Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25144Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 807 из 1373
Показано с 8,061 по 8,070 из 13727.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

дякую, Лайт) нє, я краще подалі від влади.
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    -.... конечно, неясная стратегия теперешнего президента в войне не добавляет народу оптимизма. Возможно он хочет ввести понимание что идет таки настоящая война за независимость постепенно в сознание народу. хз. Может эту мысль и не успеть донести...
    на мій хлопський розсуд, народ вже давно зрозумів, що у нас іде справжня війна за незалежність з московським агресором. не зрозумів цього лише президент. у них це професійне - туго доходить.
    якщо десь побачите його, перекажіть йому, будь ласка....

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    на мій хлопський розсуд, народ вже давно зрозумів, що у нас іде справжня війна за незалежність з московським агресором.
    Судя по этому:

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Юнаки не хочуть жертвувати своїм життям і здоров’ям непойми за шо.
    еще не все. Но тут, опять же, должна работать пропаганда. Причем усиленно. Десятилетия вредных измышлений о братском народе, не прошли даром.
    ри?

неясная стратегия теперешнего президента в войне
    А вона є? Не будемо кривити душою - якби вояк не "слівалі", багато б хто лишився живим. Чи Ви не згодні? Все залежить від командування. А воно досить часто трусліво здає своїх же. Це - стратегія? Вибачте, я тоді взагалі мало що розумію у житті. Я думала, що найцінніше на війні - це СВОЇ вояки і якнайменше жертв до перемоги. А воно он шо: "котли" - це стратегія... Неожиданно однако
    Пророк

RAMM, лайт же написала, чому так. я з нею згодний. в них стріляють, а в них наказ "не відкривати вогонь"; Росія ворог, Медведчук привозить російських "спостерігачів" на позиції, а уряд купує в Росії вугілляю от у чому справа.
    у нас зараз ситуація має бути чорно-біла. "friend or foe".
    хлопці не бачать, що військово-політичне керівництво на їхньому боці.
    тому так багато людей іде в добровольчі батальйони - вони сподіваються, що там їх не зрадять.
    ри?

Но тут, опять же, должна работать пропаганда. Причем усиленно.
    Пропагувати можна лише тоді, коли видно, що президент заодно з народом. Зараз особисто я цього не бачу. Я люблю свою землю, але мені стає гірко і прикро, коли порох домовляється за шось з росєєю, а на сході гинуть наші пацани нібито за незалежність, за свою державу, за свій народ, зраджені своїм же командуванням. А потім порох приїжджає на камеру тисне усім вижившим руки. Та тьху!
    Як пояснити це хлопцям, що йдуть в армію, в резерв? Як пояснити їм, чому комбати ховатимуться за їх спинами, а не йтимуть поруч?
    Це страшно і важко.
    Риба гніє з голови.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Риба гніє з голови.
    И народ снова выбрал "гнилую голову", в надежде на что?
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    окуповані території Дон. і Луг. областей зрівняти з землею незважаючи на мирне населення
    Крим ізолювати повністю (вода, газ, електроенергія, сполучення)
    зрадників які сидять у Києві розстріляти
    приезжай-воплощай. ну и остаться не забудь тут навсегда.
    Пророк

И народ снова выбрал "гнилую голову", в надежде на что?
    певно повірив обіцянкам. "1000 грн в день, АТО триватиме години". я сам мало не повівся, хоч знав, що це любина аморальна, але думав, що ситуація не дозволить йому втиху домовлятись з Х-лом.
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    приезжай-воплощай. ну и остаться не забудь тут навсегда.
    23q, захист незалежності країни мають забезпечувати не аматори, а ті, хто це зобов'язаний робити і отримує за це гроші. спеціально навчені люди. перший з них - Президент, згідно конституції, потім збройні сили, сбу і т.д.
    якщо вони проти, то народу важко усе це робити без них. часи козаччини в минулому. та й тоді гетьман не перекладав своїх обов'язків на рядових козаків, а мусив бути з ними. і звітувати мав народу, а не жидам-орендарям.
    це я про Фірташа, єслішо, а не про Бєню.
    Пророк

Месяц-другой это невозможно априори. На каждый поступ Украины будет соотв. или больший удар РФ. Такие "весы". Скажи это порох (или кто дугой на его месте) народу, народу это понра? Очевидно нет. Ведь мы миром избалованные:

И перспектива многолетней изматывающей войны многим не до вподобы. Возможно они подумывают, вот надо было сдаться как в Крыму, там же мир теперь и не стреляют.

Хотя, конечно, неясная стратегия теперешнего президента в войне не добавляет народу оптимизма. Возможно он хочет ввести понимание что идет таки настоящая война за независимость постепенно в сознание народу. хз. Может эту мысль и не успеть донести...
    не тратьте время. народу не объяснить что такое настоящая полномасштабная война начиная от Мариуполя и заканчивая 100 км. от Киева в Черниговской области. народ не понимает, что пару тысяч "кизяков" в лугандоне это далеко не война с расеей. народу не донести что такое тактический ядерный удар и что никакие пионы с танками против этого ничто
    народу нужно хлеба и зрелищ. народ не понимает, что сегодня калашом ВОВ не выиграешь
    Пророк

"Ваш вариант, сударь!?" ©
+ Ответить в теме