Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25144Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 630 из 1373
Показано с 6,291 по 6,300 из 13727.
    Пророк

re: Сепаратизм, бандитизм, гібридна війна Росії на Сході України

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    отаке. іншими словами, керують імпотенти. а інші імпотенти їх виправдовують.
    А що, з часів Майдану в цьому плані щось змінилось? Чи багато б ми тоді досягли, якби діяли виключно за командами Сєні-"куля в лоба" чи Пєті-"злізьте з грейдера"?

Пророк

Дмитро Різниченко

Про "особливий статус Донбасу"

Я б мовчав на цю тему, бо тема не коштує розмов, але ж багато недурних людей через неї сильно переймаються, навіть питають в особистих повідомленнях - що з того буде?

Нічого з того не буде, попустіться.

Папірець, на якому написано "Закон про особливий статус Донбасу", ніяк не вплине на реальний статус Донбасу. В реальному Донбасі, нагадаю, фізично нема української влади. Фізично там перебувають окупаційні війська та місцеві колаборанти, які цього закону не визнають, і визнавати не збираються. Вони не вірять ні в яку амністію, бо не вірять, що війна закінчилася (і ви також у це не вірите). Тому в "амністії" нема ні сенсу, ні наслідків.

Пункт, від якого люди найбільше заходяться піною - про фінансування та відбудову Донбасу за рахунок українського бюджету - в мене викликає не стільки обурення, скільки цікавість. Як люди уявляють собі це "фінансування"?.. Броньовані машини "Ощадбанку" під'їжджатимуть до найближчих блокпостів московитів, де стирчать алкоголіки чергового донецького атамана, там перевантажуватимуть мішки з грошима у їх багажники, і повертатимуться порожні назад, у Київ?.. Так? Іншого шляху "фінансувати Донбас" немає - на окупованій території нема жодної установи, на якій би майорів жовто-блакитний прапор, відповідно - нема жодної держустанови, яка могла б прийняти те фінансування і провадити хоч якусь роботу.

Коротше - нема ніякої проблеми у тому, що держава Україна приймає якісь дивні закони щодо території, яку вона один біс поки не контролює. Зараз це не більш ніж політичний хід, черговий порожній папірець, яких з минулого року полетіло у сміття достобіса.

Лише коли українські війська зачистять Донбас від окупантів і колаборантів, от тоді і треба думати, який офіційний статус він отримає.
    Пророк

Різниченко відносно даного закону - ніхто, просто анонімний кнопкодав. Біля Верховної Ради я Різниченка не побачив - побачив Ляшка, Донія, Мірошниченка.
    закон вносив Президент. відповідно я би хотів послухати обгрунтування Презинедта - що за всрачка сталася, що за 1 день треба було продавити закон без обговорення в комітетах і з порушенням процедури. за годину Рада благополучно провалила закон про боротьбу з корупцією, і це Порошенка на схвилювало.
    А раптом Президент не вважає, що таким важливим законом треба підтертись? а якщо вважає, то наїєра він його вніс?

Порошенко, поговори зі мною
    17 вересня 2014, 11:05

У найскладніші для країн моменти реальні лідери нації звертаються до народу, пояснюючи причини зроблених кроків.

Президент про щось домовився в Мінську. Про що – ми дізнаємося через коментарі політиків, західні ЗМІ, а також – що найгірше – через ЗМІ нашого ворога. Але не через Президента країни.

Вчора Рада проголосувала закони по Донбасу. Президент не пояснив, що це за закони і навіщо вони. І, як наслідок, знову вал здогадок та спекуляцій. Одні кричать, що Порошенко здав країну, інші – що він її рятує. Одні кажуть, що треба припинити платити податки, бо з держбюджету тепер будуть фінансувати сепаратистську владу на Сході, а Луценко каже – читайте уважно закони, а не заголовки ЗМІ.

Закони вніс Президент. Хай виступить і пояснить свою позицію.

Чи ми не гідні його уваги?

#PoroshenkoPohovoryZNarodom
    http://blogs.pravda.com.ua/authors/s...541940b2a3c76/
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    andy, ізвінітє раді бога, шо столь глупая женщіна з абсурднимі суждєніямі влізла в мужской разговор) пожалуста, продолжайте! я не буду вам мішать, хе...

