів", - розповів він про проблеми під час роботи групи.
    він був як кістка в горлі Медведчуку, Путіну, Порошенку, Захарченку, Плотницькому.
    бог

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Дык, война.
    ...это не повод выключать мозг и следовать пропаганде независимо от сторон.

Выберете сторону
    ...не собираюсь это делать. Объясню почему... кто бы не посягнул на тот мир, в котором живу Я и моя семья-он умрёт неизбежно, кто бы это ни был...

не сомневайтесь в своей правоте
    ...в своей нет сомнений, но что бы Моя правота начала быть правотой, а не вымыслом или желаемым, выдаваемым за действительность, приходится множество раз сопоставлять существующую информацию, анализировать и рисовать ту картину, которая и станет Моей правотой... что в последствии может быть единственной правдой. Но всю жизнь Я сомневаюсь и сомневаюсь во всём... если не сомневаться и не подвергать всё сомнению и последующему поиску ответа на возникший вопрос, то сама по себе бытийность человека разумного сводится к перерабатыванию пищи в экскременты...и не более. В данном случае идёт речь о том, что преподносит СМИ с обеих сторон-Я не верю ни одной, ни другой стороне... есть факт, что люди погибли в результате попадания мины 120 калибра, а чья она? Это вопрос не моего выбора, даже если он может быть неверен... Как упоротый стоять на своём выборе не смотря ни на что??... это позиция ваты-она выбрала сторону и не сомневается в своей правоте, не смотря на очевидность... то же самое предлагаете мне вы.

иначе не победить.
    ...а вот здесь очень и очень много факторов имеют место быть для победы и столько же факторов не должно быть... а не просто мой выбор или сомнения.
    Пророк

...не собираюсь это делать. Объясню почему... кто бы не посягнул на тот мир, в котором живу Я и моя семья-он умрёт неизбежно, кто бы это ни был...

дуже оптимістично, а коли прийде руській мір, то що, теж помре? один у полі не воїн...
    Пророк

но что бы Моя правота начала быть правотой, а не вымыслом или желаемым, выдаваемым за действительность, приходится множество раз сопоставлять существующую информацию, анализировать и рисовать ту картину, которая и станет Моей правотой... что в последствии может быть единственной правдой. Но всю жизнь Я сомневаюсь и сомневаюсь во всём... если не сомневаться и не подвергать всё сомнению и последующему поиску ответа на возникший вопрос, то сама по себе бытийность человека разумного сводится к перерабатыванию пищи в экскременты...и не более.
    Очень долгие размышления и сомнения, враг за это время изрешетит вас как дрюшляк, извините.
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    прийде руській мір, то що, теж помре? один у полі не воїн...
    ...любой "мир", ЕСЛИ,...

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    один у полі не воїн...
    ...Я не один.

Очень долгие размышления и сомнения, враг за это время изрешетит вас как дрюшляк, извините.
    ...враг прямо сейчас он в 300-стах км. от нас, так вы сейчас пишете из бетонного бункера или из чрева танка? Может вы при полной боевой краптите над постами? Ну чтоб враг вас не изрешетил... Мои, "долгие" или нет, размышления-это не подотчётный процесс вам в частности или кому бы-то ни было-это то, чем Я, в полной мере, не собираюсь делится ни с кем...и даже не в понятии имею Я на это право или нет. ВСЕ УМРУТ, вопрос только когда и как... Так что вы не размышляйте долго, и не сомневайтесь...не снимайте бронежилет даже когда гуляете с детьми ну чтоб...

враг за это время не изрешетил вас как дрюшляк
    ...а со Мной всё в порядке, слава Богу и Я знаю что делаю, и буду делать...и ни сколько в этом не сомневаюсь.
    Пророк

Пророк

Порошенко поспішає. Прибирає агентів Кремля.
    Порошенко звільнив Туку - ЗМІ
    П'ятниця, 29 квітня 2016, 14:57

Президент Петро Порошенко вирішив звільнити голову Луганської обласної військово-цивільної адміністрації і у п’ятницю буде представлений новий керівник ОВДА.
    Про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело.
    "Очікується, що в п'ятницю буде представлений новий голова Луганської ОВДА", - повідомив співрозмовник агентства в п'ятницю вдень.
    Причини зміни глави ОВДА, а також ім'я майбутнього глави адміністрації поки невідомі
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Порошенко звільнив Туку
    Этот тоже против выборов на оккупированных территорих и легитимизации террористов?
+ Ответить в теме