Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26211Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 874 из 1455
Показано с 8,731 по 8,740 из 14549.
 1. #8731
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  а вот почему. с картой и сканами документов с подписями.
  Анатолій Гриценко:

  Герої-кіборги, яким Президент наказав обороняти Донецький аеропорт, не знали, що той же Президент погодив передачу аеропорту ворогові ще 19 вересня, понад чотири місяці тому. А ті, хто загинули – уже й не дізнаються. Вічная їм наша пам'ять!

  Президент про зрадницькі домовленості мовчав, міністр Клімкін щось не надто непереконливо заперечував... І от тепер факт домовленостей про передачу Донецького аеропорту під контроль терористам підтверджено документально: дотепер прихований від громадськості Додаток до Мінських домовленостей виявили і оприлюднили журналісти "Дзеркала тижня". Нанесені на карту, погоджені 19 вересня і скріплені підписами у Мінську, координати лінії розмежування чітко свідчать: Донецький аеропорт має перейти під контроль терористів.

  За що усі ці місяці там тяжко страждали і гинули наші солдати? Хто ще, крім Президента, із вищого політичного і військового керівництва знав про ці домовленості, але так само злодійкувато промовчав і не віддав відповідного наказу солдатам: якщо вже вирішили здати аеропорт ворогові, то мали би хоча б подбати про життя своїх солдат – відвести їх звідти, з-під вогню, не кидати у безцільну бійню, тим більше без належного забезпечення і підкріплення резервами?! Хто і яким чином за все це відповість? Втім, доки у прокуратурі Ярема і яреми, риторичне питання...
  http://gazeta.dt.ua/internal/topografiya-krov-yu-_.html

  немає в нас президента і верховного головнокомандувача. є паскудний барига.

 2. #8732
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  а вот почему. с картой и сканами документов с подписями.
  Если честно, то для того, чтобы писать такие вот выводы, нужно сначала более скептически относится к исходному материалу. А уж проститутка под названием Зекрало Недели уж очень сильно требует этого.
  Хотя вряд ли Вы будете это делать. Учитывая, что Ваши сиюминутные интересы по свержению власти в Киеве совпадают с интересами ЗН в данный момент.
 3. #8733
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Анатолій Гриценко:

  Герої-кіборги, яким Президент наказав обороняти Донецький аеропорт, не знали, що той же Президент погодив передачу аеропорту ворогові ще 19 вересня,
  Ну, даже по версии ЗН и если верить ее источникам, немного не так:

  "Як пояснило DT.UA одне з джерел, за задумом мінських домовленостей, аеропорт мав відійти сепаратистам у результаті виконання взаємних зобов'язань: бойовики також повинні були передати під український контроль ряд населених пунктів. Але вони цього не зробили, як, утім, не виконали й інших пунктів мінського Меморандуму. Відповідно, аеропорт їм не передали. "

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Анатолій Гриценко:
  Опять же Гриценко муж Мостовой, так что верить ЗН оно конечно можно, но могет быть элемент супружеской заинтересованности...

  =====

  ЗЫ1: Опять же Мариуполь по всем этим "картам" наш, и что?

  ЗЫ2: А вообще есть одна карта, это карта Украины, там все указано.
 4. #8734
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  ALEX, относитесь. ваше право. ваша характеристика ДТ не підтверджується репутацією цієї газети.
  мої інтереси - перемога у війні з росією. а не збереження ліпецкого завода і не винищення на фронті українських патріотів.
  "свержение власти" не входить до моїх інтересів. я би хотів змусити владу жити по Конституції. я в хз який раз це пишу. ви це чуєте чи ні? альо!
  По-перше, "мінська" лінія проходить помітно західніше фактичної лінії розмежування від 19.09.2014. Деякі ділянки території, контрольовані на той час українськими силами, згідно з мінськими домовленостями, повинні перейти під контроль сепаратистів. Українська ж сторона в результаті "обміну" має отримати під свій контроль невелику ділянку в районі Дебальцеве — Попасна, захоплену бойовиками.

  По-друге, на карті чітко видно, що Донецький аеропорт (ДАП) міститься на схід від узгодженої "мінської" лінії, тобто на території, яка має відійти сепаратистам. І це попри те, що на карті РНБО аеропорт перебуває в зоні бойових дій, а в численних коментарях українських офіційних осіб стверджувалося, що ДАП контролюється українською стороною.
  які вам ще потрібні докази? ну, нехай Порошенко чи Кучма скаже, що це неправда. але, на жаль, це правда.

  у Порошенка взагалі-то є вихід (якщо він думає не про те, як врядувати "обличчя Путіна", а як врятувати своє, а заразом Україну). він мав би сказати, що оскільки цей документ не виконано у встановлений термін (там 1 доба), то він втратив чинність, і надалі ми будемо виконувати Мінські домовленості (теж ганебні) лише КОМПЛЕКСНО, а не окремими пунктами. тобто - перекриття кордону, виведення російських військ, роззброєння терористів. нехай каже і робе, я його підтримаю. ніколи не пізно стати на шлях виправлення, хе-хе.

