Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24711Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1078 из 1346
Показано с 10,771 по 10,780 из 13460.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    infospacer, 3 дні тому у нас були загиблі й поранені від "Граду". ми відповідаєм тим самим? ні.
    що стосується пана артилериста з його День 102, у мене нема до нього довіри хоча б тому, що перший посил у нього - "вчера бьіл мой первьій бой" (насправді обмін пострілами, бо він як мінімум за 10 км від фронту), а другий - що ДУК гівно. боюсь, саме для цього і було поширено повідомлення, в рамках кампанії проти добробатів.
    Ну, так для артилериста контрбатарейна дуель - це і є бій. Чи для Вас бій - це лише пряме наведення? Та й ДУК він гімном не називав. А забанив конкретну людину, що сама на нього наїхала.
    Що ж до довіри... Я читаю його ФБ уже другий місяць. Людина цікава і, як на мене - цілком адекватна.

Пророк

я хвилину тому дізнався, що Кучма, виявляється, пєдписав не просто 12 пунктєв угод, а ще й "примітки" до них, згєдно з якими Україна зобов'язується довічно годувати цю ракову пухлину, і ті жируватимуь за наш рахунок, але української влади та української конституції там не буде:
    11. Проведение конституционной реформы на Украине со вступлением в силу к концу 2015 года новой конституции, предполагающей в качестве ключевого элемента децентрализацию (с учетом особенностей отдельных районов Донецкой и Луганской областей, согласованных с представителями этих районов), а также принятие постоянного законодательства об особом статусе отдельных районов Донецкой и Луганской областей в соответствии с мерами, указанными в примечании 1, до конца 2015 года.

Примечание 1. Такие меры в соответствии с Законом "Об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей" включают следующее:

освобождение от наказания, преследования и дискриминации лиц, связанных с событиями, имевшими место в отдельных районах Донецкой и Луганской областей;

право на языковое самоопределение;

участие органов местного самоуправления в назначении глав органов прокуратуры и судов в отдельных районах Донецкой и Луганской областей;

— возможность для центральных органов исполнительной власти заключать с соответствующими органами местного самоуправления соглашения относительно экономического, социального и культурного развития отдельных районов Донецкой и Луганской областей;

государство оказывает поддержку социально-экономическому развитию отдельных районов Донецкой и Луганской областей;

содействие со стороны центральных органов власти трансграничному сотрудничеству в отдельных районах Донецкой и Луганской областей с регионами Российской Федерации;

создание отрядов народной милиции по решению местных советов с целью поддержания общественного порядка в отдельных районах Донецкой и Луганской областей;

— полномочия депутатов местных советов и должностных лиц, избранных на досрочных выборах, назначенных Верховной радой Украины этим законом, не могут быть досрочно прекращены.

РИА Новости http://ria.ru/world/20150212/1047311...#ixzz3ZpZbYTdo
    зрада. просто зрада.

infospacer, "вчора перший бій". а сьогодні він дає оцінки.
    ну, я не наполягаю, читайте, звичайно. але тенденція помітна.
    Пророк

infospacer, "вчора перший бій". а сьогодні він дає оцінки.
    ну, я не наполягаю, читайте, звичайно. але тенденція помітна.
    Яка тенденція?
    Макс писав про учєбку, полігон, тепер - про передову (з артилерійської точки зору, звичайно). Ну, і ось, кілька днів тому - перший бій. Що не так?
    Пророк

infospacer, зради, зради мало.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Яка тенденція?
    Макс писав про учєбку, полігон, тепер - про передову (з артилерійської точки зору, звичайно). Ну, і ось, кілька днів тому - перший бій. Що не так?
    у нього - все так.
    тенденція - в інфопросторі України. якщо раніше щодня розповідали, як СБУ та менти ловлять сепарів, то зараз щодня розповідають, як СБА та менти ловлять добровольців.
    я допускаю, що добровольці можуть робити якісь косяки і порушувати закон (як і військовослужбовці, до речі. і порушують). але йде хвиля про те, що добровольці - це зло. в тому числі з посиланнями на думки відомих і невідомих, авторитетних і неавторитетних людей.
    як ставлять в умови, коли, захищаючи Україну, вони змушені порушувати закон, а потім за це шиють справи.
    про Равлика читали? якщо я не помиляюсь, ви (вибачто якщо не ви) писали, що після мінських угод добровольці матимуть карт-бланш на відловлювання сепаратистів. сьогодні ми бачимо, як це виглядає на практиці: правоохоронні органи зміщують акцент на боротьбу не з ворогом України (як я його розумію), а з тими, кого вважає ворогом влада.

