Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24710Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1004 из 1346
Показано с 10,031 по 10,040 из 13456.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм и вооруженный захват власти на Востоке Украины

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...у нас таких 90%
    Только у наших зарплата, в лучшем случае, в три раза меньше.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    4) наочна демонстрація вбогого російського життя, "20 тисяч рублей на двоих" + діти... до речі, живуть з дітками в стінах, без роботи, але з плазмами й айфонами.
    SUPRA, що в них на стіні - то не плазма, а %імно. Айфонів не побачив.

суворе там життя...
    Шикарний кадр наприкінці:

Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Только у наших зарплата, в лучшем случае, в три раза меньше.
    20 тис. руб. на двох = 10 тис. руб. на рило = 3 тис. грн., в три рази менше - це тисяча гривень. не чув я у нас про такі зарплати. невже у вас така?

потім, я не бачу в цьому як би достатньої причини їхати когось вбивати. мало заробляєш - навчись, відірви дупу від дивана і зороби більше, я так гадаю. а кацапи бачать. ви не бачите в цьому принципової відмінності?
    Пророк

У Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про внесення змін до Закону України" Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію "(щодо спеціального збору за відстрочку призову на військову службу під час часткової мобілізації)".

На даний час на сайті Верховної Ради України (парламенту) текст законопроекту відсутній. У картці законопроекту зазначено, що автором відповідної законодавчої ініціативи (№2251) є народний депутат України Семен Семенченко.

Однак, за інформацією прес-служби Семенченко, цей законопроект "покликаний ввести нову підставу відстрочки від мобілізації - сплату спеціального збору за відстрочку призову на військову службу під час мобілізації. Скориставшись такою підставою відстрочки, особи, які не принесли б значної користі в бою, зможуть легально (без використання діючих в даний час корупційних схем) оплатити визначену за формулою суму і бути звільненими від мобілізації ".

При цьому автор законопроекту зазначає, що кошти, акумульовані від спеціального збору, зможуть бути використані виключно на допомогу військовослужбовцям та їх сім'ям, на закупівлю, ремонт, модернізацію військової техніки та ін.

"Законопроект покликаний поліпшити фінансування військових формувань України і підвищити ступінь моральної готовності до участі в бойових діях особового складу військових формувань", - зазначає прес-служба Семенченко.

Також підкреслюється, що реалізація закону призведе до збільшення дохідної частини державного бюджету. Зокрема, дохід від реалізації цього закону оцінюється в 1,4 млрд грн, зазначили в прес-службі нардепа.
    Пророк

невже у вас така?
    У меня сейчас ещё меньше. Я ЧП-шник. Кстати, 10 тыс рублей на рыло по текущему курсу это 5 тыс гривен. Отстаёте от жЫзни.

Интересно Энтер сегодня фотки с полтавских АТБ выложит с пустыми полками. Поржём вместе.

Ну а это что бы ко мне особых претензий не было. Напомню. Может я ошибся? http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post341382
    Пророк

20 тис. руб. на двох = 10 тис. руб. на рило = 3 тис. грн., в три рази менше - це тисяча гривень. не чув я у нас про такі зарплати. невже у вас така?
    1200 гривень на руки соціальному працівнику.
    Людина звільнилась нещодавно.

Але питання не у тому! От не варто рівняти "суху" зарплату на раісії і в Україні.
    У нас, як не крути, і харчі дешевші. І поки що комуналка!
    Чого ви рівняєте тупо грошові суми? Це просто неправильно!
    Пророк

барига, та я без претензій. але я б щось робив із цим... превда, це вже інша тема.
    bvn
    йог на танке

19 хвили, але воно варте витраченого часу. наче його тут ще не було.
    І вже нема :(
    Копірайти, б...ть...
    Information must be free! :)
    المزيد من النفط

Интересно Энтер сегодня фотки с полтавских АТБ выложит с пустыми полками. Поржём вместе.
    Какие там "пустые полки" ? На Садах-2 в АТБ обычный ассортимент. Сегодня днем заходила. Крупы разве что не все в наличии. Сахар подорожал. Из-за этой паники дебильной...
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Сахар подорожал. Из-за этой паники дебильной...
    Дружина сьогодні цукру в АТБ на Грушевського не виявила... будем пить чай з медом, що корисніше і таки доїмо мед, а то стоїть ;)
    І ще плюс, гроші на кредитці будут ціліші...
+ Ответить в теме