Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24714Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1227 из 1348
Показано с 12,261 по 12,270 из 13473.
    المزيد من النفط

Re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

С ДонецкФорум:

Предупреждаю всех:
    Я, который еще год назад сам цеплял колорадскую на антену, предупреждаю всех - увижу такую па-и-бень на машине в Донецке - вы останетесь без лобовухи

Злий

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    С ДонецкФорум:
    Шо, патрыотизмом "воспылал" мля.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Кріль (а значить, і франція Народного фронту) НЕ ХОЧЕ підписуватись за Констутицію від Путіна.
    Фанатики все видят в собственном свете.
    Сеня шантажирует Порошенко, чтобы тот не смел отпраивать в отставку его и Авакова.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Фанатики все видят в собственном свете.
    Сеня шантажирует Порошенко, чтобы тот не смел отпраивать в отставку его и Авакова.
    Якщо в якийсь момент інтереси Кроля і Ко співпадають з інтересами України - то чом би й ні?
    Все одно Пороху за нинішнього складу ВР відправити у відставку Сєню - практично нереально. Та й навіщо воно йому? Щоб уже його креатура відповідала за українську економічну "дупу"?
    Пророк

гівнюкам все божа роса, аби з клоаки гетьмана.
    вітаю вас збрехавши. президент не має права "отправіть в отставку" уряд. перечитатйте разом з Порохатим Конституцію.
    Стаття 115. Кабінет Міністрів України складає повноваження перед новообраною Верховною Радою України.
    Прем’єр-міністр України, інші члени Кабінету Міністрів України мають право заявити Верховній Раді України про свою відставку.
    Відставка Прем’єр-міністра України, прийняття Верховною Радою України резолюції недовіри Кабінету Міністрів України мають наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів України. У цих випадках Верховна Рада України здійснює формування нового складу Кабінету Міністрів України у строки і в порядку, що визначені цією Конституцією.
    ти краще відірвись від методички і скажи, ти ЗА чи ПРОТИ того, що наобіцяв Порохатий в Мінську, А САМЕ: амністію, "народну міліцію", контроль кордону за узгодженням з бандою, конституцію від путіна - все те, що Президент назвав "сборністю".

а ще я просив у сусідній гілці навести приклади:
    ... я вижу, как гнется педофил
    докладніше, як гнеться й відповзає педофіл під натиском Залізного гетьмана.
    Пророк

Кріль (а значить, і франція Народного фронту) НЕ ХОЧЕ підписуватись за Констутицію від Путіна.
    Как говаривал старик Станиславский, не верю.
    Пророк

Victoriousu, "гівнюкю все божа роса, аби з клоаки"

* * *

Dmitro Vovnyanko:

До речі, а я правильно зрозумів, менше ніж за місяць, 21 лютого на окупованих теренах відбудуться вибори за згоди офіційного Києва, згідно Мінських угод?
    Ау, Х-перди!
    Ви вже забули з приводу чого кипіли істерики на ваших сторінках всього лише три місяці тому? Як ви просторікуали що якщо ті вибори відбудуться, то Порошенко буде не можна виходити на люди, що тоді позачергові вибори, бла-бла-бла...
    То як? Сталося? Чи ви вже не пам'ятаєте - ви зайняті новими серіями реаліті-шоу "зрада-насзливають"?
    Ну то я вам нагадаю. Сторінки Х-пердів трьохмісячної давнини переглядати - саме задоволення.
    Пророк

юначе, ви можете відповісти НЕ З МЕТОДИЧКИ (я ж просив), бляха, невже так складно? от же ж педрильна школа.
    давай, виклади свою думку (якщо вона є) щодо згаданих пунктів зобов'язань, взятих на себе Україною. амністія, народна міліція, зміни конституції, контроль кордону за згодою "народних республік". годі демагогії, від неї нудить.

і заразом - про те як "ми ломім, гнуцца швєди" (ну тобто Путін. з прикладами)
    Частий гість

https://youtu.be/IIf6J64ayXs

Белорусская группа BRUTTO представила видео на песню Вечірнє сонце. В клипе - будни бойцов украинского полка «Азов», автор − Hans Shepard.
    Пророк

Настав час, щоб український народ сказав своє слово, якою має бути нова Конституція
    Ответ манипуляторам не забарился:

Гройсман: Питання про статус Донбасу не слід виносити на референдум

Питання про статус Донбасу у складі України не слід виносити на референдум.
    Таку думку висловив голова Верховної Ради Володимир Гройсман на брифінгу у понеділок у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".
    "Я до цього ставлюся як до ідеї - я її вчора почув із вуст прем'єр-міністра по телебаченню. Я вважаю, що завжди такий механізм, як референдум, може використовуватися, але все те, що стосується, наприклад, питання про особливості Донбасу, статусу Донбасу, не потрібно ставити на референдум. Тому що, мені здається, що в унітарній країні ніякого особливого статусу однієї з областей або її частини не може бути", - зазначив Гройсман.
    За словами спікера, можна провести попереднє соціологічне дослідження для того, щоб визначити, як насправді люди ставляться до цього питання.
    "Україна - унітарна держава. Ніяких спеціальних статусів не передбачено в Конституції, знову-таки, необхідно читати матеріальну частину і порушувати це питання "навіщо"?, - додав Гройсман.
    Водночас він висловив думку, що якби в змінах до Конституції було написано, що Донбасу надається особливий статус, то це було б схоже на федералізацію.

"Оскільки цього там немає, то і запитувати про це непотрібно, оскільки це буде така певна маніпуляція", - вважає спікер.
+ Ответить в теме