Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1168 из 1348
Показано с 11,671 по 11,680 из 13474.
    Зануда

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

А. Я і забув, що такий є.

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    А. Я і забув, що такий є.
    Був. Але тимчасово вибув.
    Зануда

За рік постачання значно покращилося, харчове та речове забезпечення достатнє. Що стосується боєкомплекту, то з цим проблем ніколи не було.
    Певні питання є до грошового забезпечення, але це треба розібратися.
    Пророк

Зараз на територіях, що не охоплені безпосередньо бойовими діями, існує ілюзія, що ще можна зберегти діяльність, як Ви посилаєтеся, приватних підприємств, якусь ще діяльність, закритися у якусь ракушку і всю війну перечекати
    Я більше скажу. Якщо рік тому було б введено військовий стан, то це було б сприйнято набагато адекватніше ніж зараз. Тоді всі були в очікуванні (принаймні не відкидали можливості) повномасштабної війни і загроза для тієї ж Полтави була не такою вже і ілюзорною. Зараз же народ повністю розслабився і звик, що кожен день новина про черговий обстріл десь там на Донбасі, який уже увійшов у звичний ритм життя. Хтось якість докази присутності кацапської техніки знайшов, черговий сенатор каже, що якби він був президентом США, то сразу б показав путіну кузькіну мать, керівництво держави радісно звітує, які ми класні, що дотримуємось якихось мутних домовленостей. До цього вже звикли, а в іншому змін не так і багато. Тому народу просто дах зірве, як так, у нас життя тут іде, гроші заробляємо з яких аж 1,5% на армію даєм, по п'ятницям в кафе з друзяками сидимо, он скоро дітей в школу збирати будемо, який ще ВС?

А все це наслідок того, що таке саме відношення у верхівки держави. Я не бачу стратегії і плану дій, що ми збираємося робити із захопленими територіями і яким чином це робити. Начебто когось у армію чи не щодня забирають, але відвойовувати нічого і не відвойовуємо, начебто визнаємо, що рф воює за сепарів, але фабрика у Ліпецьку працює, лнр днр не визнаємо, але переговори з ними ведемо, про те хто і як ці переговори веде окрема історія. І так можна продовжувати ще довго.

І я сам чесно зізнаюсь, якщо рік тому був обома руками за ВС, щоб вся країна працювала в першу чергу на перемогу. Коли про якісь бойові дії чув, то переживав, що сиджу тут в Полтаві, а треба бути там, якось допомагати хлопцям. То зараз... Вибачте, але зараз зовсім нема того відчуття і бажання брати участь в цьому непоймишо дійстві.
    Я розумію, що завдяки тим, хто зараз там сидить по окопах, цих самих окопів нема десь під Кобеляками, але оці потяги з вуглем, що ми закупаємо фактично у сепарів, оці чесні-пречесні очі нашого гаранта, розміши коміків та прочі кавеени наштовхують на думки про те, що хлопці тільки для того і сидять по окопах, щоб далі продовжувались потяги з вуглем, щоб гарант міг чесно дивитись на нас з телеекранів і коміки реготали по уік-ендам і так доти, доки вже не залишиться кому сидіти в окопі...

з.і. мабуть сумбурно вийшло, але якось так. Мирної всім ночі.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Тогда логичный вопрос, а когда будет не рано?
    мабуть, коли точитимуться бої за мости через р. Ворскла

у самого більшість знайомих у Полтаві живе наче ніякої війни і немає

пс, для деяких: не тре мені писати чого я такий розумний і втік, а не захищаю країну

бо "втік" я вже 12 років назад, і приїздити захищати країну у той час, коли місцеві жителі сидячи на літніх майданчиках кафе і ресторанів пиво попивають, я сенсу небачу