  але, боюсь, він не скаже і не зробе, бо він цілком залежний від Х-ла.

  ви, звичайно, можете і надалі писати, що я ворог і т.ін. але якщо судити по діях, то ворог не я.

  да, ДТ - дружина Гриценка. але Кучма теж дружина Гриценка? газета друкує документи.
  про наявність секретних домовленостей говорив навіт Байден. я намагався в це не вірити до останнього часу.
 5. #8735
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Я так понял главная проблема в этих, якобы существующих, Додатках о которых не собщили общественности. И эти Додатки русские терровойска с самого начала не собирались выполнять, вернее выполнять только в одну сторону, равно как и минские типа договоренности. Если Додатки существуют, то можно о них упомянуть, но покольку они изначально не предполагались к выполнению террорристов, их ценность нулевая. Надо понимать что ситуация в войне такова - победителей не судят. Будет отступать - за нас наши территории никто отвоевывать не будет. Будем наступать и победим - все будет прощено. Например, кто вспоминает о пассажирском Боинге, сбитом русскими терровойсками? Наоборот, Франция им уже автономию сулит.
 6. #8736
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  У результаті обстрілу Маріуполя, за попередніми даними, загинуло 10 людей
  24.01.2015 | 11:09
  У результаті обстрілу бойовиками Маріуполя, за попередніми даними, загинуло 10 людей.

  Про це на своїй сторінці в Facebook написав начальник ГУ МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

  «У результаті обстрілу бойовиками Маріуполя - житловий сектор в районі вулиць Київська, Олімпійська, 1 Травня - загинули 10 осіб. Інформація уточнюється», - повідомив він.

  «Міліція міста піднята за тривогою. На місці працює слідчо-оперативна група міськуправління», - додав Аброськін.
 7. #8737
  Offline
  Новачок

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Кто в этом хорошо разбирается поведайте: На данный момент есть неопровержимые доказательства что Мариуполь был обстрелян ракетными ударами, есть погибшие и раненные, среди ГРАЖДАНСКОГО населения. Обычно в таких случаях теры обвиняют ВСУ в "провокации". На этот раз у них могут быть такие аргументы?
 8. #8738
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Ну шо, як я вже хто зна коли і писав - 3,14дараси будуть прориватись до Криму.
  Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
  Обычно в таких случаях теры обвиняют ВСУ в "провокации". На этот раз у них могут быть такие аргументы?
  победителей не судят, хуле...
 9. #8739
  Offline
  Пророк

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Condor, им не нужньі аргументьі, и спорить с ними бесполезно. я бьі не советовал.
  а вот привезти туда ОБСЕ и сделать все дипломатические заявьі - да.

  надо как-то активнее донести до мира и до своего народа меседж, что мьі имеем дело с людьми, вообще вьіпавшими из человеческой цивилизации: они стреляют из мирньіх кварталов, убивают мирньіх людей, вспарьівают животьі, издеваются над пленньіми.
  они - не только ДНР-ЛНР, но и Х-ло.
  ждать, что они будут вьіполнять ЛЮБЬІЕ договоренности - преступная наивность.
  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  ... Например, кто вспоминает о пассажирском Боинге, сбитом русскими терровойсками? ...
  ну не скажите. вот бриттьі даже о Литвиненко вспомнили:
  Litvinenko inquiry: the proof Russia was involved in dissident's murder
  http://www.telegraph.co.uk/news/ukne...ts-murder.html
  Вдова Литвиненко Марина обратилась к АНБ с просьбой раскрыть содержание переписки, отметив, что эти свидетельства должны быть переданы бывшему судье Роберту Оуэну, который будет председательствовать на судебных слушаниях по существу дела о смерти Литвиненко. Слушания начнутся в Высоком суде Лондона 27 января.
  http://www.svoboda.org/content/article/26810830.html

  процесс идет, ящитаю. наша задача - не посьіпаться, и помогать Западу, а не Х-лу (закупками ЭЭ для террористов, например).
  ============
  лан. пішов я гроші заробляти. вони ще будуть потрібні нашим.
 10. #8740
  Offline
  Новачок

  re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України


  Victorious, Моя думка приблизно така: днр (з маленької) заявляє себе як держава в межах Донецької області, більшу частину якої тимчасово контролюють так звані укри. Тобто Маріуполь вони вважають своїм, а його завоювання - не захоплення чужої території а визволення "своєї". І от вони ведуть типо "визвольну" війну і при цьому луплять по "своїх" мирних мешканцях, бо якшо вони вину за ці ракетні удари не перекладуть на ЗСУ то навіть найватніший з ватніків має визнати шо днр лупить по "своїм". І, ймовірно, лупило й раніше, але тоді ще могли відбрехуватися "провокаціями" зі сторони ЗСУ. А я вважаю шо це дуже важливо. Бо це на корню руйнує міф про "русський мир" і карателей навіть для тих дебілів шо досі в нього вірять і показує хто є хто.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 10.09.2016, 19:41
 2. Криминал, хулиганство, рейдерство, бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 08.04.2016, 22:50
 3. Бизнес/политика/бандитизм
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.07.2015, 14:18
 4. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53