Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24713Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1123 из 1348
Показано с 11,221 по 11,230 из 13472.
    Banned

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Цікаво, а чому ти вважаєш, що це питання має загнати мене у кут?
    А с чего ты считаешь, что я так считаю, мне просто интересно твое мнение =)
    У тебе майже кожне речення закінчується знаком оклику ))) Ти спокійно розмовляти вмієш взагалі?
    У тебя тоже =)

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Посмотрел чту запись, я в шоке насколько они ЕБ...тые, других слов просто нету...
    Ты её точно смотрел? Enter с этого канала видео выкладывал!

Тебе засмучує те, що під час війни з усіх щілин лізе лайно? Що хтось проворувався? Що влаштував розборки? Так це супутники будь-якої війни, час би знати. Підлість через лінзу війни виглядає у 100 разів більшою, і це справедливо.
    И что теперь, надо всем вместе дружно орать Слава Украине?
    Да я буду громче всех так орать, когда страна станет хотя бы на 15% такой, какой я хочу ее видеть!
    Я бы запасную печень Путина в Донецке бы хранил, произведенную под Полтавой на 3D-принтере... если ты понял, как бы я ними воевал
    Я делаю свою маленькую работу в семье, в среде друзей, тут на форуме, у меня у одного ничего не получится, это очевидно!!!
    Не сорю, в подъездах не ссу, даже на остановках курить отхожу от людей, чтобы на них не дыметь, правда музло люблю громко навалить (Prodigy 2015 сейчас в основном слушаю), что есть, то есть, против насилия, ни к кому не пристаю, никого не бью, читаю интернеты много очень, развиваюсь, хочу, чтобы все люди так делали, это путь вперед по крайней мере точно не назад 100%!!! Если не считать прямые налоги, то я -- истинный божий одуванчик! А еще я не ворую! Вообще, ни у кого, ничего! Даже косвенно не ворую!
    И как я должен видеть мир? Как ты хочешь, чтобы я видел мир?

Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Так а влада їм для чого? Тільки щоб кишені й набивати.

До речі, у вищенаведеному випадку МВС (в особі Нацгвардії) "мочить" те ж таки МВС... А БМП на підтримку контрабандистів - це взагалі, феєрично.
    Як і "Хаммери" з ДШК - з протилежного боку... На відстані 100-200 м ДШКМ прошиє БМП-шку без проблем, а то і наскрізь...
    та бляха якийсь сюр. хочеться перехреститись і сказати "цур тобі, пек тобі, сатанинське наваждєніє!".

я просто розумію хлопців і дівчат, яким по 18-20 років, як Віта Завирюха. особливо якщо вбивали їхніх друзів.
    ну добре я чи ви як би сказати знаємо, що не варто чекати від наших керманичів стрибка вище голови. але ж оті хлопчики й дівчатка, які робили революцію - вони не хочуть чекати ще 23 роки, як чекаю я, бо це довше за їхнє життя. вони задають слушні запитання: чому грьобана влада не живе по закону? чому у нас продовжується режим Януковича?
    і їх важко умовити терпіти, терпіти й терпіти, во вони не розуміють, чому.
    та й я теж не розумію. ось є Констутиція, є закон. є суд. і все це має працювати.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    он видимо хочет что б ты взял в руки калаш коммунистов и пошел на войну. если что, родина тебя не забудет.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    http://sprotyv.info/ru/news/kiev/ska...andistov-video

все це змушує по-новому оцінити хвилю взаємознищуючого компромата з боку МВС, СБУ, прокуратури та інших.
    Цікаво, як довго доведеться чекати, коли "Золоті леви чорної стоні" і вище названа розвідгрупа стануть мародерами або неофашистами? :->
    Banned

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я просто розумію хлопців і дівчат, яким по 18-20 років, як Віта Завирюха. особливо якщо вбивали їхніх друзів.
    ну добре я чи ви як би сказати знаємо, що не варто чекати від наших керманичів стрибка вище голови. але ж оті хлопчики й дівчатка, які робили революцію - вони не хочуть чекати ще 23 роки, як чекаю я, бо це довше за їхнє життя. вони задають слушні запитання: чому грьобана влада не живе по закону? чому у нас пробовжується режим Януковича?
    і їх важко умовити терпіти, терпіти й терпіти, во вони не розуміють, чому.
    та й я теж не розумію. ось є Констутиція, є закон. є суд. і все це має працювати.
    Я тебе больше скажу, мне 32 и я в таком же трансе, как и они, я сам в шоке!
    Зануда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Да я буду громче всех так орать, когда страна станет хотя бы на 15% такой, какой я хочу ее видеть!
    Я бы запасную печень Путина в Донецке бы хранил, произведенную под Полтавой на 3D-принтере... если ты понял, как бы я ними воевал
    Я делаю свою маленькую работу в семье, в среде друзей, тут на форуме, у меня у одного ничего не получится, это очевидно!!!
    Не сорю, в подъездах не ссу, даже на остановках курить отхожу от людей, чтобы на них не дыметь, правда музло люблю громко навалить (Prodigy 2015 сейчас в основном слушаю), что есть, то есть, против насилия, ни к кому не пристаю, никого не бью, читаю интернеты много очень, развиваюсь, хочу, чтобы все люди так делали, это путь вперед по крайней мере точно не назад 100%!!! Если не считать прямые налоги, то я -- истинный божий одуванчик! А еще я не ворую! Вообще, ни у кого, ничего! Даже косвенно не ворую!
    И как я должен видеть мир? Как ты хочешь, чтобы я видел мир?
    Я не раджу взагалі "орать". Це заважає слухати і чути.
    Коли я кажу:"Слава Україні", то не маю на увазі, що моя країна краще за інші. Я не ідіот, щоб не бачити, що існують більш успішні, принаймні, країни. Це означає, що я прагну, щоб Україна була краща. Як і ти прагнеш, чи не так?
    Я надзвичайно радий, що ти не мочишся у під'їздах. Так дєржать!
    Я не претендую визначати те, як ти маєш бачити світ. З чого б це?
    P.S. Знак оклику виглядає так: '!'. Хіба я зловживаю? Не помічав.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Цікаво, як довго доведеться чекати, коли "Золоті леви чорної стоні" і вище названа розвідгрупа стануть мародерами або неофашистами? :->
    от від цього і сумно.
    Banned

P.S. Знак оклику виглядає так: '!'. Хіба я зловживаю? Не помічав.
    Точно =))) Перепутал...

Коли я кажу:"Слава Україні", то не маю на увазі, що моя країна краще за інші. Я не ідіот, щоб не бачити, що існують більш успішні, принаймні, країни. Це означає, що я прагну, щоб Україна була краща. Як і ти прагнеш, чи не так?
    Ладно, в принципе каких-то особенных претензий у меня к тебе нет, зачем я?
    Есть общие, что я на личности перешел? Не профессионально, согласен!
    Зануда

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    он видимо хочет что б ты взял в руки калаш коммунистов и пошел на войну. если что, родина тебя не забудет.
    Не вгадав, не хочу.
    Гггг..."вііідімо".
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    От для цього і потрібен PR. ДУК ПС у свій час було досить грамотно подано в інформаційному полі - і в результаті, коли їх спробували зробити дезертирами, заколотниками і наркоманами - то дуже швидко під тиском громадськості сіли на дупу.
    Тому і "Золотим левам", і Москалю, і Міхо, і всім тим, хто справді хоче зробити нашу країну кращою - треба не тільки робити добрі справи, але і якісно їх висвітлювати.
+ Ответить в теме