Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24714Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1122 из 1348
Показано с 11,211 по 11,220 из 13473.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Пророк

війна на Сході приймає цікаві форми:
    Скандальное дело: Как Нацгвардия задержала ментов-контрабандистов. ВИДЕО
    19.06.2015 - 11:00

Несколько дней назад нацгвардейцы задержали конвой с контрабандой, который «крышевали» сотрудники МВД.

Видеоролик «Контрабанда В Станице Луганской - 16.06.2015», обнародованный в пятницу на странице ФБ нацгвардии, демонстрирует как "Золотые львы черной сотни" и разведгруппа Саида батальона им.Кульчицького задерживают 8 авто, направляемые на территорию, подконтрольную террористам.
    http://sprotyv.info/ru/news/kiev/ska...andistov-video

все це змушує по-новому оцінити хвилю взаємознищуючого компромата з боку МВС, СБУ, прокуратури та інших.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    війна на Сході приймає цікаві форми:

http://sprotyv.info/ru/news/kiev/ska...andistov-video

все це змушує по-новому оцінити хвилю взаємознищуючого компромата з боку МВС, СБУ, прокуратури та інших.
    І що ж нового у Вашій оцінці?

До речі, добре не лише те, що виявлено чергову групу контрабандистів, а й те, що навіть всередині цієї групи знайшлися чесні люди, які повідомили про контрабанду (бо як інакше бійці батальйону ім.Кульчицького про неї дізнались?).
    Пророк

ну я якось ідеалістично вважав, що на ші правоохоронні відомства мочать одне одного не лише за право торгувати з терористами, а хоча б за владу чи за свої погляди на владнання конфлікту.

наприклад, чому посрались Наливайченко і Шокін. а воно он як усе просто.
    Пророк

ну я якось ідеалістично вважав, що на ші правоохоронні відомства мочать одне одного не лише за право торгувати з терористами, а хоча б за владу чи за свої погляди на владнання конфлікту.
    Так а влада їм для чого? Тільки щоб кишені й набивати.

До речі, у вищенаведеному випадку МВС (в особі Нацгвардії) "мочить" те ж таки МВС... А БМП на підтримку контрабандистів - це взагалі, феєрично.
    Як і "Хаммери" з ДШК - з протилежного боку... На відстані 100-200 м ДШКМ прошиє БМП-шку без проблем, а то і наскрізь...
    Banned

Разуммется, Аваков не в курсе, естественно!
    А геращенко язык в анус засунул!
    Я уже писал, что если завтра Россия улетит в космос, то все равно Украина будет продолжать с ней воевать до всерачки!
    Потому что мирные украинцы не поддерживают войну! А Шоколаднику надо держать общество в напряжение, потому что как только напряжение ослабнет -- слетит этот поц со своего поста даже пернуть не успеет!

Ну шо, Фаб, с кем воюем? А прикинь, у тебя через 10 лет об этом спросят, что говорить будешь?

Шо, Энтер, ДНР и ЛНР -- деградированные люмпены?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

жители Донецка выступили против ДНР
    А як же "путинпамаги, путинвведивойска"...
    Banned

Ого, народ, я только что на Ютьюбе выхватил за свой коммент лайк лично от Om tv!!!
    https://www.youtube.com/channel/UCkp...67bChomTyB1ezQ
    Зато я теперь уверен в том, что чувак целиком и полностью адекватный, хоть и его ролики однонаправленные...
    Кстати, кто он? Я слышал, что какой-то украинский режиссер или как-то так
    Но его канал невероятно популярный!
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Ого, народ, я только что на Ютьюбе выхватил за свой коммент лайк лично от Om tv!!!
    https://www.youtube.com/channel/UCkp...67bChomTyB1ezQ
    Посмотрел чту запись, я в шоке насколько они ЕБ...тые, других слов просто нету...
    Зануда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Ну шо, Фаб, с кем воюем? А прикинь, у тебя через 10 лет об этом спросят, что говорить будешь?
    Цікаво, а чому ти вважаєш, що це питання має загнати мене у кут? ))) З озброєним ворогом я воюю, який постійно прагне мене вбити і просунутись далі на територію України. Я ці прагнення бачу кожен день.
    Тебе засмучує те, що під час війни з усіх щілин лізе лайно? Що хтось проворувався? Що влаштував розборки? Так це супутники будь-якої війни, час би знати. Підлість через лінзу війни виглядає у 100 разів більшою, і це справедливо.
    Просто ти досить наївно припускаєш, що прочитавши кілька статей у Інтернеті, подивившись відео з YouTube вже все зрозумів і можеш мені іронічно шокнуть: "ну шо, Фаб?". Та нішо )))
    У тебе майже кожне речення закінчується знаком оклику ))) Ти спокійно розмовляти вмієш взагалі?
+ Ответить в теме