Scald, зробіть таку ласку, прокоментуйте оцей текст (зобов'язання України), спеціяально для вас роблю дубль. розкажіть, яка це нев'їбенна перемога української дипломатії і особисто пана президента.
    11. Проведение конституционной реформы на Украине со вступлением в силу к концу 2015 года новой конституции, предполагающей в качестве ключевого элемента децентрализацию (с учетом особенностей отдельных районов Донецкой и Луганской областей, согласованных с представителями этих районов), а также принятие постоянного законодательства об особом статусе отдельных районов Донецкой и Луганской областей в соответствии с мерами, указанными в примечании 1, до конца 2015 года.

Примечание 1. Такие меры в соответствии с Законом "Об особом порядке местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей" включают следующее:

освобождение от наказания, преследования и дискриминации лиц, связанных с событиями, имевшими место в отдельных районах Донецкой и Луганской областей;

— право на языковое самоопределение;

— участие органов местного самоуправления в назначении глав органов прокуратуры и судов в отдельных районах Донецкой и Луганской областей;

— возможность для центральных органов исполнительной власти заключать с соответствующими органами местного самоуправления соглашения относительно экономического, социального и культурного развития отдельных районов Донецкой и Луганской областей;

государство оказывает поддержку социально-экономическому развитию отдельных районов Донецкой и Луганской областей;

— содействие со стороны центральных органов власти трансграничному сотрудничеству в отдельных районах Донецкой и Луганской областей с регионами Российской Федерации;

— создание отрядов народной милиции по решению местных советов
    с целью поддержания общественного порядка в отдельных районах Донецкой и Луганской областей;

— полномочия депутатов местных советов и должностных лиц, избранных на досрочных выборах, назначенных Верховной радой Украины этим законом, не могут быть досрочно прекращены.

РИА Новости http://ria.ru/world/20150212/1047311...#ixzz3ZpZbYTdo
    бо як на мене, зради вже вистачить. може вам мало - аргументуйте.
    Пророк

про Равлика читали? якщо я не помиляюсь, ви (вибачто якщо не ви) писали, що після мінських угод добровольці матимуть карт-бланш на відловлювання сепаратистів.
    Не пам'ятаю, щоб я таке писав. Я писав ось таке:
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    ДУК ПС - це сила, якій не зможе протистояти ніякий оновлений "беркут" чи, тим більше, Нацгвардія (останні навряд чи навіть схочуть). Так що, у разі, якщо Порох таки занадто відірветься від народу - тримісячного Майдану вже не буде. Тепер знесуть вже за лічені дні.
    Так що, виконання мінських угод в цій ситуації, як на мене - лише зручний привід позбутися зміцнілої організації справжніх патріотів, згуртованих і безстрашних.
    Пророк

Scald, зробіть таку ласку, прокоментуйте оцей текст (зобов'язання України), спеціяально для вас роблю дубль. розкажіть, яка це нев'їбенна перемога української дипломатії і особисто пана президента.
    Я вважаю, що цю маячню так чи інакше виконувати ніхто не буде. А якщо хтось дуже захоче, то нічим хорошим для нього це не закінчиться.
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Ну, вот положа руку на сердце, что Львов захочет остаться в этом гадюшнике?
    А если Львов рыпнется -- то фсё! Начнет по эффекту домино валиться так, что только держись! Тут такая бойня начнется!
    А рошен с кроликом свалят на Мальдивы, не парься, это ты со своей супругой тут останешься!
    ============
    Народ, вы зря тут сидите и думаете, что у этих номенклатурных мастадонтов есть какой-то хитрый план, они гораздо больше тупые, чем вы можете себе представить, а кажутся они умнее из-за дорогой одежды и постоянной лжи!
    Кролик же говорил, что отопление включат, когда три дня будет -8. У меня дочь 3-х лет знает, что на морозе вода в лед превращается!
    А выступать на экономическом форуме и орать, что у нас война -- ну это чисто уровень дебила Рошена! Сейчас все кинутся инвестировать!
    Забаньте пожалуйста этого паникеро-подстрекателя!
    Banned

