Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24710Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1110 из 1346
Показано с 11,091 по 11,100 из 13456.
    Зануда

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Отримали симпатичний наказ. Подробиці не повідомляю із зрозумілих причин. Начувайтеся, бл**і.
    За всіх загиблих доведеться відповісти. Світла пам'ять героям.
    Зараз у наметі спить взвод. Жоден не відмовився і не зрадив присязі. Хочу вірити, що і після виконання бойової задачі всі будуть разом, у повному складі. Пишаюся, що поруч надійні чоловіки.
    Перепрошую за пафос.

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Отримали симпатичний наказ. Подробиці не повідомляю із зрозумілих причин. Начувайтеся, бл**і.
    За всіх загиблих доведеться відповісти. Світла пам'ять героям.
    Бережіть себе ! Най Бог помагає !
    Пророк

Пророк

Alex N Alex Noyt
    И правда. Ни один канал ДырЫ не работает, со вчерашнего вечера.
    А сейчас внимание!!! Заработал 1+1 и ужас ваты - 5 канал
    С помехами. Но!!...
    Вата включает телеящик - и шок. На экране сверху развивается флаг Украины И улыбающиеся лица Пороха и Кровавого Пастора ласково смотрят с экрана...

Oleksiy Matsuka
    Ситуация с исчезновением сепаратистского ТВ в Донецке мне напоминает какой то фантастический фильм ужасов о провинциальном городе, мнения жителей которого контролируются злодеем в плаще через специальные волны, которые распространяются через вышки, установленные в разных частях города. И вдруг вышки выключились... продолжение следует
    Пророк

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Таваріщ, а нічого, що від 15:36 то новина про розпорядження ГШ , а точний час там не фігурує?
    цитата з доповіді місії ОБСЄ по вчорашніх подіях:
    At 15:00hrs the SMM received a letter from the Ukrainian Ministry of Defence, saying Ukrainian Armed Forces heavy weapons would be placed on the contact line in order to deal with the “real threat” posed by the fighting in Marinka, which they said had started at 06:00hrs that morning. Ukrainian officials later publicly acknowledged that the weapons had been used, saying their use was necessary in thwarting a “DPR” attack.
    http://www.osce.org/ukraine-smm/162116
    товарісч. може визнаєте помилковість вашого наїзду?
    Пророк

Не визнаю. Буду всіляко заперечувати очевидні речі, викручуватися і т.д. :)
    А якщо серйозно, то єдиним реальним аргументом тут буде повідомлення ГШ з точним часом, коли у війська надійшов наказ про застосування артилерії.
    23q
    23-й участник

азиров порошенковскІй

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    https://pbs.twimg.com/media/CGoBx0kXEAEVV5o.jpg:large
    да ты че! новость за вчера!
    Доказано: малазийский Боинг сбили Украинцы.
    Пророк

Дмитро Різниченко
    Для суттєвого підвищення боєздатності української армії нам не джавеліни потрібні, а люті сержанти й дисциплінарні батальйони.
    Пророк

Цікаве інтервью підполковника Олега Кузьміних.

— Мститись ворогу хочеться?

— Ні, це було б непрофесійно. Я — як випущена стріла, яку може зупинити тільки визначена ціль. Так, побував у полоні, на війні таке трапляється. Прихожу до тями, й знову занурююсь у службу. До речі, через мою тверду позицію з помітною повагою до мене ставився слідчий держбезпеки так званої «ДНР» на прізвисько «Монгол». Спочатку він пропонував мені посаду комбата в російській армії, квартиру в Донецьку, звання російського полковника з удвічі більшою зарплатою. Потім — щось таке ж у «ДНР». Але я йому сказав: я професійний військовий і присягу складав Україні, для мене це питання честі. Потім більше про «солодкі» пропозиції не говорили.

— В яких умовах жив?

— Перші три місяці — у кімнатці метр на два на покинутому заводі. Кахель білий від підлоги до стелі, лампа-«сороківка». Спілкувався тільки з охороною. Якби не книги — вони в цехах на підлозі валялись, дах би поїхав. Рятували думки про сім’ю, спогади.

— Про що думав?

— Згадував, як перший раз брали термінал аеропорту, Савур-Могилу. Аналізував 470-кілометровий рейд по тилах сепаратистів, оточення і вихід з нього, останню ротацію в аеропорт. Прокручував різні епізоди в голові, аналізував власні помилки. Бачив, на чию бойову роботу треба рівнятись: коли нами керував нинішній командувач ВДВ полковник Михайло Забродський, я бачив фаховість найвищого гатунку.

— Як поводились охоронці?

— Не чіплялись. Годували тим, що й самі їли. З харчами в них не дуже, банка тушонки — щастя. Гуманітарка з Росії не доходить. Останнім часом мене тримали в камері з козаками і штрафниками. Вони розповідали, що фури з продуктами вже не розвантажують. Нишком повертають назад у Росію і там розпродають.

— Як у камері опинились козаки?

— У нас досі дехто вважає, що по «ДНР» бігають озброєні юрби п’яниць. Може, раніше так і було. Але зараз це добре вишколений і професійно організований ворог. Російські військові наводять порядок. Денеерівці роззброїли козаків за одну ніч, терпець увірвався після чергового вбивства козаками мирних мешканців. Як охоронці били цих козаків… Ногами, битами. У моїй камері сиділо тридцять козачків, на жодному живого місця не було. А ще з десяток мародерів-чеченців. Цих теж місили. Дві доби били, потім почали розбиратися, чи винні.

— Армія «ДНР» уже професійна?

— По-перше, занижувати ступінь підготовки ворога — непрофесійно. По-друге, сепаратисти зараз мають чітку армійську організацію. По-третє, їхніх ключових спеціалістів готують кадрові російські офіцери. По-четверте, їхні військові формування — це не лише зазомбовані простачки. Кістяк їхньої армії — серйозно вмотивовані добровольці, найманці, які вміють воювати.
    повністю тут
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    ...зараз це добре вишколений і професійно організований ворог. Російські військові наводять порядок. ...

— Армія «ДНР» уже професійна?

— По-перше, занижувати ступінь підготовки ворога — непрофесійно. По-друге, сепаратисти зараз мають чітку армійську організацію. По-третє, їхніх ключових спеціалістів готують кадрові російські офіцери. По-четверте, їхні військові формування — це не лише зазомбовані простачки. Кістяк їхньої армії — серйозно вмотивовані добровольці, найманці, які вміють воювати
    Вот и новый "Израиль", но в качестве питающего военного элемента здесь не США, а Московия.
+ Ответить в теме