Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25891Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 754 из 1431
Показано с 7,531 по 7,540 из 14307.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Незважаючи ні на що, буди подібним до агресорів - не варто. Я ж не змушую погоджуватись, лише пропоную.
    Добре.
    Поставлю тоді питання, яке ставив раніше, але там відповіді не було.
    Як давно дописувач був у Росії? Після "кримнаш" був чи ні?

Пророк

Незважаючи ні на що, буди подібним до агресорів - не варто. Я ж не змушую погоджуватись, лише пропоную.
    Офтоп:
    Залишатися людьми, хоча б у віртуальній площині. Деякі "диванні бійці" виглядають так, що соромно за них. Ми - миролюбна нація і не варто опускатися до рівня агресивної вати. Мені в вк сьогодні далека і нейтральна доволі людина питання поставила. Я дивлюсь на ці комментарі його очима і розумію, що виглядають вони не краще, ніж "бєй укропов" і "нєнавіжу хахлов" для мене. Цитата: "почитал каменты. это серьезно большинство такое? ахренеть. http://censor.net.ua/news/312238/v_m...y_600_chelovek "
    Ви вважаєте, що ми тут, із своєю ненавистю до рашистів, справді, подібні до агресорів? До тих, що випускають нутрощі за спробу вивісити український прапор на українській землі? До тих, хто шмаляє "Градами" по мирних селах і беззахисних хлопцях-прикордонниках з-за кордону? Хто бреше на весь світ, розповідаючи про "звірства хунти" та "розіп'ятих хлопчиків"?
    Ні, я схожості не бачу. Як не бачу і сенсу у миролюбності по відношенню до того, хто плюндрує твою землю і твій народ.
    штатний скептик

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Ви вважаєте, що ми тут, із своєю ненавистю до рашистів, справді, подібні до агресорів?
    Я мала на увазі агресивну вату. Хіба з мого повідомлення випливає, що я порівнюю форумних дописувачів з тими, що шмаляють з Градів? Не приписуйте мені, будь ласка, те, що нафантазували.
    Як не бачу і сенсу у миролюбності по відношенню до того, хто плюндрує твою землю і твій народ.
    А людина, що під статтею про аварію і постраждалих відоментувалася "Одна отличная новость за другой!!!Сначала выброс химикатов,теперь это.Берем все попкорн,устраиваемся поудобнее и ждем продолжения!!!" (цитата, ні, там не всі такі, але ложки дьогтю вистачить) - не плюндрує свій народ?
    Пророк

Любаша, я там вище питав про візит до Росії....Коли був останній раз (якщо був)?
    штатний скептик

vladd, Ви про мого дописувача? Він живе там, далеко-далеко за Байкалом. Незважаючи на це, ватою мозок не заріс. І таке буває.
    Пророк

Я мала на увазі агресивну вату. Хіба з мого повідомлення випливає, що я порівнюю форумних дописувачів з тими, що шмаляють з Градів? Не приписуйте мені, будь ласка, те, що нафантазували.

А людина, що під статтею про аварію і постраждалих відоментувалася "Одна отличная новость за другой!!!Сначала выброс химикатов,теперь это.Берем все попкорн,устраиваемся поудобнее и ждем продолжения!!!" (цитата, ні, там не всі такі, але ложки дьогтю вистачить) - не плюндрує свій народ?
    Ну, так і напишіть про це у "Цензорі". Нам-то тут за недостатність людяності чи варто дорікати?
    Пророк

vladd, Ви про мого дописувача?
    Питання ще раз: Коли Любаша була у РФ останній раз?
    штатний скептик

vladd, можна на "ти", або на "ви" - як завгодно)) Кого Ви маєте на увазі - не зрозуміла. Давно була, дуже давно.

Нам-то тут за недостатність людяності чи варто дорікати?
    Не варто і не дорікаю.
    Пророк

На Харківщині п'яні офіцер та двоє сержантів вбили солдата

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.
    Правоохоронці встановили, що солдата вбили після сварки, пострілом із автомата. Після цього підозрювані самовільно залишили місце дислокації військового підрозділу.
    Порушено справу за фактами умисного вбивства та дезертирства.
    Вбивць затримали. Їм вже оголосили про підозру у вчиненні вказаних злочинів. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на термін від 10 до 15 років.

Журналістка СТБ Маша Малевська на своїй сторінці у Facebook повідомила деталі цієї події. За її даними, внаслідок сутички військових є ще й поранений.
    "Капітан, тільки отримав майора. І два сержанта. П'яні. Сильно хотілося пригод. Стали задирати солдат, майор в угарі кричав про "Рассею", пацани намагалися сперечатися. У підсумку двох контрактників вивели в поле і розстріляли. Хлопець із Кременчука, 32 роки, Стас - впав першим, фактично накрив собою товариша. Той теж упав, прикинувся мертвим. Майор сказав віднести на кордон - в рів, закопати. Поки тягли, виявили, що один живий. "Ламай шию!". Хлопець вчасно зорієнтувався - вдарив першим, в одних кальсонах втік", - написала журналістка
    Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/society/1010460-...i-soldata.html
    Пророк

+ Ответить в теме