Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25651Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 663 из 1412
Показано с 6,621 по 6,630 из 14114.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    а негри? а латіноси?
    і зверніть увагу - усіх їх гнобили!
    З особистого досвіду:
    у Росії практично не почуєш під час спілкування слово "чурки", "чурбани".
    У кращому випадку - "чёрные". Або "нерусские".

Як мені здалося, там часто хтось з співбесідників має "неруську кров", тому можна "ляпнути не те" десь за столом чи у "компашці", й отримати чи то під око, чи під ребро (ножа). Тому свій "базар фільтрувати" доводиться дуже й дуже.

Не те, що у "хАхляндії"...

От і робіть висновки: б'ють тих, хто дозволяє себе бити.

Нервова, курррва

vladd, ви такий цікавий) А намагалися колись кавказця чи араба в очі назвати чуркою? Спробуйте! І потім їх називають "нєрусь", з таким дуже зневаживим акцетом. І хто вам сказав, шо вони їх не люблять менше, ніж нас. Путін, аби розпатили ненависть нєрусєй теракти на них списував, в яких дітей вбивав.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Пишуть, що боєць "Донбасу":

https://pbs.twimg.com/media/BzVakGHIQAEINJj.jpg

А в Твітері знайшлись знайомі:
    "На фото - Кожома Игорь, житель города Зугрэс-2, Донецкая область"
    "Семья моих знакомых, которых знаю много лет...Ткнули пальцем . Больно, что мой город становится таким скотским."
    https://twitter.com/vasilymaximov/st...23409491828736
    Упала от комментов со стула:"...не расстреляли и на том спасибо..."
    Пророк

ГПУ знайшла першопричину трагедії під Іловайськом - http://www.ukrinform.ua/ukr/news/gpu...ayskom_1979065

знайшли "винних"))))))))....................... Гелентей та інша вирхівка, як завжди не при справах...............................5-й батальйон територіальної оборони "Прикарпаття" скоїв злочин, бо став першопричиною серії подій, які спричинили трагедію під Іловайськом................................... "Сідаємо на гелікоптер - командувач Сухопутних військ, я, мій перший заступник - летимо у Кіровоград, Знам'янку. Посадили в полі вертоліт, ідемо до них. Вони перекрили дорогу - мені соромно це говорити, квантунська армія: дехто п'яний, босі, озброєні до зубів, з бойовим комплектом гранат на поясі, направили РПГ на вертоліт, і старший лейтенант Прочук, якому ми оголосили підозру, віддав команду стріляти", - розповів головний військовий прокурор.
    Нервова, курррва

Зараз кацапські ватні ЗМІ рознесуть це по всьому світу. І законно зішлються на головного військового прокурора!
    Ідіоти!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Зараз кацапські ватні ЗМІ рознесуть це по всьому світу. І законно зішлються на головного військового прокурора!
    Ідіоти!!!
    Головний військовий прокурор, взагалі то "герой", він "вижив" у Знамянці Кіровоградської області від РПГ Прочука..........................)))))))))))))) Маразм крепчал..................
    Пророк

ну... ризикуючи "нарватися", і вважаючи, що Гелетей і Муженко винні в першу чергу, я все ж згоден, що батальйон "Прикарпаття" дуже-дуже сильно винен. Вони залишили позиції на фланзі іловайського угруповання і дали кацапам можливість взяти Старобешево, звідки наша армія ганебно втекла, а потім - оточити сили в Іловайську.

взагалі дуже погано, що "нова" прокуратура встигла настільки себе дискредитувати, що їй нема довіри.
    Banned

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    rasta-koy, вы говорите как кацап)
    Ну, кацап, вы так говорите, как будто это плохо
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Потому что кацапы не считают "хохол" обидной кличкой. А у растакого кацапские корни, вот и вылазять )
    Так я и кацап обидной кличкой не считаю тоже...
    Мне, кстати, хохол в посленгее время нравится! Я думаю, что если сильного человека будут продолжать называть так, как называли, то это понятие приобретет ту ценность, о которой все будут помнить из последнего сделанного, откуда вы знаете, может в Древней Грециии "спартанец" звучало как ругательство и оскорбление, скорее всего так и было

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А хохли... кожна нація, що залишила якийсь слід у історії має якесь зневажливе поганяло ))
    Хохлов, выходит, можно неуважать из-за того, что они носили "хохол" или откуда это пошло? Тоже мне причина неуважения. Т.е. если у меня проколото ухо и я ношу серьгу, и нас была целая армия, осмтавившая след в истории, то я в дальнейшем буду обижаться на это невыносимое "серьга"?

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А разве у него только "корни" ? Я решила что , все 100% ...
    50%, мать уроженка Донбасса = )

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    мабуть, то ми на них так впливаємо - цивілізований народ)
    Так и есть, а еще, когда меня от моей жены и ребенка родственники хотят защищать!
    Гуру

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    когда меня от моей жены и ребенка родственники хотят защищать!
    Да это нормально. Меня тоже некоторые родственники спасать порывались. Я тактично отказалась. Наверное, недостаточно тактично, так как теперь я "бЕндеровец". С 5-ю поколениями предков-москвичей. Бывает ))) Москаль-бЕндеровец... А чо? Звучит! )))
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    может в Древней Грециии "спартанец" звучало как ругательство и оскорбление, скорее всего так и было
    rasta-koy, как всегда свежо и неожиданно! Давайте еще!
+ Ответить в теме