Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25682Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 681 из 1414
Показано с 6,801 по 6,810 из 14134.
    Нервова, курррва

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    мы - беднейшая страна в Европе, скорее всего самая бедная
    Не треба це як заклинання тараторити! Думки матеріальні!

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Знакомая звонит плачется ---денег нет.Через неделю говорит---шубку норковую купила
    Якась єврейська у вас знайома!)))

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Да, rasta-koy, любая успешная армия, это жесткий механизм, иначе анархия.
    во-во! оттого и армия у нас такая: он может быть трижды дебил, но у него ж звёздочки!
    "Вы не подумайте, что у нас квадратное катают, а круглое носят т.к. так подпол приказал, нет! У нас и то, и то носят чтобы не поцарапать асфальт на плацу!" ©
    Пророк

Офтоп:
    хоч і офтоп - про чесну міліцію - вивчайте досвід реформування поліції в Грузії. набуть, найуспішніший у Європі, але не унікальний.
    іони не оригінальні, робили за зразком турків, тільки краще. турки - за зразком німців.
    зарплатня (в Кутаїсі у патрульного поліцейського - як у мера міста) - умова необхідна, але не достатня. там і відбір, і тренування, і бонуси, і контроль громадськості, і аудіовідеофіксація всіього на світі, і анонімні доноси, і провокації заради перевірки. але результат - на 5+.

а насамперед потрібна політична воля.
    المزيد من النفط

Якась єврейська у вас знайома!)))
    Ага, тепер я зрозуміла ,що у мене всі знайомі ---євреї !

мы - беднейшая страна в Европе
    Ні, ми проживаємо у файній країні,з якою не зрівняється жодна у світі .Є у нас гори високі і моря глибокі , і степи широкі , і чорноземи родючі , і кури несучі...Щось Файна Юкрайна на думку спала.
    23q
    23-й участник

по поводу милиции- для начала для ВСЕХ милиционеров и гаишников, в не зависимости от ранга просто ввести физ. нормативы- не справился-упал в должности, через пол года не справился- гуляй вальсом. Вложений ноль - результат виден невооруженным взглядом. Первый шаг, который без вложений и дает результат, дальше - больше!
    ри?

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Хто про строковиків розпинався?!
    Я розпиналась, і шо?
    А тех кто не исполняет приказы или предает, карать жестко.
    ахаха, ще ж не так давно, взимку під час майдану, усі просили солдатіків не виконувати пріказ)))) двойні стандарти - погано, да? Уж опріділіться раді бога, виконувать чи невиконувать)))
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Нормальные у них умови. Живут в казармах, в тепле, на фронт не посылают, несут обычную службу.
    Што?
    Срочнік. Под Маріуполем дето. В тєплє? Це в палаткє, яка упала під час шторма? Ггг
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    по поводу милиции- для начала для ВСЕХ милиционеров и гаишников, в не зависимости от ранга просто ввести физ. нормативы- не справился-упал в должности, через пол года не справился- гуляй вальсом. Вложений ноль - результат виден невооруженным взглядом. Первый шаг, который без вложений и дает результат, дальше - больше!
    Подруга в УБОПі, якшо не помиляюся. Сказали їм якраз після майдану, шо мол усі ідуть здавать норматіви - якшо не здаш, дають другий шанс на перездачу. Якшо і другий не здаш - пакєдос. Нічо, отжалась як і положено мєнту.
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Хотел бы я увидеть нашу автоинспекцию сдающую нормативы...
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я розпиналась, і шо?
    А то шо то були барсівці!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Што?
    Срочнік. Под Маріуполем дето. В тєплє? Це в палаткє, яка упала під час шторма? Ггг
    Рам тут говорив про тих, хто вийшов на пікет, розказуючи жалкі історії про НЕСВОЇ будні!
    ри?

А то шо то були барсівці!
    Барсівці - ок. Не буду спорить. Дальше шо? Через то шо то були барсівці, усіх срочніків заклєйміть?
    розказуючи жалкі історії про НЕСВОЇ будні!
    Я розказую то, шо мені каже близька людина. Да, це не мої будні. І навряд чи мої товаріщі схвалили б те, шо я розказую про їх будні. Вони вобще все сприймають з гумором, усі напасті. Окрім розмов про дємбєль.
    Нервова, курррва

laithemmer, ти перекрутила абсолютно все! Ані про тебе, ані про твою близьку людину мова не йшла (пуп землі найшовся!)))!!! І срочніків ніхто не клеймив! А мова була про те, шо барсівці видавали себе за срочніків. Охолонь!
+ Ответить в теме