газета.уа
    Офтоп:
    не буду комментировать конкретно ваш стёб, а вместо того расскажу историю:
    встречался я с девушкой... да, и такое бывает
    очередной вечер было решено провести парами - я со своей мадам и мой товарищ со своей. нужно сказать, что мадам товарища крайне негативно относится к сегодняшней ситуации в стране и регулярно выступает с резкой критикой в адрес сегодняшнего "правительства и пороха" ©
    товарищ не столь рьяно, но всё же глаголит в том же русле. мои же взгляды полностью находили поддержку со стороны моей тогдашней спутницы
    ведя неспешный разговор ни о чём всякий раз выходили на тему "а что же это такое делает яйценюх с порохом?!"
    не желая конфликта и испорченного вечера я пытался всякий раз перевести тему в русло "да, всё плохо, давайте подождём и будет видно чего из этого получится". мадам друга не унималась и иногда градус дискуса всё же зашкаливал
    к чему я веду? всё время разговора моя мадам стояла возле меня и лишь иногда вставлял некоторые реплики что совершенно обескураживали и лишали всяких путей для дальнейшей речи оппонентку. она не орала, не кричала "всёпарапала!", нет. осторожно и тактично она пыталась вырулить ситуацию на позитив
    распрощавшись с товарищам и его боевой подругой т.к. уже было далеко за полночь по дороге домой я извинился перед своей мол, не хорошо получилось, должно было быть свидание, а получился дискуссионный клуб. девушка нисколько не смутилась, никаких негативных ощущений у неё не было. напротив, она всецело меня поддерживала и отметила крайнюю недальновидность партнёрши моего друга
    суть: есть очень разные мадамы. всё очень разнообразны в своих суждениях, но лишь некоторые способны трезво мыслить и не встревать там, где их присутствие совершенно не обязательно

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Як казав Семенченко, "немає ресурсів для симетричних заходів - вживайте асиметричних":

"Командир добровольческого батальона "Донбасс" Семен Семенченко предложил президенту Петру Порошенко создать в Украине Национальный штаб партизанского движения для подготовки населения к борьбе с агрессором.

Об этом Семенченко написал на своей странице в Facebook, сообщает ЛIГАБiзнесIнформ.

"Если мы хотим быть ведущими, а не ведомыми, игроками, а не жертвами, если хотим завоевать право жить спокойно и самим принимать решения на своей земле, то надо еще вчера задуматься над ассиметричными ответами, если на симметричные не хватает сил. Вот два, навскидку. Президент Украины мог бы создать Центральный (а лучше Национальный) штаб партизанского движения, а потом бы спокойно и методично, НАПОКАЗ проводил бы мероприятия по подготовке населения к партизанской войне. И склады с оружием, и массовые учения ополчения в городах и курсы снайперов и саперов и многое другое. И люди были бы заняты делом, прекратили бы нервно вчитываться в новостную ленту. И уверенность в своих силах появилась бы, и агрессор десять раз подумал бы, прежде чем бряцать танчиками у границ. Партизанская война, но только массовая, организованная государством, поддерживающая армию - это кошмар любого агрессора", - считает комбат Донбасса.

Также Семенченко предложил создать спецподразделения по борьбе с диверсантами и террористами, имеющие право действовать превентивно не только на территории Украины.

"Все. Тушите свет. Дальше любая агрессия невыгодна. Град может "случайно" взорваться, труба расколоться, а пузатый "ястреб", мирно отдыхая с набитым наворованным у державы добром где-то в европах или Селигере, просто где-то "потеряться", - написал он.

"Все это даже может и не использоваться. Просто хотя бы наличие таких инструментов у государства резко понижает желание играться в войнушку или сучить плотными кулачками на различных трибунах и угрожать нашей Украине. АТО не закончена, следующей стадией может быть диверсионно-террористическая война, вариант вторжения не исключен. Будем дальше жить в страхе в углу или сядем за стол и сделаем несколько достойных ходов на опережение?", - добавил Семенченко."