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Забаньте пожалуйста этого паникеро-подстрекателя!
    Блин, я забыл фамилию того полководца, который заставил всю ночь плетью целый взвод речку лупить!
    Очень похожая ситуация =)
    Гривну тоже я опустил, договор о ЗСТ я отложил, Украину в дупу в Европе тоже я послал, Фирташа я заставил дать скандальные показания!
    Я, конечно, не отрицаю, что уровень моей проницательности весьма высок. но с Богом меня путать не стоит все-таки =)

Если ты посадил семя в серную кислоту, то я сомневаюсь, что любого рода мантры, расстрелы, повешения. молебны, баны и прочие ритуальные танцы принесут положительный результат, в то время, как посадивши семя в достойную почву, тебе еще надо приложить усилия, чтобы из него не вырос плод!
    Пророк

"У ході поїздки в селище Родина, про яку ніхто із силовиків не був попереджений, Геннадій Москаль виявив 11 фур, що стояли на різних вулицях. Вантажівки (деякі з табличками “ПОРОЖНІЙ”), зареєстровані в Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Полтавській та інших областях, були заповнені олією, помідорами, печивом, котячим та собачим кормом тощо і чекали сприятливої можливості, щоб проїхати на окуповану територію. Деякі водії при появі керівника області встигли розбігтися, а кількох Г.Москаль затримав. Після цього він викликав на місце силовиків із блокпостів, щоб з’ясувати, яким чином фури всупереч забороні руху вантажів на окуповану територію опинилися на самій лінії розмежування вогню.

— Це селище, яке є крайньою контрольованою Україною точкою на Луганщині, і яке постійно обстрілюється бойовиками, має бути повністю заблоковане для стороннього транспорту, — обурюється Г.Москаль. — А воно перетворилося на прохідний двір для комерсантів, що торгують із терористами. Селяни скаржаться, що через блокпости в тутешні магазини не пропускають хліб та інші продукти, школа в селищі не годує дітей, тому що постачальники не можуть провезти сюди харчі, зате навколо школи стоять фури з десятками тонн продуктів для так званої ЛНР! Я ще раз повторюю, що комерція з терористами неможлива без сприяння наших силовиків на блокпостах, котрі проявляють принциповість до простих людей і пропускають фури з алкоголем, тютюном, продуктами й собачим кормом для так званої ЛНР. Держава виділяє величезні кошти на будівництво фортифікаційних споруд, щоб не допустити сюди ворога, але який смисл у всіх цих укріпленнях, якщо на передову за гроші безперешкодно їдуть десятки фур, у яких на зворотній дорозі можна провезти бойовиків із боєприпасами?! Згадайте трагедію в Будьоновську в 1995 році, де загинули десятки заручників. Тоді озброєні до зубів бойовики приїхали в місто й захопили лікарню тільки завдяки продажності російських військових та правоооронців. Ми ніколи не виграємо війну, якщо не знищимо корупцію серед наших силовиків. Окремі з яких дуже швидко забули, хто стріляє в їхніх бойових товаришів. У нас тільки в ніч на понеділок у Станиці Луганській через обстріли поранені двоє військових і один мирний мешканець…

Знайдені у Родині вантажівки затримані. За вказівкою Г.Москаля відкрито кримінальне провадження за фінансування тероризму."
    http://moskal.in.ua/index.php?catego...s&news_id=1722
+ Ответить в теме