Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25651Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 944 из 1412
Показано с 9,431 по 9,440 из 14114.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

на месте Порошенко неплохо было бы начать наконец исполнять свои должностные обязанности, начиная с конституции.
    якось набридло це, за рибу гроші. сто разів уже обговорено.

він теж досяг своєї мети - гарантій недоторканості майна в російській юрисдикції і можливість пиляти бабло на відновленні долбаса.
    на початку року ліпецький рошен знаходився в ситуації, як Іловаськ - гроші арештовані, рахунки заблоковані, виробництво зупинено. здавалося б, російська машина дотисне фашистський бізнес. але - глядь - акціонери мобілізувались, знайшли аргументи... і ось, будь ласка - запускають нові лінії. навіть сам Путін не зміг завадити.

диво, правда?

Порошенко: Генштаби Росії й України будуть стежити за припиненням вогню
    якого хєра?????? чому не Німеччини, не США, не Польщі, а Росії? весь час "перемир'я" сотня офіцерів ГШ Росії бігала по українських позиціях, "контролювала" і вела розвідку.

та йож твою.... ні, це безнадійно.

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ты занимаешься примитивным буквоедством.
    Enter, вы не правы. Я описал вполне конкретную модель поведения, повторяющуюся не раз.

Чтобы каждый из вас сделал на месте Порошенко? Объявил войну, призвал всех мужчин страны и открыл полноценный фронт? ... Что?
    Меня беспокоит предстоящее одностороннее прекращение огня. Опять жертвы во имя Минска-2...

Объявил войну,
    Есть еще опция ВП. Это не объявление войны.

Теперь, как я понял мирь и вооружений Украине не выделят? Путин и Европа могут вздохнуть свободно. И наверное время санции послаблять.
    ри?

Чтобы Вы сделали на месте Порошенко?
    На місці Порошенка? Я не на його місці. У мене є своє місце. Коли мене призначають відповідальною за певну роботу, я виконую її по максимуму у відповідності до вимог і положень. І чекаю того ж від президента моєї держави - щоби президент виконував свої обов’язки по максимуму у відповідності до Конституції.
    Объявил войну, призвал всех мужчин страны и открыл полноценный фронт? ... Что?
    Я ще раз вибачаюсь, а зараз шо, неповноцінний фронт? Тобто ті пацани, які з автоматом напєрєвєс бігають лугандонією - неповноцінні вояки?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Полтава, мабуть, ні.
    Мабуть ні(
    Зачастую руководитель угрожает выгнать нерадивого работника, но не выгоняет, а дает еще шанс и еще шанс.
    Чи то тільки у мене такий керівник, що відразу наказує за промахи? шото я якато нещаслива по життю, йопт...
    23q
    23-й участник

Пророк

Чтобы каждый из вас сделал на месте Порошенко? Объявил войну, призвал всех мужчин страны и открыл полноценный фронт? ... Что?
    А что бы вы сделали?

============
    Семен Семенченко
    18 mins · Edited ·

Части ВСУ взяли штурмом поселок Логвиново. Тот самый, блокирующий трассу Артемовск- Дебальцево. Остались незначительные очаги сопротивления которые сейчас подавляются.

Части батальона "Донбасс" проводят зачистку поселка и прилегающего участка трассы.

ПТН -ПНХ со своим окружением Дебальцево.

Слава Украине!
    Пророк

можна подумати, що це унікальний президент, єдиний у світі, на чию країну напав ворог, і воно не знає, що робити.
    плять хай почитає в законах. я вже не маю сил лазити в Конституцію, але там є розділ "Президент України". є закон про ВС, там усе написано.

але він робить те, на що він НЕ МАЄ ПРАВА, наприклад запрошує кацапських генштабістів на довгостроковій основі без згоди ВР.

може він краще відповість за Демчишина? за Гонтарєву? у нього тільки права, ніяких обов'язків? може він піде до вдови Рибака і ще до тисяч вдов і пояснить їм, що у нас дозволено вбивати українців, і за це - АМНІСТІЯ?