http://argumentua.com/novosti/kombat...skoe-dvizhenie

Як я розумію, Філатов з Корбаном у Дніпрі та Запоріжжі чимсь таким і займаються. Чому б не розробити та почати впроваджувати відповідну державну програму? 3-4 місяці - і, справді, окупація буде практично неможливою, адже "Градами" і "Смерчами" лупити буде нікуди, армія буде танути з кожним днем та й наші західні "партнери", сподіваюсь, не будуть сидіти, зовсім склавши руки, якщо %уйло наважиться на повномасштабну війну та окупацію.
    всё вы верно пишите, можно и то и это, но (!!!) суть того, что делает Петя это не победить в войне, а любым способом избежать её

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Різниченко відносно даного закону - ніхто, просто анонімний кнопкодав. Біля Верховної Ради я Різниченка не побачив - побачив Ляшка, Донія, Мірошниченка.
    закон вносив Президент. відповідно я би хотів послухати обгрунтування Презинедта - що за всрачка сталася, що за 1 день треба було продавити закон без обговорення в комітетах і з порушенням процедури. за годину Рада благополучно провалила закон про боротьбу з корупцією, і це Порошенка на схвилювало.
    А раптом Президент не вважає, що таким важливим законом треба підтертись? а якщо вважає, то наїєра він його вніс?

http://blogs.pravda.com.ua/authors/s...541940b2a3c76/
    опять "всёпрапала!", да?
    вы понимаете, что есть такая штука как военная хитрость? а тут к военной вплетается ещё политическая и экономическая, а вы всёпрапала... всёпрапала...
    2.0

кстаті, вчора під ВР сфоткала таке:

Медики: потерпілих двоє. Дівчина отримала цеглиною в живіт, а цього "менти побили дубинками і ще зверху надавали"...
    Свідчення очевидців: це волонтер з Оболоні,який возить передачі в зону АТО. Міліція перша почала тіснити натовп, поклала людей обличчям в пол, коли почався спротив - хто під руку попався, той і отримав.
    23q
    23-й участник

правильно, правильно, разгонять этих протестовальныкив треба! правильная ж у меня позиция, влада то эвропейская теперь у нас? кто ментам отдал приказ спрашивать будем или уже нет?)))
    ри?

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    суть: есть очень разные мадамы. всё очень разнообразны в своих суждениях, но лишь некоторые способны трезво мыслить и не встревать там, где их присутствие совершенно не обязательно
    Ну естессно, мадамы не должны говорить о политике, и тем более делать какие-то свои глупые выводы. Это удел мужчин! Они все логичны и всегда трезво мыслят) Как же это называется? Мужской шовинизм, чтоле

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Лише коли українські війська зачистять Донбас від окупантів і колаборантів, от тоді і треба думати, який офіційний статус він отримає.
    Томенко заявив про продовження АТО на данбасі... война триває.
    2.0

23q, не тринди, пажалуста ) сприймаю тільки тих, хто шось зробив, навіть погане, але своїми ручками. демагоги нам не друзі. піздєть не мішки ворочать.
    ри?

Уряд не забиратиме гроші у Львова, Полтави, Києва, Житомира, у пенсіонерів, медиків, вчителів, щоб відправляти їх на відновлення територій, які не контролюються Україною. Ці гроші будуть розкрадені російськими терористами.
    Я доручив Мінфіну підготувати законопроект про створення спеціального фонду відновлення окремих територій Донецької і Луганської областей. Цей фонд повинен наповнюватися, по-перше, з пожертв і фінансування від українських олігархів. Друге – це має бути міжнародна донорська допомога. І третє – ми з держбюджету можемо давати кошти на окремі території, якщо ми відновимо повністю контроль над всією територією, підприємства почнуть працювати і платити податки в центральний бюджет.
    Формула запропонована дуже чітка: скинулися - і відновлюйте. Всі разом, а не за рахунок цілої України. Це буде чесно і справедливо.
    2.0

есть очень разные мадамы. всё очень разнообразны в своих суждениях, но лишь некоторые способны трезво мыслить и не встревать там, где их присутствие совершенно не обязательно
    странно... а мені тут друг говорив, шо в першу чергу - ти людина, а не дєвочка чи мальчик )
    нам в полтаві в травні таксіст попався, з православієм головного мозга, який розказував, шо з женщінами про політіку говорит негоже, ібо їх удєл трохи інший. прикол в тому, шо віз він нас в виборчий штаб одного з кандидатів хе-хе )))

война триває.
    тіпа вона заканчувалась? ))) я вас прошу. слава богу, про це сказали публічно.
+ Ответить в теме