Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25457Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 715 из 1398
Показано с 7,141 по 7,150 из 13980.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ну немає в Україні досвідчених бойових генералів ! Не полізуть вони у наступ . Запропонуйте , щоб ви зробили ,аби були головнокомандуючим.
    1) неправда, Муженко командував українським контингентом в Іраку, американці його дрючили і вчила витавляти блок-пости, організовувати забезпечення в умовах війни і т.д. він це вміє, я знаю від людей, які там служили під його командуванням.
    2) хто не полізе? наші? наступу не вимагається. є ворог, територія розвідана, він сунеться вперед - отримує удар артилерії-ракет-авіації (як в аеропорту); підходи мінуються.
    натомість зараз підходи до блокпосту мінує ворог, а наші на тих мінах підриваються. і так багато разів поспіль. як вівці, які самі лізуть під потяг.
    подивились відео? воно сумне, але подивіться. повчально.

якби ГК був я, то у мене в ГШ не служили б генерали, які не вважають ворога - ворогом (заступник НГШ Думанський). це найперше. а далі все написано в статутах.

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    вітаю нас усіх, у нашої армії ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА!

ще трохи, і наших військових, можливо, нарешті випустять з 31-го блокпосту, Дебальцева, Авдіївки, донецького аеропорту, Маріуполя та інших нікому не потрібних місць. так і до Полтави, дивись, дійде переможна хвиля.

Слава Україні!
    А як же європейські цінності ? У Європі дуже цінують людське життя . Якщо вибір стоїть між терріторіями та життями наших хлопців , я б краще поступилась ,най вороги вдавляться . Землі з часом можна повернути .Людське життя ні !

подивились відео? воно сумне, але подивіться. повчально.
    Я вже цих відео не можу дивитись.
    Пророк

А як же європейські цінності ? У Європі дуже цінують людське життя . Якщо вибір стоїть між терріторіями та життями наших хлопців , я б краще поступилась ,най вороги вдавляться . Землі з часом можна повернути .Людське життя ні !.
    ну то впустіть їх в Полтаву, раз так їїм хочеться. вороги не вдавляться, вони вдавлять нас. і вбивають, на захоплених територіях, цілеспрямовано винищують свідомих українців.

я вам писав, можу повторитися: балі буде 31-й бп, 30-й, 29-й; аеропорт, Дебальцево, Маріуполь. Харків. Одеса. далі з усіма зупинками. ви раз дали гопнику гроші - він до вас приходитиме кожен день.

я розумію, ви дівчинка і у вас дівчачі погляди на війну, але вона трохи інша.

ось нарешті і в РНБО дізналися про 32-й:
    Протягом боїв на 32-му блокпосту загинуло, за попередніми даними, 10 військових.
    Про це у вівторок під час брифінгу повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.
    Він зазначив, що у понеділок увечері відбулося відведення військовослужбовців з блокпосту №32 в районі селища Сміле.

За його словами, відхід відбувся без втрат, разом із технікою та озброєнням. За попередніми даними, втрати на цій ділянці протягом часу протистояння з вересня становлять більше десяти осіб. Наразі відбувається ідентифікація тіл загиблих та з'ясування долі декількох військовослужбовців, що офіційно вважаються зниклими безвісті.

На запитання журналістів, чому РНБО раніше заявляла, що цей блокпост не є в оточенні, і таким чином фактично дезінформувала громадськість, Лисенко послався на порядок надходження інформації. "Порядок надходження інформації – від польових командирів до штабу АТО, через Генштаб,а потім вже в РНБО", - заявив він.

Лисенко підтвердив, що 32 блокпосту як точки біля селища Сміле вже не існує.
    брехливі падлюки. і голова рнбо особисто брехав країні.
    Odo
    -

А як же європейські цінності ? У Європі дуже цінують людське життя . Якщо вибір стоїть між терріторіями та життями наших хлопців , я б краще поступилась ,най вороги вдавляться . Землі з часом можна повернути .Людське життя ні !
    Ще у Середньовіччі задумувались про те, чи може бути війна справедливою? Винайшли такий принцип: війна може вважатися справедливою, коли в результаті її буде врятовано більше життів, ніж у результаті її зупинки.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    брехливі падлюки. і голова рнбо особисто брехав країні.
    А хто в нас голова РНБО?
    Пророк

Запропонуйте , щоб ви зробили ,аби були головнокомандуючим.
    Пункт 0 ("нуль")
    - на місці "пастора" ще... 27 лютого треба було оголосити загальну мобілізацію (від 18 до 60-ти).
    Я - "ждаВ" (чекав). З речами. З зібраними документами.
    І що? "Ні, Ви не потрібні!"

Добре, "пастор" - не такий, нелігітимний....
    Переходимо до "шоколадного зайця"....

Пункт 1.
    На 2-3 день після вступу до виконання обов'язків виступає зі "зверненням до нації".

Пункт 2.
    Нічого нового, все те ж, забуте старе:
    оголосити загальну мобілізацію (від 18 до 60-ти).
    Хто зброї не може тримати - той нехай "вкалує у тилу".
    І "по барабану", "шоскажутьлюдИ"!

А по факту - вибрали позицію ЧМО-шників, коли то "дощ пішов", то "внезапно наступила зима!"
    Слабаків - їх завжди б'ють, це "класика".

P.S.
    Тоді б можна було чогось "хотітЬ" і від Заходу......

Вичитав в Мережі:
    Типа анекдот:

«В своем интервью перед отлетом в Париж президент « Total » выступил в защиту российской власти:
    - Я скорее поверю в то, что самолет можно сбить бульдозером, чем в то, что мой друг Путин направил войска в Донецк - заявил он.»
    المزيد من النفط

я розумію, ви дівчинка і у вас дівчачі погляди на війну, але вона трохи інша.
    Це так . Але я окрім того мати двох синів. Ось чому я не можу спокійно дивитись, як наші хлопці волають про допомогу . Уявіть ,що відчувають їх матері !
    Філософф с автоматом

Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    вот подумалось... После оккупации Крыма много говорилось о международных судах, исках против России которые мы 100% должны выиграть, о компенсациях...

Кто может прояснить по это й теме? Действительно же цивилизованные страны осуждают оккупацию Крыма... или дальше разговоров дело не пошло, почему?
    Головна проблема в тому, що в міжнародному правовому полі, наявний інцидент з Косовим!!!! І це нівелює анексію Криму, з усіма витікаючими з цього.................
    Нажаль, тільки час покаже, що з цього вийде!
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А хто в нас голова РНБО?
    за Конституцією - Президент.
    ще там має бути секретар, який організує його роботу, але після відставки Парубія, у червні чи липні, його немає.

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Головна проблема в тому, що в міжнародному правовому полі, наявний інцидент з Косовим!!!! І це нівелює анексію Криму, з усіма витікаючими з цього.................
    ні. там була міжнародна підтримка, насамперед з боку ЄС. Косово підтримали три групи країн - НАТО; нейтральні країни (Швеція, Фінляднія ті інші); мусульманські країни. Албанія Косово не приєднувала. ну і багато іншого.
+ Ответить в теме