ось коментар, не мій. по суті домовленостей.
    Якщо навіть раптом всі пункти будуть виконані, то оцей:
    "Восстановление полного контроля над государственной границей со стороны правительства Украины во всей зоне конфликта, которое должно начаться в первый день после местных выборов" поховає все.

Уявляєте вибори ТАМ без контролю за державним кордоном?
    "Оберуть" до місцевих моторол і ті проголосують державність.
    Але перед цим ми все відновимо.
    Пірімога мирного плану.
    23q, і до 15-го числа чекати припиненя вогню...
    мабуть Х-ло за цей час сподівається взяти Дебальцево.
    а потім це повторються в будь-який зручний момент, коли наші будуть сподіватися на Хуйло. дурень думкою багатіє.
    Сухумі, бляха! тричі підписували мир під гарантії Єльцина, тричі Єльцин казав потім, що не контролює абхазів. а то були насправді російські війська.
    найтупішим Саакашвілі на днях в 10-й раз пояснював.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Пірімога мирного плану.
    Собственно, теперь ждем как далеко главком успеет дойти в одностороннем и прилежном выполении минска-2, вопреки невыполнениям сего плана противной стороной.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Собственно, теперь ждем как далеко главком успеет дойти в одностороннем и прилежном выполении минска-2, вопреки невыполнениям сего плана противной стороной.
    Да, согласен.
    В принципе размышляя над этими переговорами то лично меня устроило только единственный текст по их завершению, подписанный Путиным:
    "Я, Путин - Хуйло... Я обосрался, и все кто тут со мной тоже обосрались. Мы все уползаем обтекать."
    Но понятно, что такого не стоило ожидать.
    Поэтому все то, что появилось на свет, это как раз то, чего и следовало ожидать.
    Много пунктов, которые в очень большой вероятности не буду выполнены и нарушены хуйлом.
    Это не документ о мире, это документ о перемирии (в лучшем случае). А дальше все равно возможна война, но уже большая.
    Моё мнение, что все сейчас зависит лично от хуйла. Я так понимаю, что он получил последнее китайское предупреждение.
    Пока ничего не изменилось. Пока все равно готовимся к войне и наблюдаем.
    Пророк

изменилось как раз многое, и не в нашу пользу.

например:
    Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні не очікує, що на саміті лідерів країн Євросоюзу, який відбудеться в четвер, обговорюватиметься питання санкцій проти РФ.
    еще:
    Власти Франции могут передать России вертолетоносец типа «Мистраль» в ближайшие дни, передает «Интерфакс» со ссылкой на источник.
    «Команда на передачу «Мистраля», скорее всего, поступит из Елисейского дворца уже в начале следующей недели», — сказал он, добавив, что, вероятно, в первой половине марта корабль будет готов к передаче российской стороне.
    про санкції України можна взагалі забути.

Україна ЗНЯЛА вимоги контролю кордону до кінця 2015 року.

Україна ЗОБОВ'ЯЗАЛАСЬ амністувати ВСІХ терористів, змінити Конституцію. невиконання якогось із цих пунктів буде справедливо розцінено як порушення Україною своїх зобов'язань.

Україна відведе артилерію, залишивши бійців з автоматами в якості мішеней.

Звичайно, ті, хто на це сподівався, можеть бути задоволені.
    я іншого не чекав, знаючи, що там Медведчук представляє всі сторони одразу. але сподівався на залишки порядності та здорового глузду з боку нашого президента. він сподівань не виправдав.

і головне - тепер ситуація в глухому куті до кінця 2015 року. весь рік ворог буде мілітаризувати долбас, тримати заручників, а Україна буде за це платити.
    Пророк

Харе нить. Ніфіга не буде. Такий же "плач Ярославни" зараз і противника. Так шо однозначно стверджувати, що ще вигідно тільки росіянам - дуже поверхнево я б сказав. Це якщо без матюків.
    Думаю до 15 числа дров ще наламають.
+ Ответить в теме