За рік постачання значно покращилося, харчове та речове забезпечення достатнє. Що стосується боєкомплекту, то з цим проблем ніколи не було.
    Певні питання є до грошового забезпечення, але це треба розібратися.
    мені цікаво що до боєкомплекту, його взагалі відновлюють чи просто витрачають старі запаси ще з радянських часів?
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    мабуть, коли точитимуться бої за мости через р. Ворскла
    А чем эта ситуация отличается от настоящей? Или, скажем, от той когда будут идти бои за мосты через Днепр? Так что противники ВП могут вздохнуть свободно.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А чем эта ситуация отличается от настоящей? Или, скажем, от той когда будут идти бои за мосты через Днепр? Так что противники ВП могут вздохнуть свободно.
    як на мене то не відрізняється, але тре спитати у тих хто проти вп

мене взагалі часто питають товариші по зброї чому досі не вибили рашистів з України коли населення в Україні усього у декілька разів менше ніж у рф, але рф усю армію не кине у бій бо країна дуже велика і їм її теж тре якось захищати повсюду
    Пророк

мені цікаво що до боєкомплекту, його взагалі відновлюють чи просто витрачають старі запаси ще з радянських часів?

Новости уже почти год, так что будем надеятся и новый патронный завод и химическое казенное предприятие уже построены процентов на 30-40.
    Хотя можно особо и не спешить и закупать боеприпасы у террористов или у московитов.

Новый патронный завод может появиться в Украине через два года

ГК "Укроборонпром" ведет переговоры с рядом иностранных компаний по вопросу строительства на территории Украины завода по производству боеприпасов.
    Об этом заявил на пресс-конференции в Укринформе во вторник генеральный директор ГК "Укроборонпром" Роман Романов.
    "По меньшей мере с шестью компаниями мы сейчас ведем переговоры о создании завода по производству боеприпасов", - сообщил он, комментируя процесс перехода в производстве на стандарты НАТО для перевооружения ВС Украины.
    В этом контексте гендиректор "Укроборонпрома" рассказал о проведенных встречах в Вашингтоне с американской компанией АТК, а также в Азербайджане с компанией, которая помогает этой стране в построении похожего завода.
    "На сегодняшний день боеприпасов в Украине достаточно. Но мы понимаем, что по мере ведения боевых действий этот ресурс исчерпываетия", - заявил Романов.
    Он указал на то, что "Укроборонпром" начал заниматься этим вопросом с момента первого звонка" - когда боевиками был захвачен Луганский патронный завод, а потом - и Донецкое химическое казенное предприятие. По его словам, сейчас происходит аккумуляция интеллектуального потенциала этих предприятий и подключение его к "возобновлению, а скорее всего, создание абсолютно нового предприятия по производству боеприпасов".

Как считает гендиректор ГК "Укроборонпром", в перспективе создание такого предприятия может произойти через два года. К этому времени, согласно оценкам, должна возникнуть и соответствующая потребность со стороны МОУ.

Со своей стороны первый заместитель гендиректора "Укроборонпрома" Сергей Пинькас указал, что этот завод следует рассматривать в плане производства неуправляемых боеприпасов. Что же касается управляемых боеприпасов с лазерным прицеливанием, то такое высокоточное оружие ГК уже изготовляет для стран НАТО. Пинькас добавил, что такое производство возможно и для потребностей украинской армии, "как только Министерство обороны примет на вооружение такие боеприпасы".

15:17 21.10.2014
    Пророк

під час присяги навіть наш генерал сказав шо в Україні війна і нам тре ретельнійше ставитися до обороноздатності країни, а от шось в Україні на офіційному рівні війну називають антитерористичною операцією ( ага, терористи з градами, танками, гарматами, буками - та був би живий бен ладен то мабуть повісився б від заздрощів почувши яка зброя буває у терористів)
    Пророк

а от шось в Україні на офіційному рівні війну називають антитерористичною операцією
    Это политическое решение, которое было настоятельно "рекомендовано" Западом Украине. Война не должна фигурировать в документах, максимум внутренний конфликт. Если война, то Западу надо определяться какую сторону принять, а нах оно ему это надо? Терять связи с Московией из-за какой-то Украины? Опять же беженцы попрут, их надо принимать, ведь война. Потому только т.н. мир, только заморозка конфликта, но в идеале т.н. федерация, а Украина в роли серого буфера. Московию это вариант тоже устраивает вполне.
+ Ответить в теме