Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24715Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1144 из 1348
Показано с 11,431 по 11,440 из 13474.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

c тобой? навіть не думаю, з тобою не можна спорити, ти постійно брешеш. просто іноді показую абсурдність твоїх аргументів.
    цікаво спосрерігати вилизування шоколадної дупи.
    оно твоя ікона знов збрехала. слова:
    "Если будет сейчас любая малейшая эскалация, любое пересечение линии соприкосновения - я немедленно введу военное положение." заявил Президент Украины П.Порошенко в Северодонецке 22 июля.

діла:
    Четвер, 23 липня 2015, 22:49
    Президент Петро Порошенко констатував погіршення безпекової ситуації на Донбасі. Про це він сказав під час телефонної розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентами Франції Франсуа Олландом та Росії Володимиром Путіним.
    ще діла:
    "Нормандська четвірка" шукає, як вивести українських військових з Широкиного
    П'ятниця, 24 липня 2015, 08:27
    і, що цікаво, він (Президент) не втирає людям у Сіверодонецьку, що "військовий стан не потрібен", як це робить Ентер, а навпаки, каже, що введе, хай-но тільки полізуть. але вони лізуть, і він вводить... точніше, виводить. українські війська із Широкіного.

так що - насолоджуйтесь, любі друзі. пропагандист тут у вас є, хоч і нездара, а я так не можу - мені тра працювати.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    c тобой? навіть не думаю, з тобою не можна спорити, ти постійно брешеш
    c тобой? навіть не думаю, з тобою не можна спорити, ти постійно брешеш

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    просто іноді показую абсурдність твоїх аргументів
    просто іноді показую до чого доводить твій фанатизм та ненависть
    23q
    23-й участник

если он еще введет военное положение то все, можно сушить весла. остатки экономики уйдут в жопу на много лет.
    Пророк

Enter, согласись, отвод войск из Широкино - это неприемлемый для нас вариант
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Enter, согласись, отвод войск из Широкино - это неприемлемый для нас вариант
    Не знаю. Я не военный эксперт. Я не сижу над картами и не имею необходимого объема разносторонней информации, чтобы делать однозначные выводы.
    Поэтому, в обсуждение "отводим/не отводим" я не включаюсь.
    Пророк

а якого хєра тоді ти цілодобово вилизуєш шоколадну дупу? так і скажи 1 раз - Я НЕ КОМПЕТЕНТНИЙ, і йди на три букви підвищувати компетентність. читай що пишуть компетентні: Гриценко, Білецький, Бутусов, Тимчук. люди, які мають відношення до армії.

або спробуй напружити мозок і робити висновки з прочитаного. з документів.

є документ № 1 - Мінські домоаленості. там серед інншого, є вимога виведення іноземних військ.
    є документ № 2 - сьогоднішнє повідомлення про розмову Порошенка з Путіним, Меркель, Олландом. там є вимога виведення УКРАЇНСЬКИХ військ з української території. і Порошеко теж цього вимагає, сам від себе.

спробуй подумати, як співвідносяться ці два документа, і ти зрозумієш, що ніяк.
    наступний крок - спробуй подумати, чому цей "президент миру" під час переговорів у нормандському форматі НЕ ВИМАГАЄ виведення російських військ,як це передбачено тим же нормандським форматом, а вимагає, разом з Путіним, виведення українських військ, хоче це ним не передбачено.

ще не лопнув череп? добре.

тепер згадай, що пан Кондитер рік тому закрив заводик у Маріуполі і вивіз обладнання до Вінниці.
    тепер згадай, що 2 дні тому він раптом виграв суд у РФ за активи Ліпецької фабрики. Ходорковський програв, а "фашист" Порошенко виграв. дивно, правда? чи не для тебе? ти ж ніколи "не маєш інформації", коли тобі задають прості запитання.

це так просто, контрольні постріли. заробляй свої 3 копійки далі. просто ефективність від твоєї роботи нульова.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Не знаю. Я не военный эксперт. Я не сижу над картами и не имею необходимого объема разносторонней информации, чтобы делать однозначные выводы.
    яснопонятно ))
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Сенатори ухвалили закон про оборонний бюджет на наступний рік обсягом 612 мільярдів доларів попри застереження Білого дому. Він передбачає передачу Києву летальної зброї на суму 300 мільйонів доларів.
    300 млн это вкупе, летальная и нелетальная ("Помощь может включать радарные системы и противотанковые комплексы", а может и не включать...), для ведения войны это сущий мизер, да еще на будущий фискальный год, да еще всякие бюрократические проволочки, да еще Обама уверен что алтернативы минским нет, да еще Обама благодарен Путину за помощь с Ираком... Так что забудьте про эти виртуальные 300 млн. Это инфра скорее для романтиков.
    Пророк

для дєвачек.

В Широкіному впадає в Азовське море річка Кальчик (битву на Калці пам'ятає хтось?). Як кожна річка північної півкулі, що тече на південь (наприклад Дніпро), вона має горбистий правий берег і рівнинний лівий. На правому знаходяться добре укріплені позиції українських військ. Це забезпечує співвідношення втрат десь 10:1. Це українська земля, відвойована Азовом; це наша перемога; це ключ до Маріуполя.

Канєшно, якшо Путін попросив, то все це треба здати ворогу (або ОБСЄ = Росії). днями було 20 років відтоді як брати росіян серби так само взяли демілітаризовану Срєбрєніцу й вирізали там 7000 боснійців.
    До Маріуполя 23 км.

є контраргументи? нема і не може бути.
    المزيد من النفط

ДєвочкЄ туточки ! Яку саме битву я повинна пам'ятати ?
    31 мая 1223 года на реке Калка состоялась битва на Калке монголо-татар с объединёнными силами Древней Руси.[4]

В 1380 на Калке состоялась битва между Мамаем и Тохтамышем[4].
    Якщо там були Мамай и якийсь Тохтамиш, то може на Калку треба нашого мера запхати. А де шукати отого другого ?
    О! Замість Тохтамиша най буде Каплін з сокирою !
+ Ответить в теме